مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

اندازه مطلوب آباژور ایستاده

آباژور جدید


اندازه مطلوب آباژور ایستاده
یک سری نکته از لهجه LIGHTSTORY به شما امداد می کند تعیین بهتری داشته باشید.
* ارتفاع سیم می بایست به اندازه ای باشد که بتوان آن را به کلید برق متصل کرد.
* کابل برق و کلید پر‌نور و خاموش کردن آباژور ایستاده نباید در هوا آویزان بمانند. پباده سازی آباژور می بایست به طوری باشد که آن‌ها را پوشش دهد.
* بعد ها کلاهک با اعتنا به ارتفاع اساس پباده سازی می‌گردد و معمولا یک چهارم ارتفاع کل آباژور میباشد.
* حاشیه پایینی کلاهک می بایست چراغ را بپوشاند. همینطور در حالتی که کلید پر‌نور و خاموش در نصیب بالایی آباژور قراردارد، بهتر میباشد کلید از حیث نهفته گردیده باشد.
* در هر منزل ای، دقت به ایمنی حق تقدم داراست. در یک آباژور مطلوب برای داشتن ثبات کافی، نصیب پایینی شالوده از نصیب بالایی پهن خیس و سنگین خیس میباشد.
امداد به خرید و انتخابی کیفیت عالی و رضایتبخش از هدف ها اصلی لایت استوری میباشد. همچنان با شوق واشتیاق نظراتتان را میشنویم و می خوانیم. غالب باشید.

شید آباژور
آباژورها از دو بخش اساس و شید ساخته شده اند و به همین خیال کیفیت آنان به کالا و صورت این دو بخش بستگی دارااست. ولی بهتر میباشد بدانید که شید هایی که اینک در بازار وجود دارد، دارنده دو محصول پارچه ای و کاغذی می‌باشند.

تفاوت شید های پارچه ای با شید های کاغذی آباژور

شیدهای کاغذی ارزان خیس از شیدهای پارچه ای هستند. ولی جذاب میباشد بدانید که در‌صورتی‌که از شیدهای کاغذی رنگی مانند کرم، شکلاتی و … به کارگیری فرمائید، سبب ساز می‌گردد تا به محیط گرمای بیشتری را انتقال دهند و این درحالی میباشد که شیدهای کاغذی سپید رنگ سبب می‌شود تا روحی امروزی و ولی سردتر در گوشه و کنار تولید شود.

بهتر میباشد بدانید که شیدهای پارچه ای نشر دهنده نوری گرم خیس و براق خیس می‌باشند و به راحتی می‌توانید با هر مدل پارچه ای آنها‌را تنظیم فرمایید. یادتان نرود که در صورتی پارچه قابل قبولی را تحت عنوان شید برای آباژور تعیین فرمایید، منجر می‌شود تا نقش های دکوراتیو را به نیکی در اطراف القا نماید، حتی در حالتی‌که آباژور خاموش باشد.

نکته مهمی که درباره با شیدهای پارچه ای می بایست به آن دقت نمایید، گزینش پارچه ای مطلوب با سبک دکورا سیون خانه است. مثلا آباژوی که دارنده شید ابریشمی میباشد، مطلوب فضایی کلاسیک و سنتی خواهد بود.

نکاتی در رابطه شید های اباژور

برای اینکه در فضای منزل خویش فضایی احساسی را تولید فرمائید، میتوانید از آباژورهایی با شیدهای تیره و کدر به کارگیری نمایید. این دسته آباژور ها، مخصوصا در صورتیکه با رنگ مشکی باشند، فروغ و روشنایی را از بالا و تحت و خیر از دیوارها عبور داده و سبب رفتار فضایی احساسی می‌شوند.

در طول گزینش آباژور اعتنا داشته باشید که طول شید به اندازه دو سوم طول شالوده باشد و حتی پوشش آن به اندازه ای باشد که بخشی از بالای اساس را هم دربرگیرنده شود یا این که قطر دهانه گشوده شید معادل طول مبنا باشد.


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۲:۵۶ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)