مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

آباژور مطلوب خانه اینجانب کدام میباشد؟

آباژور جدید

آباژور مطلوب خانه اینجانب کدام میباشد؟
تعداد آباژور برای هر منزل
تعداد آباژورها بستگی به ترازو نوری که چینش خانه شما‌را پر‌نور مینماید ، دارااست.

آباژور را در بخشی از منزل قرار دهید که می‌خواهید آن را پر‌نور خیس نگه دارید یا این که اعتنا را به وسایلی که در آن محدوده قرار داده اید جلب فرمایید.

برای آباژورهای رومیزی و ایستاده فضایی در لحاظ بگیرید که بتوانید نوروفروغ آن‌ها‌را به راحتی تهیه و تنظیم نمائید.

در صورتی وسایلی بر روی زمین قرار داده اید از آباژورهایی که فروغ را به سمت زیر هدایت میکنند، به کارگیری نمائید.

از آباژورهایی که فروغ و روشنایی را به سمت دیوار و صعودی هدایت می‌نمایند برای پر‌نور چشم شدن بخشی از دیوار و دکورا سیون روی دیواراستفاده فرمایید.

آباژورها و مرجع های فروغ را در حدود در قرار دهید تا شل ترین دسترسی را به کلید های برق داشته باشید.

 

تعیین آباژور مطلوب با چیدمان منزل شما
اهمیت شرایط لوستر

به محل قرار دریافت کردن لوستر برای تنظیم آباژور برای اتاق ناهارخوری اعتنا فرمایید. در حالتی‌که لوستر شما روی میز ناهارخوری قراردارد و فضای میز را پر‌نور می نماید، از یک تا 2 آباژور ایستاده برای زیبایی بیش تر در زاویه های اتاق ناهارخوری به کار گیری نمایید .

در حالتی‌که لوستر شما در بخش دیگری از اتاق قرار گرفته برای متمرکز شدن فروغ در راس میز ناهارخوری از آباژورهای امروزی و منحنی صورت به کارگیری فرمائید.

شایسته ترین جای قرار دادن آباژور
شایسته ترین مکانها در پذیرایی برای قرار دادن آباژور کنار مبلمان، کنار میز تلویزیون، کنج اتاق و در کنار میز غذاخوری میباشد و در اتاق خواب معمولا از دو آباژور هم صورت و کوچک روی پاتختی ها به کارگیری می نمایند.

برای قرار دادن آباژور روی میز مدلی را گزینش فرمائید که بعدها آن از میز بزرگتر نباشد و طبق آنچه در نمناک بیان شده میباشد برای قرار دادن آباژور کنار مبل ها یا این که کنج اتاق نشیمن از آباژورهای ایستاده ی وسیع استعمال نمائید.

رنگ مطلوب برای چراغ آباژور
به ادغام نوری که آباژور می تاباند اعتنا فرمائید ، رنگ مطلوب برای چراغ آباژور، رنگ آفتابی است. در حالتی‌که نور و روشنایی آباژور برای شما اهمیت دارااست، فروغ سپید را گزینش فرمائید چون بیشترین نوروروشنایی را در چنگ شما می‌گذارد.


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۱:۳۱ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)