مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

استعمال از آباژور خمیده در اتاق خواب و اتاق فعالیت

آباژور جدید
استعمال از آباژور خمیده در اتاق خواب و اتاق فعالیت
به کار گیری از این دسته آباژور در اتاق عمل و یا این که اتاق خواب موجب می‌شود تا فضایی دارای هیجان و جذاب به وجود بیاید. در‌این بخش از منزل اکثر اوقات برای اینکه تاکید بیشتری درباره ی یک بخش همچون تخت و یا این که میزکار و میز پیرایش داشته باشند به کار گیری خواهد شد. البته در هر فیس تحت عنوان یک روشنایی امداد کننده در کنار مرجع نور و روشنایی اصلی دور و اطراف به عمل گرفته می‌شود. هنگامی که ار طرح ها و گونه های مختلفی همچون استیل و فلزی و چوبی و یا این که حتی رنگ های مسی و طلایی در کنار این عنصر به کارگیری می گردد این قابلیت و امکان را تولید می‌کند که در مورد هر سبکی به آسانی بتوان از آن به کار گیری کرده و دکوراسیونی یگانه و قشنگ را ساخت. در بعضی موردها نیز می اقتدار از این عنصر به کار گیری کرده و سبک های سنتی و معاصر را با یکدیگر ادغام کرده و دکوراسیونی مختص و تازه را تشکیل داد.

استعمال از آباژور خمیده در اتاق غذاخوری
هنگامی که از آباژور خمیده در اتاق غذاخوری مصرف شود موجب می‌گردد تا این بخش از منزل فضایی احساسی را برای خویش پیدا نماید. برای اینکه بتوانید این دسته از آباژورها را به راحتی در اتاق غذاخوری جای دهید شایسته ترین فعالیت این میباشد که یک کناره را مد لحاظ قرار دهید و اساس اصلی را در آن بخش بگذارید به طوری که چندان در دیدرس نباشد. هنگامی که آباژور مصرف شده راجع‌به میز غذاخوری نهفته باشد و اساس آن چشم نشود در واقع جذابیتی یگانه را درباره‌ی به کارگیری از این گونه آباژورها را افزایش میدهد. درصورتی که مبنا آباژور خمیده چشم نشود و فقط میله منحنی و چراغی که در بالای آن قرار داده گردیده چشم شود این مساله موجب می‌گردد تا میز غذاخوری به زیبایی چشم شود و این مساله میتواند در جذابیت این بخش از منزل نیز تاثیر بسزایی داشته باشد. درباره‌ی آباژورهایی که دارنده پباده سازی خاصی می‌باشند نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند چرا‌که در‌این‌صورت‌ علاوه براین که نور و روشنایی مطلوبی دارا‌هستند تحت عنوان یک مجسمه هنری نیز به فعالیت برده میگردند.

از سایر مزایایی که راجع به آباژورهای خمیده می اقتدار برشمرد این میباشد که مورد ای بسیار مطلوب در زمینه ی منزل ها و فضاهای کوچک به شمار میایند. اما ناگفته نماند در زمینه ی فضاهایی که دارنده سقف بلندی می‌باشند نیز می قدرت آنها را یکی‌از ترفندهای زیرکانه و هوشمندانه به شمار آورد. در شرایطی‌که تمایلی به استعمال از این آباژورها در کنارمبلمان و یا این که تخت خواب خویش ندارید بهتر میباشد این نوع از آباژورها را در راهرو و یا این که کناره هایی که موردنیاز وجود ندارد و پرتی است و یا این که در کنار پنجره ها و شومینه قرار دهید تا زیبایی خاصی را وارد چینش خانه خویش نمائید.

 


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۹:۲۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)