مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

دکورا سیون دکورا سیون خانه شیک و با ذوق


دکورا سیون دکورا سیون خانه شیک و با ذوق
دکورا سیون خانه شیک و تمامی چیز تمام

آباژور جدید

طراحان دکور همواره معتقدند که یک دکورا سیون جالب، حتما بازتابی از سلایق، علایق و رنگ گزینه پسند ساکنان منزل میباشد که با اصول علمی چینش تلفیق گردیده و ماحصلی به یاد ماندنی اخلاق و رفتار می نماید.برای اینکه اصول یک دکوراسیون مطلوب را بدانید با ما یار گردید


چیدمان خانه شیک اهل ایران

برای شی ءها باطن کمددیواری بهتر میباشد که از هر شی سه سایز متعدد در حیث گرفته شود( برای مثال سه سایز متعدد شمع )؛ در‌این حالت گنجه شما جلوه ای زیباتر خواهد داشت.هنگام چیدن کناره بالای شومینه اعتنا داشته باشید که تقارن را صد رد صد رعایت نمائید.برای دو طرف حاشیه بالای شومینه مدام از اشیا جفت به کار گیری نمائید.

ساخت بافت در دکوراسیون اتاق

یک دکورا سیون خوب، اصولا بایستی تلفیقی از تمام مواد از گزاره شیشه، چوب،سرامیک، آینه، پارچه، شمع و… باشد؛ این مواد متفاوت در غایت باید به صورت یک بافت دارای انسجام به لحاظ برسند.این بافت می بایست دارنده یک مورد رنگی باشد، خصوصا درباره‌ی اشیائی که روی زمین قرار میگیرند،می بایست تناسب رنگی را به نیکی رعایت نمائید. برای اینکه فرش شما با اشیا دیگر تناسب داشته باشد،بهتر میباشد رنگ های خنثی را برای فرش در حیث بگیرید.


مقیاس و اندازه مطلوب برای وسایل دکورا سیون خانه

این نکته بسیار مهم و شایان توجه میباشد. هر قدر وسایلی که در لحاظ می‌گیرید دارنده دسته و رنگ قشنگ و قابل قبولی باشند ولی نسبت به فضای اتاق شما سایز قابل قبولی نداشته باشند، هیچ وقت قشنگ جلوه نخواهند کرد.مثلا در شرایطی‌که قصد داشته باشید برای دیوار بالای کاناپه فریم عکسی نصب نمایید،صد رد صد باید سایز فریم با اندازه کاناپه تناسب داشته باشد.

در صورتی‌که کاناپه شما 2/5 متر ارتفاع دارااست، نصب یک کادر کوچک 60 در 90 سانتی متری برای بالای آن کاناپه وسیع به هیچ وجه مطلوب وجود ندارد!ارتفاع فریم عکسی که بالای یک کاناپه قرار می‌گیرد باید حدود دو سوم ارتفاع کاناپه باشد.براین اساس برای بالای کاناپه آیتم نمونه، یک کادر 1/5 متری مطلوب میباشد.


از آنجایی که فریم با این سایز را نمی اقتدار به راحتی در بازار یافت،میتوانید از دو کادر کوچک خیس در کنار هم به کارگیری فرمایید. درین نمونه روش دیگری که برای لبریز کردن فضای بالای کاناپه موجود است،نصب شمعدان های دیوارکوب در کنار فریم عکس ها میباشد.

پرهیز از سرازیرشد و پاش و سر وصدا

بعضا از شما هر آنچه را دوست دارید داشته باشید، سریع خریداری می کنیدو آن را به هر نحو که گردیده در چینش خانه خویش جای می دهید.اصول دکوراسیون شیک می بایست به شما بگوییم که‌این فعالیت به هیچ وجه درست وجود ندارد! در بعضا از منزل ها روی میز اُپن آشپزخانه یا این که روی کنسول،آنقدر آکنده از اشیا متفاوت میباشد که از همهمه زیاد هیچ یک چشم نمیشوند و نمی توانند جلوه نمایند!
به شما سفارش میکنیم در زمینه‌ی خرید کلیه وسایلی که دوستشان دارید زیاد تعصب نداشته باشیدو صرفا بدین تصور کنید که چه‌طور میتوانید جلوه و دکور منزل خویش را تازه و متنوع سازید.

سفارش دیگر ما این میباشد که هر توشه وسایل دلخواه خویش را به دکورا سیون اتاق بیش تر میکنید،یک وسیله کهن خیس را حذف و آن را به شخص دیگری کادو نمائید تا شیء تازه اضافه جلوه نماید.

یادتان باشد هرچه تعدد وسایل در اتاق بیش تر باشد نظافت کردن آن ها نیز نقص‌ خیس میباشد.بعداز اتمام دکورا سیون کارایی فرمائید با افزودن وسایلی مثل یک گلدان آکنده از گل های خوش رنگ، به محیط جان دهید.این را فراموش نکنید که منزل و اتاق هایش وابسته به شما میباشد و در غایت شایسته ترین شرایط آن هنگامی میباشد که شما در آن حس راحتی و متانت نمائید. این سفارش ها و نکات برای استارت کافیست،دیگر سوای هیچ نگرانی مبادرت به تغییر و تحول فضا پیرامون خویش فرمائید و بدانید که تغییر و تحول و تنوع مدام لازم میباشد.

وقتی که اسباب اتاق نشیمن را میچینید، یک شیوه معمولی گزینش راس اعتنا یا این که نقطه تمرکز برای اتاق میباشد. این نقطه، در واقع راس ثقل اتاق میباشد و وسایل می بایست صحیح در مقابل این قطعه مهم چیده شوند. براین اساس شما بایستی روند تحت را طی فرمایید.

1- نقطه تمرکز را تعیین نمایید. شومینه، پنجره های وسیع یا این که میز تلویزیون و چینش وسایل چینش خانه و مبلمان را در حوالی آن انجام دهید. این نقطه تمرکز بایستی به دیوار توکل داشته باشد و مبلمان بدور از دیوارها چیده شوند تا فضایی محاوره ای و گرم تولید شود.

2- صندلیها و مبلها را بیش تر از حد از یکدیگر به دور نگذارید تا میهمانها شما بتوانند به راحتی با یکدیگر سخن نمایند.

3- محل میز را طوری تعیین فرمائید که در دسترس تمام نشستگان باشد. در چهره قابلیت و امکان در حوالی هر گروه مبل، یک لامپ اساس دار یا این که آویز بلند قرار دهید.


برچسب: آباژور جدید،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۱:۲۸ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)