مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

آباژور و کنار سالنی شیک با تنوع رنگی


آباژور و کنار سالنی شیک با تنوع رنگی【بیشتراز 300 جور】
آباژور و کنارسالنی: راهنمای گزینش و خرید آباژور و کنار سالنی،او‌لین نکته هماهنگ شدن با چیدمان خانه شماست، خلاف تصوری که اکثر زمان ها اشخاص بر طبق هماهنگی آباژور، با لوستر و بقیه منابع نوری گوشه و کنار دارا هستند، این هماهنگی می بایست با مبلمان دور و بر بیش تر از هر بخش دیگری از آن باشد.

آباژور جدید
هم اکنون درصورتی که هدفتان از خرید آباژور ، اخذ نوروروشنایی میباشد، سفارش میکنیم از آباژور هایی به کار گیری نمایید که شید(کلاهک) بلندتر و در عین هم اکنون با پارچه نازکتر و همچنین امکان نصب چراغ با سرپیچ عادی را دارا‌هستند.
خوشبختانه تعداد نسبتا متعددی از آباژورهای جان دار در بازار، در جمهوری اسلامی ایران ایجاد می شود و تنوع در طرح و رنگ و صورت شالوده و شید(کلاهک) آباژورها روز آپ تو دیت طولانی تر و بیش تر می‌گردد. برهمین اصل ادغام جامعی از گونه های آباژور های امروزی و کلاسیک را گرد هم آورده ایم تا با فراق بال و پر انتخابتان را از در بین یک سری روستا نوع انجام دهید.
قابل ذکر میباشد که آباژور های تولیدی قابلیت و امکان گزینش رنگ پارچه و کلاهک را بوسیله شما دارا‌هستند، برای این مشورت و داده ها اضافه می‌توانید با شماره تلفن های محل کار تماس نتایج فرمائید.
درصورتی که قصد ست کردن آباژور را با لوستر امروزی یا این که لوستر شاخه ای شیدخور (کلاهک دار) خویش را دارید، شید مال خویش را با مثال شید(کلاهک) های جان دار مقایسه نموده و از روش تلگرام و یا این که شماره های تماس تارنما ارسال کرده و از جانور بودن آن اطمینان نتیجه ها فرمایید.


خودتان بسازید: یکی شیوه های آپ تو دیت کردن چیدمان منزل رنگ آمیزی کلاهک آباژور میباشد. این نحوه دیدنی و ارزان به حساب آورده می شود و ایده های فراوان برای نو کردن این وسیله، بی تردید دقت تان را جلب می‌کند. ihome.ir درین مقاله تکنیکی از رنگ آمیزی شید آباژور برای تزئینات بی آلایش برای کلاهک آباژور را فراگیری می‌دهد که برای دکورا سیون اتاق بچه یا این که نشیمن مطلوب خواهد بود. این تکنیک در یکسری مرحله انجام می‌گردد. استعمال از رنگ پارچه، اسپری رنگی و دیگر پوشش های رنگی می‌تواند آباژور کهن تان را تغییر‌و تحول دهد. البته در شیوه ارائه گردیده از آبرنگ مستعمل میباشد زیرا این رنگ ظاهری یگانه و هنری به آباژور می‌دهد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۱:۱۱ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)