مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

چراغ خواب

چه تعداد لامپ خواب نیاز میباشد؟

اباژورجدید

یک ضابطه کلی می گوید در حالتی‌که فقط روی تخت می‌خوابید می بایست فقط یک لامپ خواب و چنانچه با همسر خویش می‌خوابید بایستی دو لامپ خواب کنار تختتان باشد. در صورتی‌که اتاق خواب پهناور یا این که تخت بزرگی دارید، دو لامپ خواب در دو طرف تخت قادر است تعادل تولید نماید صرف حیث از اینکه تک نفری می‌خوابید یا این که دو نفری.

 

حتی در صورتی دو لامپ خواب در دو طرف تختتان دارید، تحت عنوان صرفا منابع نور و روشنایی روی آن ها اکانت نکنید. درصورتی که لوستر یا این که لامپ سقفی ندارید، دستکم به یک چراغ نور و روشنایی دیگر صحیح روبروی تخت در سمت و سوی دیگر اتاق نیاز دارید.

 

سایز مطلوب

قد مطلوب لامپ خواب

گزینش لامپ خواب با قد مطلوب اهمیت بخش اعظمی دارااست به خصوص برای اشخاصی که روی تخت مطالعه می‌کنند. مطلقا دوست ندارید لامپ بدون واسطه روی رمز شما یا این که به چشمان شما بتابد. در لحاظ داشته باشید که قد میز پاتختی بایستی همتراز تشک باشد. لامپ خوابی پیدا فرمایید که هم قد میز پاتختی باشد به علاوه ۵ تا ۷ سانتیمتر بیشتر خیس.

 

به عنوان مثال در صورتی‌که قد میز پاتختی ۶۰ سانتیمتر باشد، لامپ خواب با قد ۶۷ میتواند مطلوب باشد.

 

محل قرار به دست آوردن کلید لامپ هم مهم میباشد. قطعا دوست ندارید برای پر‌نور و خاموش کردن لامپ خواب از تخت بلند گردید یا این که ریسک زخم دیدن کمر را بپذیرید. شایسته ترین جا برای قرار تصاحب کردن کلید لامپ خواب در ارتفاعی صحیح به اندازه دست شماست که برای بیش تر اشخاص میان ۵۰ تا ۷۰ سانتیمتر میباشد. صد رد صد شل‌ترین گونه لامپ خواب، آباژورهای کنار تخت می‌باشند که کلید آنان بر روی سیم درنظرگرفته شده میباشد.

 

.


برچسب: اباژورجدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۷:۱۷ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)