مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

وزن یک لامپ طب سنگ نمک

آباژور جدید
وزن یک لامپ طب سنگ نمک میتواند آرم خیر و خوبی از ترازو تاثیر آن در پاک کردن هوا باشد هرچقدر آباژور طب سنگ نمک بزرگتر و سنگین خیس باشد فواید درمانی بیشتری داراست. بهتر میباشد مورد ها پایین را درنظر داشته باشید:

• برای به کار گیری در کنار فضای کاری خویش، بر روی یک میز، یک چراغ کوچکتر طب سنگ نمک حدود 1 تا 2 کیلوگرم خوب میباشد، هر یکسری که می بایست تماما در حدود شما باشد. در صورتیکه این قابلیت و امکان نیست؛ اندازه بزرگتر را گزینش فرمایید.

• برای اتاق خواب کوچک، یک آباژور طب سنگ نمک کوچکتر که دربین 1 تا 3 کیلوگرم وزن داشته باشد، مطلوب میباشد.

• برای یک اتاق خواب بزرگتر، آشپزخانه و یا این که تالار کوچک ، یک چراغ نمک دربین 3 تا 6 کیلوگرم مطلوب میباشد.

• برای فضاهای بزرگتر و دور و بر های اداری، که امواج الکترومغناطیسی در آن بیش تر موجود است، بهتر میباشد یک آباژور طب سنگ نمک پهناور، تهیه و تنظیم نمایید و ترجیحا یک لامپ طب سنگ نمک بسیار وسیع مانند این آباژور ظرف ای وسیع نمکی را خریداری نمایید.

صورت

صورت آباژور طب سنگ نمک تاثیری در پاک کردن هوا و یا این که ایجاد یون های منفی ندارد. صرفا سطح تماس این چراغ ها با فضا حریم می‌تواند تحت عنوان یک دلیل مهم و تاثیر گذار در واحد سنجش تاثیر این چراغ ها در لحاظ گرفته شود.

از دید ظاهری چرغ های طب سنگ نمک ای که درخشش بیشتری دارا هستند (مانند این هرم خارق العاده) ،جذابیت بیشتری دارا هستند. استعمال از یک چراغ نمکی پهناور ، میتواند تاثیرات اثر گذار بسیار متعددی را برای شما آماده نماید. برای فضاهای کوچکتر و ساخت چینش جذابتر می‌توانید میباشد از آباژور و شمعدان های طب سنگ نمک دوکاربره مانند آباژور شمعدان استوانه یا این که آباژور شمعدان مکعب به کارگیری فرمائید.

لامپ های نمک طبیعی و آباژور های طب سنگ نمک علاوه بر زیبایی بخشیدن به اطراف معاش در پاک کردن هوا از مواد حساسیت زا و هم چنین تولید یون های منفی برای ارتقاء سالمی تن تاثیر بسیار متعددی دارا‌هستند.

برای یک باز نگری با جزییات بیشتر راجع‌به شایسته ترین آباژور های طب سنگ نمک مو جود در دکان اینترنتی طب سنگ نمک میتوانید به این لینک و پیوند مراجعه‌کنید.


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۴:۵۱ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)