مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

لوستر

نکات لوستر

آباژور جدید

رویکرد بی سابقه پاک کردن لوستر کریستال
رویکرد نظافت کردن لوستر کریستالی چه‌طور میباشد؟
. یک نحوه دیگر شستن با آب گرم و یک کاسه کوچک کاسه شویی میباشد.

در‌صورتی‌که لکه ای وجود داشته باشد، با پارچه منزه فرمایید. آبکشی نمائید و آن گاه کم آب نمایید. هر چه آب گرم خیس باشد، تزکیه سهل وآسان خیس می‌شود. همینطور از مواد شیمیایی خیلی حاذق به کارگیری نکنید زیرا می‌توانند به لوستر جراحت برسانند. شما حتی میتوانید از سرکه سپید، آمونیاک یا این که متیلات در آب به کارگیری نمایید.

. وقت تزکیه شالوده لوستر میباشد. اولیه غبار را با یکدست منزه نمائید. شما میتوانید از یک سشوار یا این که دمنده برای فوت کردن غبار استعمال بکنید، البته مراقب حرارت باشید. از منزه کننده شیشه و لوستر و پارچه به کار گیری نمائید. شما میتوانید از یک محلول تمیز کننده خانگی که با آب داغ و سرکه سپید تنظیم می گردد، به کارگیری فرمایید.

. منزه کننده ها را مستقیما روی لوستر اسپری نکنید.

اینکار لوستر را تیره خواهد کرد. در حالی که شالوده لوستر را پاک میکنید، لوستر را بچرخانید تا طرف دیگرش را پاک نمایید! کلیه چیز را اثبات نگه دارید. از نردبان زیر بیایید، آن را جابه جا فرمائید و آن گاه بالا بروید تا بخش جدیدش را منزه فرمائید. لوستر را توده فرمائید و پیچ هایش را حتنا محکم نمائید. بگذار این لوستر برای مدتی پیشین از پر‌نور شدن، کم آب شود.

شیوه بالا قادر است زمان بر باشد و با داشتن بچه در منزل، نگه داشتن قطعات کریستالی که در نزدیکی آن قرار دارا‌هستند ایده خیر وجود ندارد.

 


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۰:۱۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)