مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

انواع اباژور

آباژور جدید
منزل و آشپزخانهدکوراتیو

از پاراگراف وسایل تزئینی که امروزه از آن ها برای تزئین و طراحی صفحه فضاهای متعدد خانگی و کاری استعمال می گردد، آباژورها می‌باشند که اتفاقا از جور و رنگ های مختلفی نیز برخوردار هستند. آباژور در واقعیت یک لامپ کلاهدار با قابلیت و امکان جا به جایی سهل وآسان میباشد که شما می‌توانید از آن برای تولید نوروفروغ مطلوبتان در بخش های متعدد منزل و یا این که محله کارتان استعمال نمائید. در‌پی با لیست بیست همپا گردید تا شمارا با نکاتی مهم و دارای اهمیت درخصوص خرید آباژور آشنا نماییم.

مقداری با گونه های آباژورها
همان گونه که گفتیم آباژورها در جور ها و سبک های مختلفی پباده سازی و ساخته میگردند که شما میتوانید با اعتنا به ذوق و بقیه اسباب و اثاث تزئینی خانه و یا این که دور و اطراف کاری خویش مبادرت به خرید یکی آن ها نمائید. با این هم اکنون، این قبیل وسایل نور و روشنایی بطور کلی به دو نوع تحت تقسیم میگردند که عبارتند از:

آباژورهای رومیزی: این گونه از آباژورها اضافه در اتاق خواب گزینه به کار گیری قرار می‌گیرند و از آنها برای ساخت نوری ملایم در اتاق جهت مطالعه و یا این که استراحت بهتری استعمال می‌گردد. بد وجود ندارد بدانید که راجع‌به خرید این جور از آباژورها باید به میزی که در پایین آن‌ها قرار می‌گیرد نیز اعتنا داشته باشید.
آباژورهای ایستاده: آباژورهای ایستاده از ظواهر قانونی تری برخوردار می باشند و به همین خیال و خاطر می اقتدار از آن‌ها در اتاق نشیمن و همینطور دور و اطراف های اداری و قانونی نیز به کار گرفت. برای خرید این جور از لامپ های کلاهدار نیز می بایست به طول و مال مبنا آنان نیز دقت داشته باشید.
نکات مهم هنگام خرید آباژور
رومیزی یا این که ایستاده: او‌لین نکته ای که برای تعیین یک آباژور مطلوب می بایست به آن دقت فرمایید، رومیزی و یا این که ایستاده بودن مال آیتم نظرتان میباشد. همانگونه که در نصیب گذشته به آن اشاره کردیم در اصل از گونه رومیزی این قبیل وسایل فروغ و روشنایی در اتاق خواب ها و از مدل ایستاده آنها نیز در فضا های قانونی و همینطور فضای نشیمن منازل به کار گیری می‌شود که بهتر میباشد در مراحل تصمیم گیری و خریدتان مسلما به‌این مورد ها اعتنا داشته باشید!
سبک پباده سازی: نکته حائض اهمیت دیگری که در هنگام خرید آباژور بایستی به آن دقت نمایید، سبک پباده سازی گردیده برای کالای نوروفروغ گزینه نظرتان میباشد. برای این خواسته اما هیچ قاعده و قانون اساسی کشور نیست جز اینکه بهتر میباشد همواره به تفکر خرید محصولاتی باشید که از هماهنگی ظاهری مطلوبی با دیگر وسایل مو جود در خانه و یا این که دور و اطراف کاریتان برخوردار میباشند؛ برای مثال در شرایطی‌که گوشه و کنار خانگی شما بصورت سنتی طراحی صفحه شده‌است، بهتر میباشد از آباژورهایی چوبی رومیزی و یا این که حتی بلند به کارگیری کنید.
اندازه کلی: با اینکه نمی قدرت برای هیچ یک از آباژورهای رومیزی و ایستاده اندازه مشخص و معلوم و استانداری را معرفی کرد، ولی بطور کلی در دسته های رومیزی اندازه کلاهک می بایست در حدود ۲/۳ (دو سوم) طول مبنا باشد و در نوع های ایستاده این جور از وسایل تزئینی نیز اندازه کلاهک و شالوده آباژور بایستی بگونه ای باشد که خیر صرفا سبب ساز اشغال دور و اطراف و بسته به حیث داخل شدن آن شوند، بلکه سبب ساز تزئین بهتر دور و اطراف آیتم نظرتان نیز گردد و از تناسب قابل قبولی نیز با دیگر وسایل جانور در اتاق برخوردار باشند.
کالا کلاهک: از مهم ترین نکاتی که می بایست بی تردید به هنگام خرید آباژورها به آن اعتنا داشته باشید، مال کلاهک یا این که نصیب بالایی این قبیل کالاها میباشد. امروزه ساخت آباژورها با کلاهک های پارچه ای بسیار رایج شده‌است و شما میتوانید بسته به ذوق و سلیقه و حیث خویش یکی این قبیل لامپ های کلاهدار را خریداری فرمایید. ناگفته نماند که ایجاد کنندگان از شیشه و کریستال با ضخامت های گوناگون نیز برای این دستور استعمال می‌کنند.
رنگ کلاهک: هر جوری که بخواهید اکانت فرمائید، آباژورها از مهم‌ترین وسایل تزئینی و دکوری منزل و یا این که اطراف عمل شما بحساب میایند که توجه در تعیین رنگی مطلوب چه برای نصیب کلاهک و چه برای نصیب مبنا ای آن از اهمیت بسزایی برخوردار‌است.
ارزش آباژور: با پاره ای جست و جو در بازار متوجه خواهید شد که ارزش آباژورها به طور کامل متنوع و متعدد میباشد و کارداران گوناگونی نیز بر روی بها آن ها تاثیر گذار می‌باشند که از گزاره آنها می بایست به: مارک سازنده، متریال مصرفی در تولید متاع، اندازه، کیفیت و غیره اشاره داشت.
تا اینجا با یک‌سری نکته در رابطه تعیین و خرید آباژور مطلوب آشنا شدیم. پیرو لیستی از ۲۵ آباژور ارزان، کیفیت عالی و دوستداشتنی در بازار کشور‌ایران را برای شما فراهم کرده‌ایم. تمامی این آباژورها از کیفیت خوب و ارزش قابل قبولی برخوردار می‌باشند. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا این که دکمه هر مورد، می توانید تصاویر و داده ها بیشتری را در رابطه جنس به دست بیاورید.

 


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۴:۵۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)