مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

پاره ای با گونه های آباژورها

آباژور جدید
از گزاره وسایل تزیینی که امروزه از آنها برای تزئین و صفحه ارایی فضاهای گوناگون خانگی و کاری استعمال میشود، آباژورها می باشند که اتفاقا از گونه و رنگ های مختلفی نیز برخوردار هستند. آباژور در واقعیت یک لامپ کلاهدار با قابلیت و امکان جا به جایی سهل وآسان میباشد که شما می‌توانید از آن برای ساخت فروغ و روشنایی مطلوبتان در بخش های متفاوت منزل و یا این که محله کارتان به کار گیری فرمائید. به‌دنبال با لیست بیست هم پا گردید تا شما‌را با نکاتی مهم و دارای اهمیت در امر خرید آباژور آشنا نماییم.

پاره ای با گونه های آباژورها
همانگونه که گفتیم آباژورها در جور ها و سبک های مختلفی پباده سازی و ساخته می‌شوند که شما میتوانید با اعتنا به ذوق و بقیه اسباب تزیینی خانه و یا این که فضا کاری خویش مبادرت به خرید یکی آن‌ها فرمائید. با این اکنون، این قبیل وسایل فروغ بطور کلی به دو گونه ذیل تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

آباژورهای رومیزی: این جور از آباژورها اضافه در اتاق خواب گزینه به کارگیری قرار می‌گیرند و از آن‌ها برای تولید نوری ملایم در اتاق جهت مطالعه و یا این که استراحت بهتری استعمال می گردد. بد وجود ندارد بدانید که راجع به خرید این گونه از آباژورها می بایست به میزی که در پایین آن ها قرار میگیرد نیز دقت داشته باشید.
آباژورهای ایستاده: آباژورهای ایستاده از ظواهر قانونی تری برخوردار می باشند و به همین خیال می قدرت از آن‌ها در اتاق نشیمن و همینطور دور و بر های اداری و قانونی نیز بهره مند شد. برای خرید این جور از لامپ های کلاهدار نیز می بایست به طول و مال شالوده آنها نیز دقت داشته باشید.
نکات مهم هنگام خرید آباژور
رومیزی یا این که ایستاده: او‌لین نکته ای که برای تعیین یک آباژور مطلوب بایستی به آن اعتنا فرمائید، رومیزی و یا این که ایستاده بودن جنس آیتم نظرتان میباشد. همان طور که در نصیب قبلی به آن اشاره کردیم در اصل از گونه رومیزی این قبیل وسایل فروغ و روشنایی در اتاق خواب ها و از گونه ایستاده آنها نیز در فضا های قانونی و همینطور فضای نشیمن منازل به کارگیری می‌شود که بهتر میباشد در روند تصمیم گیری و خریدتان قطعا بدین موردها اعتنا داشته باشید!
سبک پباده سازی: نکته قابل توجه دیگری که در هنگام خرید آباژور بایستی به آن اعتنا فرمائید، سبک پباده سازی گردیده برای کالای نوروفروغ گزینه نظرتان میباشد. برای این مراد ولی هیچ قاعده و قانون اساسی ایران نیست جز اینکه بهتر میباشد همواره به تاءمل خرید محصولاتی باشید که از هماهنگی ظاهری مطلوبی با دیگر وسایل جانور در خانه و یا این که دور و بر کاریتان برخوردار میباشند؛ برای مثال در حالتی که اطراف خانگی شما بصورت سنتی صفحه آرایی شده‌است، بهتر میباشد از آباژورهایی چوبی رومیزی و یا این که حتی بلند به کار گیری کنید.
اندازه کلی: با اینکه نمی قدرت برای هیچ یک از آباژورهای رومیزی و ایستاده اندازه معلوم و استانداری را معرفی کرد، ولی بطور کلی در جور های رومیزی اندازه کلاهک بایستی در حدود ۲/۳ (دو سوم) طول شالوده باشد و در گونه های ایستاده این گونه از وسایل تزئینی نیز اندازه کلاهک و شالوده آباژور می بایست بگونه ای باشد که خیر صرفا منجر اشغال گوشه و کنار و بسته به لحاظ وارد شدن آن شوند، بلکه منجر تزئین بهتر دور و اطراف گزینه نظرتان نیز گردد و از تناسب قابل قبولی نیز با دیگر وسایل مو جود در اتاق برخوردار باشند.
محصول کلاهک: از مهم‌ترین نکاتی که می بایست مطلقا به هنگام خرید آباژورها به آن دقت داشته باشید، محصول کلاهک یا این که نصیب بالایی این قبیل کالاها میباشد. امروزه ایجاد آباژورها با کلاهک های پارچه ای بسیار رایج شده‌است و شما می‌توانید بسته به ذوق وسلیقه و حیث خویش یکی این قبیل لامپ های کلاهدار را خریداری فرمائید. ناگفته نماند که ایجاد کنندگان از شیشه و کریستال با ضخامت های گوناگون نیز برای این دستور به کار گیری مینمایند.
رنگ کلاهک: هر جوری که بخواهید اکانت نمایید، آباژورها از مهم‌ترین وسایل تزیینی و تزیینی منزل و یا این که دور و بر عمل شما بحساب میایند که اعتنا در تعیین رنگی مطلوب چه برای نصیب کلاهک و چه برای نصیب اساس ای آن از اهمیت بسزایی برخوردار‌است.
ارزش آباژور: با یه خرده جست و جو در بازار متوجه خواهید شد که بها آباژورها به طور کامل متنوع و گوناگون میباشد و کارداران گوناگونی نیز بر روی ارزش آنها تاثیر گذار می باشند که از پاراگراف آن‌ها می بایست به: مارک سازنده، متریال مصرفی در تولید فرآورده، اندازه، کیفیت و غیره اشاره داشت.
تا اینجا با چندین نکته در رابطه گزینش و خرید آباژور مطلوب آشنا شدیم. درپی لیستی از ۲۵ آباژور ارزان، کیفیت بالا و دوستداشتنی در بازار کشور‌ایران را برای شما مهیا کرده‌ایم. همگی این آباژورها از کیفیت عالی و ارزش قابل قبولی برخوردار می باشند. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا این که دکمه هر گزینه، می توانید تصاویر و داده ها بیشتری را در رابطه کالا به دست بیاورید.


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۸:۳۸ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)