مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

استعمال از لامپ‌های مبنا کوتاه در دو طرف

آباژور جدید
استعمال از لامپ‌های مبنا کوتاه در دو طرف امتداد مسیرها و بدور باغچه‌ها و فضای سبز محوطه یک کدام از دیگر از گونه های شیوه ‌های نورپردازی گلشن و باغچه در تراس ویلا و فضاهای بیرونی میباشد که هم فروغ دور و بر را تامین مینماید و هم با تولید سایه پر‌نور در امتداد یک مسیر جلوه‌ی بسیار متعددی به محوطه میبخشد.

 

 استعمال از سنگ‌های نورانی خطی به طور برش‌های موربی که در تصویر می‌‌بینید هم یکی از دیگر از تکنیک‌های به عمل رفته در نورپردازی این ویلاست که نورپردازی فضای داخلی آن را بسیار امروزی و خیره‌کننده نموده است.


در کل مورد‌های متفاوت نورپردازی ویلا مشتمل بر گونه های نورپردازی استخر، نورپردازی روف گاردن، نورپردازی داخلی ویلا و نورپردازی محوطه‌ی آن هرکدام به صورت غیروابسته تاثیر انتخاب کننده‌ای بر روی زیبایی و جلوه‌ی بصری آن دارا هستند.

البته حواستان باشد که‌این زیبایی‌ها هزینه دارا‌هستند و می بایست به تاءمل مصرف برقتان هم باشید. فراموش نکنید که تا جای ممکن در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی نمائید. البته چه گونه؟

کارشناسان نورپردازی ساختمان می توانند محاسات یک نورپردازی با صرفه ساختمان را برایتان انجام دهند. از این رو بهتر میباشد که پباده سازی، محاسبات و نورپردازی تک تک این مورد‌ها را به دست متخصصین فن‌ای و کاربلد بسپرید.

 


اشکال نورپردازی: نورپردازی کافی شاپ، یک نورپردازی تماماً احساساتی
شیوه‌های مختلفی برای نورپردازی رستوران و کافه موجود هست. در بخش اعظمی از مواقع اشخاص ترجیح می دهند که متانت، سکون و احساسی بودن را در فضای کافه و رستوران آیتم عشق و علاقه‌شان تجربه نمایند.

گونه های رنگهای نورپردازی هر کدام القا کننده‌ی احساس‌های متفاوتی می‌باشند. مجموعه نورپردازی نوران در پباده سازی نورپردازی کافه موزیک از گرمای زرد فایده گرفته میباشد. همان طور که در تصویر بالا می بینید فروغ آفتابی و نورپردازی ملایم حکم کننده در دور و بر در کنار گرمی رنگ خشت و دکورا سیون چوبی، فضای بسیار صمیمی و آرامی را بوجود آورده میباشد.

آیا به نورپردازی ذیل کابینت در کناره‌ی تصویر بالا توجه کردید؟ به نیکی معین میباشد که به کارگیری از نورمخفی در نورپردازی کابینت کافه چه تاثیر متعددی در عمق دادن به فضای کافه داراست.

 


در پباده سازی اشکال نورپردازی کافه به سبک امروزی، استعمال از لوسترها و لامپ‌های آویز با انواع هندسی به خواسته پباده سازی نورپردازی سقف منزلت ویژه داراست. در پباده سازی این کافه نیز آنچه به چشم می خورد تلفیق سبک روستیک در کافه با نورپردازی به سبک امروزی میباشد.

 

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۷:۳۸ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)