مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

آباژورهای فانتزی: آباژور تلسکوپی، تلفیقی از مدرنیته و سنت های دیرین!


آباژورهای فانتزی: آباژور تلسکوپی، تلفیقی از مدرنیته و سنت های دیرین!
این روز ها در پباده سازی منزل های امروزی از تعدادی دسته های آباژورهای فانتزی استعمال می‌کنند که سبب تلفیق مدرنیته و سنت های سابق میشود. شاید بپرسید که‌این کلام یعنی چه؟ خب ما به شما می گوئیم منظورمان چه می باشد! خواسته از تلفیق مدرنیته و سنت های کهن را به راحتی می اقتدار با نگاه کردن به عکس تحت فهمید. آیا این آباژور تلسکوپی شما‌را به حافظه عکاسخانه های کهن نمی اندازد؟ در تصویر ذیل مشاهده میکنید که چطور مبلمان امروزی در مخلوط با کوسن های طرح سنتی و این آباژور تلسکوپی ظاهری عجیب به‌این دکورا سیون بخشیده اند. اکنون خواسته ما از تلفیق مدرنیته با سنت های سابق را متوجه شدید؟ بی‌شک شما نیز مانند هر شخص دیگری شیفته این دکور خواهید شد… اینطور وجود ندارد؟

آباژور جدید


آباژور تلسکوپی، تلفیقی از مدرنیته و سنت های سابق!
آباژورهای فانتزی: آباژور چوبی رومیزی، مظهر گرما و متانت در منزل!
یک کدام از دیگر از نوع های آباژورهای فانتزی، چراغ های نور چوبی می‌باشند که ظواهر بسیار مختلف و خارق العاده ای دارا هستند. این آباژورهای چوبی دو مبنا دارا هستند که اساسا یک کدام از این مبنا ها به عبارتی کلاهک آباژور میباشد. این آباژورهای چوبی رومیزی میباشند و میتوانید آنان روی عسلی های کنار مبل خویش قرار دهید و علاوه بر فروغ و روشنایی آرامشبخش آن‌ها، از زیبایی خارق العاده شان نیز غایت لذت را ببرید. چوب خویش مظهر ادب و زیبایی میباشد! اکنون در صورتی ظواهر قشنگ و چوبی این لامپ های فروغ و روشنایی با چراغ هایی که دارنده نورهایی ملایم و آرامشبخش می باشند، ادغام شود… چه اتفاقی چهره خواهد بخشید؟ به تصویر تحت نگاه نمائید… آیا شما نیز عشق و علاقه مند این زیبایی عجیب شدید؟

بیش تر مطالعه فرمائید
چه طور پباده سازی اتاق پذیرایی امروزی خویش را انجام دهیم

آباژور چوبی رومیزی، مظهر گرما و ادب در منزل!
آباژورهای فانتزی: آباژورهای معلق از سقف، برنامه ای نوین و عجیب!
مدلی دیگر از خانواده پهناور آباژورهای فانتزی، آباژورهای معلق از سقف می باشند که علاوه بر فروغ و روشنایی پردازی اتاق، سبب زیبایی دو چندان اتاق شما نیز می گردند. از این لامپ های نور و روشنایی طولانی تر در اتاق خواب ها استعمال می‌کنند. این آباژورها نیز گونه های مختلفی دارا‌هستند، مثلا ممکن میباشد سیم آباژورهای معلق از سقف بلند باشد و تا کنار تخت شما پائین بیاید،‌ یا این که ممکن میباشد سیم آن‌ها کوتاه بوده و همانجا رو سقف بمانند. به تصویر پایین نگاه فرمایید، این آباژورها ظواهر خارق العاده ای دارا هستند و می‌توانند دکوراسیونی به طور کامل مختلف و مختص برای اتاق خواب شما به ارمغان بیاورند.


آباژورهای معلق از سقف، برنامه ای نوین و تعجب آور!
آباژورهای فانتزی: آباژورهای ایستاده به صورت آدم، برنامه ای امروزی برای منزل شما!
نوعی دیگر از آباژورهای فانتزی در بازار وجود دارا‌هستند که حیث اشخاص بسیار متعددی را به خویش جلب می‌کنند. این چراغ های نور به صورت بشر پباده سازی گردیده اند و میتوانند ظاهری به طور کامل مختلف و اختصاصی را به دکورا سیون شما کادو دهند. شما میتوانید این آباژورهای چوبی را در اتاق خواب خویش قرار دهید، یا این که از زیبایی مختص آباژورهای ایستاده به صورت بشر در اتاق نشیمن و کنار مبلمان خویش فایده ببرید. به تصویر این لامپ های نوروفروغ نگاه فرمائید، بدون‌شک شما نیز وقتی چشمتان به‌این آباژورها می افتد، دلتان میخواهد برای تعدادی ثانیه هم که گردیده به آنان خیره گردید و از پباده سازی مخصوص آنان لذت ببرید. همان گونه که گفتیم فرآورده آباژورهای ایستاده به صورت آدم از چوب میباشد پس می‌توانند گرمای آرامشبخشی را نیز به خانه شما کادو نمایند.


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۹:۳۴ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)