مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

برو به بالاتمیز کردن لوسترها، کی و چه هنگامی؟

آباژور جدید
روزی که لوسترهای منزل تان را خریدید به حافظه بیاورید؛ لوسترهایی براق و درخشان… ولی با گذر عصر گرد و خاک روی لوسترهای منزل می نشینند و به این ترتیب لوسترها درخشندگی قبلشان را از دست میدهند. نظافت کردن لوسترها عمل معمولی ای میباشد و با مقداری دوره میتوانید درخشندگی را به لوسترهای منزل بازگردانید.

برو به بالاتمیز کردن لوسترها، کی و چه هنگامی؟
دستکم یک توشه در سال بایستی برای پاک کردن لوسترها وقت بگذارید. هر عصر که شم کردید کریستالهای لوستر کدر گردیده اند و یا این که گرد و خاک رویشان نشسته و لکه دار گردیده اند، کلیه اینها نماد هایی میباشد تا بدانید که وقت منزه کردنشان فرا رسیده میباشد.

اما برای لوسترهایی مثل لوستر آشپزخانه که اضافه در معرض چربی میباشند، می بایست مراحل تمیزکاری را زودتر انجام اعطا کرد.

 

برو به بالابرنامه ریزی قبلی از پاک کردن لوسترها
ساختار بعضا لوسترهای کریستالی یا این که شیشه ای، پیچیده خیس از آن میباشد که به راحتی بتوانید قطعات لوستر را غیروابسته کرده و آن‌ها‌را پاک فرمائید. پس پیشین از گشودن قطعات، تصمیم بگیرید که قصد دارید قطعات لوستر را همانجا و سرجایشان منزه نمائید یا این که می‌خواهید آن‌ها را گشوده فرمائید. در صورتیکه تمایل به گشودن تکه های لوستر گرفتید، به طرز چفت و بست شدن آنان اعتنا نمایید. حتی شاید لازم باشد که طرح اتصال قطعات آن را برای خودتان بکشید یا این که با دوربین عکاسی موبایلتان از روش اتصالات عکس بگیرید.

ایده دیگر هم این میباشد که لوستر را در محل اتصال به سقف وسر جایش و بخش بخش منزه فرمائید.

برو به بالامواد مایحتاج برای نظافت کردن لوسترها
پیشین از هر چیز به یک نردبان نیاز دارید. قطعا ذیل نرده بان، یک تکه پارچه پهناور پهن فرمائید تا گرد و خاک نتیجه ها از پاک کردن لوسترها، کف منزل یا این که فرش شمارا آلوده نکند. همینطور در صورتی‌که تکه ای کریستال روی زمین پرت شد، به این ترتیب بازدارنده از شکستن آن تکه خواهید شد.

بهتر میباشد دستکشهای لطیف و ظرافت هم بپوشید تا پوست دستتان جراحت نبیند و در عین هم اکنون رد انگشتانتان روی کریستال ها باقی نماند


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۲:۴۰ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)