مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

کفپوش

آباژور جدید

همان گونه کفپوش هایی زیرا پارکت زمین را قشنگ مینمایند، دیوارها نقش مهمی در چیدمان داخلی منزل‌ها دارااست، اما منظورمان برگه دیواری وجود ندارد و طریق‌های مختلفی برای تزیین دیوارها وجود دارا‌هستند که از تازه‌ترین این طرز‌ها به کار گیری از دیوارکوب میباشد. دیوارکوب راهی سریع و سوای دردسر‌های بنایی با هزینه‌ای ایده ال و طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت میباشد. یکی‌از اشکال دیوارکوب‌ها، دیوارکوب پی او سی میباشد که درین مقاله به معرفی آن میپردازیم.

پی او سی چه می‌باشد؟
پلی وینیل کلراید یا این که به عبارتی پی او سی (PVC) نوعی ترموپلاستیک و از ارزشمند‌ترین تولیدها پتروشیمی میباشد. پی او سی در سال‌های اخیر جایگزین مواد ساختمانی مثل چوب، سفال و سیمان شده‌است.

طرح پی او سی روی دیوارطرح پی او سی روی دیوارطرح پی او سی روی دیوار

دیوارکوب چه می باشد؟
دیوار پوش یا این که دیوارکوب تحت عنوان یکی‌از موادسازنده متعدد در پوشاندن دیوارها و جلوه دهی به دکورا سیون داخلی ساختمان‌ها اهمیت داراست. از این جنس هم می‌قدرت در منازل و هم در دور و اطراف‌های تجاری و اداری به کار گرفت.

از دیوارکوب‌ها در منازل به‌رخ یک پارچه به کار گیری نمی کنند و تمام دیوارهای منزل را هیچ‌گاه با دیوارکوب‌ها نمی‌پوشانند چون سبب تصنعی و مصنوعی شدن فضای منزل میشود. برای مثال در اتاق نشیمن یا این که پذیرایی یک دیوار را گزینش می نمایند و دیوارکوب بر روی آن نصب می‌نمایند. به کار گیری از دیوارکوب پی او سی در راهرو یا این که فضای محل ورود منزل جذابیت محیط را یکسری برابر می‌نماید. در آشپزخانه معمولاً از دیوارکوب‌ها در فضای میان کابینت‌ها به کار گیری می‌گردد و در اتاق خواب‌ها بیش تر برای تزیین دیوار بالای تخت خواب به عمل می‌رود.

طرح پی او سی روی دیوار

دیوارکوب‌ها خصوصیاتی ویژه‌ای از گزاره تنوع در طرح و رنگ، ضد آب بودن و امکان شستشو، عایق صدا و حرارت، وزن سبک، مقاومت در قبال ضربه و ساییدگی، قابل شستشو، مقاوم در قبال اشعه خورشید، نصب سریع و دارا بودن قابلیت و امکان فرم دهی، دارا هستند به همین برهان می‌قدرت به راحتی از آن ها در مکان‌های متفاوت مثل مرکزها اداری و تجاری، رستوران‌ها، تالار‌های اکران و دکان‌ها و منازل بهره مند شد.

نصب دیوارکوب

دیوارکوب‌های در اشکال متفاوت وجود دارا هستند. دیوارکوب پی او سی و MDF در پباده سازی چیدمان داخلی ساختمان بسیار اشاعه دارااست. ام دی اف به تخته فیبرهایی با دانسیته میانگین گفته می گردد که به نحوه کم آب ایجاد می گردند و پی او سی نوعی پلیمر ترموپلاستیک میباشد. پی او سی در مقایسه با ام دی اف مقاوم‌خیس بوده و مزایای آن سبب گردیده تا در پباده سازی دکورا سیون داخلی نسبت به MDF کاربرد بیشتری داشته باشد.دیوارکوب پی او سی
دیوارکوب پی او سی یکی‌از المان‌ها نو و قشنگ در چیدمان داخلی میباشد که محیطی بسیار شیک توأم با متانت و دلگرمی در منزل ساخت مینماید. دیوارکوب‌های پی او سی معمولاً در پانل هایی با پهنا فی مابین ۲۰ تا ۲۵ سانتیمتر و ارتفاع ۳ یا این که ۶ متر و ضخامت ۸ میلی‌متری در گونه های متعدد ایجاد میگردند.


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۷:۵۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)