مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

معرفی گونه های آباژور


به کار گیری از آباژور های مبنا بلند در چینش داخلی نشیمن خانه می‌تواند فضای شمارا زیباتر و جامع تر نماید. تنها می بایست در تعیین آباژور مطلوب و هماهنگ با دکورا سیون خانه خویش بسیار اعتنا نمائید و در جای صدق آنان‌را قرار دهید. امروزه هنگامی به بازار میروید با جور های و سبک های مختلفی از این آباژور ها رو به رو می‌شوید که تعیین را برای شما طاقت فرسا می‌نمایند. درین پست به شما مثال هایی قشنگ از پباده سازی آباژور های سه اساس را نشان می‌دهیم، با ما یاور باشید.

 

آباژور جدید

مدلی بی آلایش و کهن که در فیلم های کهن زیاد به چشمتان خورده. برای نشیمن هایی که مبلمان گران قیمت و بی آلایش ای دارا‌هستند مطلوب میباشد.

 

گونه چوبی که بیشتر شم نوستالژی داراست و برای نشیمنی با مبلمان کلاسیک مطلوب میباشد.

 

 

 

 

 

مثال ای که مشابه به پروژکتور میباشد و مطلوب برای چیدمان به سبک صنعتی است.

 

 

 

دسته های امروزی با صورت و فرم های تازه. این مثال با پارچه تشکیل شده میباشد.

 

 

 

 


در دکورا سیون خانه مان المان هایی موجود هست که به زیبایی دور و اطراف و دور و بر افزوده می‌نماید. یکی آن وسایلی که میتواند حالا و هوای چیدمان خانه تان را عوض نماید آباژور میباشد. با اینکه شاید المانی کوچک به شمار بیاید البته تاثیر بسیار متعددی بر روی چیدمان تان خواهد گذاشت و می توان به راحتی آن را با مبلمان و سبک چینش خانه مان هماهنگ کرد. در‌این مقاله از ihome میخواهیم جزئییات این مال و بها گونه های آپاژور را با هم باز‌نگری میکنیم. همپا ما باشید.

 

معرفی گونه های آباژور
آباژور ها در دو جور متفاوت ساخت میشوند مانند آباژور رومیزی و آباژور ایستاده (زمینی) که هرمورد در فضایی آیتم استعمال میباشد. به دنبال به باز‌بینی هر مورد به تفکیک می‌پردازیم تا با جزئییات آن آشنا شویم.

 

آباژور رومیزی
آباژور های رومیزی همانطور که از اسم شان پیدا میباشد برای قرار گیری در روی میز پباده سازی گردیده اند. مانند آباژور کنار تخت خواب و یا این که در نشیمن. آباژور های رومیزی علاوه بر روشنایی پردازی اطراف، جنبه تزئینی هم دارا هستند و زیبایی چینش تان را کامل شدن می‌کنند. ارزش گونه های آباژور رومیزی نسبت به آباژور اساس بلند بسیار ذیل خیس میباشد.

 

آباژور ایستاده
آباژور ایستاده طوری پباده سازی شده‌است که بر روی زمین قرار می‌گیرد و در هر فضایی میتوانند تعبیه شوند. و می بایست نوروفروغ و چراغ آن‌ها در لحاظ بگیریم که شایسته ترین آیتم چراغ های 40تا60 وات میباشند. قابل ذکر میباشد بها آباژور ایستاده کنار مبلی از مثال های شبیه رومیزی معمولا طولانی تر میباشد.

مزایای گونه های آباژور ایستاده
در چینش قابل جا به جایی می‌باشند.
اندازه آن‌ها‌را بر طبق فضای تان خودتان گزینش می‌کنید.
با اینکه المان جزئی به حساب می آید ولی در چینش تان تغییراتی وسیع تولید می نماید.


نکات خرید گونه های آباژور
محصول و رنگ آباژور تان بهتر میباشد با محصول و رنگ مبلمان تان متناسب باشد.
آباژورتان را مبنی بر سبک دکوراسیون و چینش خانه تان تعیین فرمایید.
برای دکوراسیونی سنتی به کارگیری از آباژور های پارچه ای، مخروطی و چوبی همخوانی بیشتری با فضای خانه تان خواهد داشت.
برای چیدمان امروزی به کارگیری از آباژوری استوانه ای و بلند مطلوب میباشد.
منطبق آباژور و لوستر از نکات بسیار مهم میباشد که از یک سبک پیروی می‌نماید.
برای آباژور اتاق خواب بهتر میباشد جور رومیزی را گزینش فرمایید و ترجیحا رنگ های خیر چندان پر‌نور که فروغ و روشنایی بسیار متعددی به جهت قربت به تخت خواب ساخت نکند و منجر اذیت شدن دیده شخص نشود.
در ihome بیش تر بخوانید: آپدیت ترین جدول بها لوستر یار و همدم با برندهای دارای شهرت در جمهوری اسلامی ایران!


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۹:۴۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)