مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

جدیدترین گونه های لوستر فانتزی و هندسی


لوسترهای کریستالی با توجه به محصول کریستال شان در یک سری سیرتکامل رتبه بندی می گردند. کریستال ها در رنگ های محتلفی مثل سفید، شامپاینی و غیره در دسترس می‌باشند. درجه کیفیت کریستالها بر پایه ی مقدار مصرفی کریستال شان به حساب آوردن می شود.

آباژور جدید
لوستر کریستالی CHC054


لوستر کریستالی CHC066 – نوع ۲۰۱۸ اروپا

کریستال‌ها دارای اشکال گوناگونی هستند. گوی های چندوجهی، لوزی‌های کوتاه و بلند و غیره. گاهی در یک لوستر از یک سری گونه کریستال استفاده میگردد. در برخی دیگر کریستال های پهناور، اتریشی و کریستال های کوچک، ترکیه‌ای می باشند.

لوستر کریستالی به دلیل داشتن شیشه های کریستال روشنایی را به نحوی عالی در اطراف پخش می کنند و علاوه بر اینکه ظاهر زیبایی دارند اما بسیار مقاوم هستند و به راحتی نمی شکنند.

بها لوستر کریستالی
جمعاًَ لوسترهای کریستالی مبتنی بر مساحت کریستال کار شده (مترمربع) محاسبه میشوند و در قیمت خرید لوستر کریستالی تاثیر گذار می باشد.
سایزهای استاندارد: برای لوسترهای گرد تا قطر ۷۵ سانت و انواع مربع یا مستطیل تا طول هر ضلع ۱۲۰ سانت به شرح ذیل انجام می‌گردد.

کریستال چین هر متر مربع ۲۳۸$ دلار
کریستال رخنه‌ هر متر مربع ۳۴۰$ دلار
کریستال اروپایی هر متر مربع ۶۸۰$ دلار

با اعتنا به نوسانات ارز قیمت ها مبتنی بر دلار آورده شده و در هر هنگامی می اقتدار مساوی ریالی یا تومان آن را محاسبه کرد. برای استعلام قیمت با جزییات بیشتر با دقت به بعضی لوستر ها مدام پای اثبات منزل های لاکچری بوده اند. لوسترها در قبلی قیمت شان با تعداد چراغ های بیش تر مشخض میشد ولی امروزه لوستری ها هر چه قدر پباده سازی شان مختص خیس و فانتزی باشد هواداران بیشتری دارا هستند. درین مقاله جدیدترین دسته های لوستر فانتزی و هندسی صورت را برایتان جمع آوری کرده ایم. میتوانید در‌این مقاله یک لوستر شیک و مدرن را برای خانه تان تعیین نمایید.

جدیدترین گونه های لوستر فانتزی و هندسی


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۶:۴۷ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)