مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

گونه آباژور ایستاده را در دکورا سیون


چیزی که گونه آباژور ایستاده را در دکورا سیون از باقی اثاثیه منزل جداگانه میکند، همت و زیبایی تاثیر گذار آنهاست. طرح های امروزی و کلاسیک آباژور ایستاده فضای خیلی یه خرده اشغال می‌کنند البته در حین شبانه روز بارها و بارها گزینه به کار گیری قرار خواهند گرفت. جای تاسف میباشد که چرا ما چنین وسیله شیک و سودمندی را فراموش می‌کنیم و در دکورا سیون اتاق نشیمن یا این که اتاق خوابی که با توجه پباده سازی گردیدیکی دیگر از ویژگی های قابل توجه آباژورها، امکان ردوبدل و به کار گیری از کلاهک های متنوع است. براین اساس هماهنگی آباژور با سبکِ دکوراسیون سهل و آسان تر خواهد شد.

آباژور جدید

لوستر ستامنس
آباژورِ ایستاده، کلاسیک یا مدرن؟
علاوه بر متریال، آباژور ایستاده در طراحی های متفاوت هم ارائه می‌گردد؛ از کلاسیک گرفته تا مدرن. بدین صورت که استعمال از آباژورهایی با کلاهکِ معمولی و عاری از هرگونه طرح و نقش در کنارِ مبنا های معمولی مناسب سبک مدرن و مینمال است. برای دکوراسیون های کلاسیک، کلاهک هایی با نقوش بیش تر و اساس های هماهنگ با آن انتخاب بهتری می باشد.

 


لوستر ستامنس
کاربردهای آباژور ایستاده
یکی‌از نکاتی که لوستر ستامنس راجع‌به خرید آباژورِ ایستاده مطرح میکند، در نظر خریداری کردن متراژ خانه و نوروفروغ موردنیاز می باشد. بدین ترتیب با توجه به معیارِ نوری که باید تأمین شود و مدت زمانِ استفاده از آن، بعد ها آباژور و کلاهکِ آن، در سود شدتِ تابیدن و متمرکز شدنِ نور را مشخص خواهید کرد.

ابعاد آباژورِ ایستاده
یک نکتۀ مهمِ دیگر در گزینش آباژور ایستادۀ کنار مبلی، اعتنا به ارتفاعِ سقف است. مثلا استفاده از آباژورهای بلند و یا آباژورهایی با ابعاد بزرگتر قادر است به راحتی گوشه های خالی نشیمن و اتاق را پر کند.

 


لوستر ستامنس
آباژورِ ایستاده، از نشیمن تا اتاق خواب
کارآیی آباژور ایستاده یکی از‌از سایر از مواردی می باشد که لوستر ستامنس به آن اشاره می کند. این سیرتکامل از آباژورها را می قدرت کنارِ مبل و یا کنارِ تختِ خواب جای‌دارد. استعمال از آباژورهایی با پایۀ بلند، همیشه آیتم اعتنا طراحانِ داخلی بوده و در دکوراسیونِ داخلی حضوری پر رنگ داشته اند؛ به ویژه در دکورا سیون های مدرن.

ه، قرارشان نمی دهیم، اینها ابزاری بسیار کارآمد و اثر گذار در پباده سازی های خیره کننده منازل میباشند که شاید برای بعضی خیلی مهم نباشند ولی برای بعضا به شدت مهم و دوست داشتنی میباشند.

آباژورها در کناره ای پشت مبل یا این که کنار میز و تخت خواب قرار می‌گیرند و نوری لطیف چه در موقع مطالعه و چه در موقع مشاجره و گفتگو در چنگ ما قرار می‌دهند.

آباژور ایستادۀ کنار مبلی، هماهنگ با انواع چینش ها
گونه: پباده سازی چینش اسباب و وسایل فروغ و روشنایی وچراغ های دکوری

سال هاست که آباژورها به محبوب ترین ابزارهای تأمین نوروروشنایی منزل ها تبدیل گردیده اند. آباژورها در سبک های متفاوت و مطلوب با اشکال چیدمان ها در بازار جانور می‌باشند که آباژورهای ایستادۀ کنار مبلی را می توان یکی‌از پرکاربردترین آنها دانست. لوستر ستامنس در این نوشته‌علمی با چیدانه یار و همدم گردیده تا به نقش آباژور ایستادۀ کنار مبلی در دکوراسیون اشاره نماید.
آباژور امروزی یا این که به عبارتی آباژور ایستاده امروزی نوعی پوشش برای لامپ و مانند آن میباشد که نوروروشنایی را به زیر می افکند. آباژور امروزی ( آباژور ایستاده امروزی ) معمولا از یک اساس و یک کلاهک تشکیل میشود بطوریکه چراغ به مبنا وصل گردیده و کلاهک حریم چراغ را می پوشاند تا بازدارنده از معلوم شدن چراغ شود. اضافه روشنایی آباژور آباژور امروزی ( آباژور ایستاده امروزی )از بالا و زیر کلاهک بیرون میشود. آباژور امروزی به دو رخ رومیزی و ایستاده در بازار وجود دارد.

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۴:۱۸ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)