مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

ساخت یون منفی به وسیله لامپ‌های دیانا

ساخت یون منفی به وسیله لامپ‌های دیانا:

آباژور جدید

در روستاها و یا این که کشورهائی که هوای آن تمیز میباشد، در هر سانتی‌متر مکعب هوا تا چهار هزار یون منفی و در حاشیه دریا تا قریه هزار یون منفی موجود است. در محل‌هائی که آبشار موجود هست، یون‌های منفی به صد هزار در سانتی‌متر مکعب میرسد، شاید به همین علت میباشد که مردم وقتی که استحمام میکنند حس بهتری دارا هستند. البته در شهرهای به هم ریخته و لبریز ترافیک مثل توکیو، نیویورک و تهران و….. تعداد یون‌های منفی در سانتی‌متر مکعب به صد می رسد که‌این کمبود برای تن درستی بشر حقیقتاً مضر میباشد.

محققین دانش گاه بریکلی Brackly در کالیفرنیا یافتند که ترازو مشخصی یون منفی میتواند باکتری‌های مضر در هوا را از فی مابین پیروزشود و از بروز بیماری‌های عفونی پیشگیری نماید براین اساس برای خودداری از خطرها مو جود بایستی مقدار یون منفی در دور و اطراف را بالا پیروزی.

به کارگیری از لامپ‌های نمک دیانا در صدر بردن مقدار یون‌های منفی در فضای تنفسی میتواند بسیار مؤثر باشد.

ساخت یون منفی به وسیله لامپ‌های نمک دیانا در گوشه و کنار، معاش را انباشته از انرژی کرده و مخاطرات ناشی از بالا بودن یون‌های مثبت در‌حد بسیار بالا را از میان می برد.

کریستال نمک سبب ساز آزاد شدن یون‌های منفی و در سود تهیه ضربان قلب، غدد فوق کلیوی و تیروئید و... می شود.

از این رو می‌اقتدار اعلام کرد سنگ نمک سازنده ویتامین هوا (یون منفی) میباشد. ما در دنیائی معاش میکنیم که سوای وسایل رفاهی الکترونیکی مثل مایکروویو، تلویزیون، گوشی، کامپیوتر و نظایر آن‌ها معاش کردن برایمان اختلال و حتی گهگاه نا ممکن میباشد اما تمامی این وسایل رفاهی با امکاناتی که برای ما ساخت می نماید، ایرادات و خسارت‌های غیر قابل جبرانی را به همپا دارااست، چون این وسایل یون‌های مثبت در فضا به وجود می آورد که برای آدم بسیار خطرناک میباشد.

لامپ نمک در سالمی آدم تأثیر شگرفی دارااست. مهم ترین تأثیرات آن، این میباشد که قادر است نمک مایحتاج تن را تأمین نماید. و میل شمارا به تناول کردن نمک کاهش دهد. میل کردن نمک سبب ساز بروز نارسایی هایی از پاراگراف ارتقاء فشار خون در تن میشود، درصورتی که که‌این لامپ ها از روش ایجاد یون، نمک تن را تا حدودی تأمین کرده، و میل به تناول کردن نمک را ذیل میاورد در سود سبب ساز می شود که نارسایی ها ساخت نشود و فرد از مضرات تناول کردن نمک در امان بماند، به همین علت برای عزیزانی که دچار به فشار خون میباشند، پیشنهاد می گردد. پر‌نور بودن این لامپ در معاش روزانه برای ما بسیار مؤثر میباشد، به‌طوری که به کار گیری از آن وقار خاصی به آدم میدهد و منجر میشود، شخص خیلی ریلکس خواب برود و صبح با نشاط بیشتری بیدار شود.

 

 


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۴۰ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)