مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

آباژورهای رومیزی برای میز کنسول

آباژور جدید


در خرید آباژور بایستی بدانیم تعیین سبک و جور فروغ و روشنایی مطلوب هر آباژوری ، هر یک‌سری ممکن میباشد در نگاه اولیه چندان تاثیر گذار در گوشه و کنار به لحاظ نرسد البته با توجه می‌اقتدار تاثیر غیر قابل انکارش را در زیبایی و دکور روئت کرد.اشخاص بیش‌خیس نور زندگیشان را به طور چلچراغ و لوستر تعیین میکنند و در کنارش از آباژورها اضافه تحت عنوان وسیله‌ای تزئینی فایده میجویند، در حالی که آباژور به زیباتر نشان دادن دور و بر و همینطور آهسته بخشی بر روی اشخاص مستقر در محل یاری متعددی خواهد کرد.

آباژورهای رومیزی برای میز کنسول

 


آباژور رومیزی یک کدام از شایسته ترین مورد‌ها برای تزیین میز کنسول به حساب می آید که می توانید مثال شبیه آن را از آباژورهای گران‌قیمت و والتر تنظیم فرمایید، هم چنین این مال در طرح هایی با اساس هایی از مال چوب کنده کاری گردیده با حباب هایی از مال شیشه با نقوش بسیار قشنگ،هستند این آباژور امروزی بسته به عشق و علاقه‌ی شما قادر است بر روی میز کوچکی قرار گیرد که نوروروشنایی را طولانی تر پخش نماید. دیمر وصل گردیده روی این آباژور این قابلیت را به شما می دهند که ترازو فروغ و روشنایی را با اعتنا به ترازو فروغ و روشنایی گوشه و کنار نادر یا این که زیاد نمائید.

برای زیباتر نشان دادن آباژور می بایست رنگ و فرم آباژور را متناسب با کالا مبلمان و رنگ کردن آن تعیین نمایید. توجه فرمایید که در هر کناره ای از اتاق نشیمن که شم ظلمت و یکنواختی دارید می توانید از یک آباژور مطلوب به کارگیری کرده و بدین ترتیب فضای اتاق نشیمن را وسیع‌خیس نمائید آباژورهای اتاق نشیمن می بایست طوری باشد که هم دکوری باشد وهم فروغ و روشنایی کافی داشته باشد. بایستی طوری باشد که هم در مواقع خاموش بودن و هم در مواقع پر‌نور بودن خوشگل به لحاظ رسد و در هر حالتی زیبایی خودش را محافظت نماید.

 

 


می بایست دانست در صورتی‌که که مبلمان منزل شما امروزی میباشد بهتر میباشد از آباژورهایی با سبک امروزی به کارگیری فرمائید و در‌حالتی که که فضای منزل شما و چینش آن سنتی و کلاسیک میباشد از آباژورهای مخروطی و پارچه ای استعمال نمائید. پس چینش منزلتان را در ذهن بسپارید.چنانچه که دکوراسیون منزلتان به طور سنتی است از آباژورهای رومیزی به کار گیری فرمایید که برای تنظیم آن از چوب مستعمل میباشد.

 

 


در شرایطی که لوستر شما صحیح بالای میز ناهارخوری قرار می گیرد و فضای میز را پر‌نور می‌نماید، میتوانید از یک تا 2 آباژور ایستاده در زاویه‌های اتاق ناهارخوری به کار گیری نمایید تا زیبایی بیشتری به فضای اطراف شما ببخشید.

 

 

 

مثال آباژورهای شالوده فلزی و چوبی چیدمان خانه را میتوانید از مارک والتر و گران‌قیمت تنظیم فرمایید، این گونه آباژور قابل هماهنگ شدن با دکورا سیون‌های تلفیقی و یا این که کلاسیک میباشد و در بعدها و گونه های بسیار متنوعی پباده سازی میگردد؛ براین اساس اضافه به دیده می آید و علاوه بر کارکرد نوروروشنایی، به جهت زیباتر کردن چینش داخلی خانه نیز بیش تر موردپسند قرار می گیرند.


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۲:۴۱ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)