مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

استعمال از آباژور خمیده در اتاق خواب و اتاق فعالیت

آباژور جدید
استعمال از آباژور خمیده در اتاق خواب و اتاق فعالیت
به کار گیری از این دسته آباژور در اتاق عمل و یا این که اتاق خواب موجب می‌شود تا فضایی دارای هیجان و جذاب به وجود بیاید. در‌این بخش از منزل اکثر اوقات برای اینکه تاکید بیشتری درباره ی یک بخش همچون تخت و یا این که میزکار و میز پیرایش داشته باشند به کار گیری خواهد شد. البته در هر فیس تحت عنوان یک روشنایی امداد کننده در کنار مرجع نور و روشنایی اصلی دور و اطراف به عمل گرفته می‌شود. هنگامی که ار طرح ها و گونه های مختلفی همچون استیل و فلزی و چوبی و یا این که حتی رنگ های مسی و طلایی در کنار این عنصر به کارگیری می گردد این قابلیت و امکان را تولید می‌کند که در مورد هر سبکی به آسانی بتوان از آن به کار گیری کرده و دکوراسیونی یگانه و قشنگ را ساخت. در بعضی موردها نیز می اقتدار از این عنصر به کار گیری کرده و سبک های سنتی و معاصر را با یکدیگر ادغام کرده و دکوراسیونی مختص و تازه را تشکیل داد.

استعمال از آباژور خمیده در اتاق غذاخوری
هنگامی که از آباژور خمیده در اتاق غذاخوری مصرف شود موجب می‌گردد تا این بخش از منزل فضایی احساسی را برای خویش پیدا نماید. برای اینکه بتوانید این دسته از آباژورها را به راحتی در اتاق غذاخوری جای دهید شایسته ترین فعالیت این میباشد که یک کناره را مد لحاظ قرار دهید و اساس اصلی را در آن بخش بگذارید به طوری که چندان در دیدرس نباشد. هنگامی که آباژور مصرف شده راجع‌به میز غذاخوری نهفته باشد و اساس آن چشم نشود در واقع جذابیتی یگانه را درباره‌ی به کارگیری از این گونه آباژورها را افزایش میدهد. درصورتی که مبنا آباژور خمیده چشم نشود و فقط میله منحنی و چراغی که در بالای آن قرار داده گردیده چشم شود این مساله موجب می‌گردد تا میز غذاخوری به زیبایی چشم شود و این مساله میتواند در جذابیت این بخش از منزل نیز تاثیر بسزایی داشته باشد. درباره‌ی آباژورهایی که دارنده پباده سازی خاصی می‌باشند نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند چرا‌که در‌این‌صورت‌ علاوه براین که نور و روشنایی مطلوبی دارا‌هستند تحت عنوان یک مجسمه هنری نیز به فعالیت برده میگردند.

از سایر مزایایی که راجع به آباژورهای خمیده می اقتدار برشمرد این میباشد که مورد ای بسیار مطلوب در زمینه ی منزل ها و فضاهای کوچک به شمار میایند. اما ناگفته نماند در زمینه ی فضاهایی که دارنده سقف بلندی می‌باشند نیز می قدرت آنها را یکی‌از ترفندهای زیرکانه و هوشمندانه به شمار آورد. در شرایطی‌که تمایلی به استعمال از این آباژورها در کنارمبلمان و یا این که تخت خواب خویش ندارید بهتر میباشد این نوع از آباژورها را در راهرو و یا این که کناره هایی که موردنیاز وجود ندارد و پرتی است و یا این که در کنار پنجره ها و شومینه قرار دهید تا زیبایی خاصی را وارد چینش خانه خویش نمائید.

 


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۹:۲۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

آباژور مطلوب خانه اینجانب کدام میباشد؟

آباژور جدید

آباژور مطلوب خانه اینجانب کدام میباشد؟
تعداد آباژور برای هر منزل
تعداد آباژورها بستگی به ترازو نوری که چینش خانه شما‌را پر‌نور مینماید ، دارااست.

آباژور را در بخشی از منزل قرار دهید که می‌خواهید آن را پر‌نور خیس نگه دارید یا این که اعتنا را به وسایلی که در آن محدوده قرار داده اید جلب فرمایید.

برای آباژورهای رومیزی و ایستاده فضایی در لحاظ بگیرید که بتوانید نوروفروغ آن‌ها‌را به راحتی تهیه و تنظیم نمائید.

در صورتی وسایلی بر روی زمین قرار داده اید از آباژورهایی که فروغ را به سمت زیر هدایت میکنند، به کارگیری نمائید.

از آباژورهایی که فروغ و روشنایی را به سمت دیوار و صعودی هدایت می‌نمایند برای پر‌نور چشم شدن بخشی از دیوار و دکورا سیون روی دیواراستفاده فرمایید.

آباژورها و مرجع های فروغ را در حدود در قرار دهید تا شل ترین دسترسی را به کلید های برق داشته باشید.

 

تعیین آباژور مطلوب با چیدمان منزل شما
اهمیت شرایط لوستر

به محل قرار دریافت کردن لوستر برای تنظیم آباژور برای اتاق ناهارخوری اعتنا فرمایید. در حالتی‌که لوستر شما روی میز ناهارخوری قراردارد و فضای میز را پر‌نور می نماید، از یک تا 2 آباژور ایستاده برای زیبایی بیش تر در زاویه های اتاق ناهارخوری به کار گیری نمایید .

در حالتی‌که لوستر شما در بخش دیگری از اتاق قرار گرفته برای متمرکز شدن فروغ در راس میز ناهارخوری از آباژورهای امروزی و منحنی صورت به کارگیری فرمائید.

شایسته ترین جای قرار دادن آباژور
شایسته ترین مکانها در پذیرایی برای قرار دادن آباژور کنار مبلمان، کنار میز تلویزیون، کنج اتاق و در کنار میز غذاخوری میباشد و در اتاق خواب معمولا از دو آباژور هم صورت و کوچک روی پاتختی ها به کارگیری می نمایند.

برای قرار دادن آباژور روی میز مدلی را گزینش فرمائید که بعدها آن از میز بزرگتر نباشد و طبق آنچه در نمناک بیان شده میباشد برای قرار دادن آباژور کنار مبل ها یا این که کنج اتاق نشیمن از آباژورهای ایستاده ی وسیع استعمال نمائید.

رنگ مطلوب برای چراغ آباژور
به ادغام نوری که آباژور می تاباند اعتنا فرمائید ، رنگ مطلوب برای چراغ آباژور، رنگ آفتابی است. در حالتی‌که نور و روشنایی آباژور برای شما اهمیت دارااست، فروغ سپید را گزینش فرمائید چون بیشترین نوروروشنایی را در چنگ شما می‌گذارد.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۱:۳۱ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

لامپ های نفتی

آباژور جدید
قدیما که هنوز به کارگیری از برق در جمهوری اسلامی ایران متداول نشده بود، لامپ های نفتی از جور فانوس، زنبوری، توری و موشی برای نوروفروغ استعمال می شد. ولی در کنار این وسایل فروغ، لاله هایی هم وجود داشت که در رنگ های متفاوت و با طرح های متعدد توی بازار پیدا می‌شد که با نفت فعالیت میکرد؟!ولی با برق کشی شدن همگی شهرها و نسبتاً همگی روستاها، این مدل لامپ ها جاشون رو به چراغ، لامپ خواب و آباژور دادن که همه همون کارکرد لامپ نفتی ها رو دارن. اگه در پیشین با تحت کشیدن فتیله فانوس، از فروغ و روشنایی معدود اون تحت عنوان لامپ خواب به کار گیری می‌شد و یا این که از لاله ها تحت عنوان خوشگل کردن صورت نوروروشنایی خونه، امروز گونه های مختلفی از لامپ خواب ها و آباژورها این عمل رو می کنن.
بر این اساسه که ما شرایط کنونی می تونیم توی دکان ها اشکال مختلفی از آباژورهای مبنا کوتاه و مبنا بلند با طرح ها و رنگ های متعدد رو ببینیم که توی همگی بخش های خونه هم قابل استعمال میباشد.
دراین‌صورت اگه قراره اتاق خواب شما به صورت منحصربه‌فرد به شخصی پباده سازی بشه، آباژورهای رو میزی که روی پاتختی قرار می گیرن، مورد خیر به لحاظ دربین. این وسیله بسته به رنگی و شکلی که داره می تونه در همخوان کردن دکور اتاق خواب شما و زیبایی اون تاثیر متعددی بذاره، همانگونه که عمل یه لامپ خواب رو هم براتون میکنه.
ولی فراموش نکنین که آباژورهای شالوده بلند و ایستاده رو بیش تر در پباده سازی و تزئیین دکورا سیون داخلی اتاق پذیرایی و نشیمن به فعالیت می برن. اکثر وقت ها تایم ها هم کنج اتاق شایسته ترین محل قرارگیری این وسیله تعیین میشه تا از زوایای متفاوت قابل روءیت باشه ضمن اینکه فروغ و روشنایی چراغش توی تمام فضای اتاق پخش بشه.
در واقع نورپردازی با آباژور یکی‌از مختلف ترین کارهایی است که میتونین برای فروغ و روشنایی خونه ازش به کارگیری کنین. ضمن اینکه میشه با نصب چراغ های نادر مصرف در آباژور از هدر رفتن انرژی برق دوری کنین. به این دلیل که هنگامی شما تنها از یه کناره اتاق نشیمن استعمال می کنین، دلیلی به پر‌نور کردن لوستر اواسط اتاق که یک سری چراغ هم بهش نصب گردیده، ندارین. در‌این‌حالت‌ با به کار گیری از آباژور می تونین مصرف برق رو کاهش به‌این.
بعداز اگه خواستار یه نورپردازی یگانه برای منزلتون هستین، ما به شما به کار گیری از آباژور رو تحت عنوان نور و روشنایی دهنده به جای لوستر و یا این که چراغ های تکی سفارش می‌کنیم. مساله مهم دراین مورد، وجود تنوع بیشماری می‌باشد که آباژورها در بازار دارن. طرح های فرفورژه، میله ای، سه شالوده، گرد و کروی، با مبنا های درختی، با اساس های انعطاف پذیر، با شیوه های پارچه ای و حتی سنتی، دست شما رو در دکور گوشه و کنار با این وسیله و همخوانی به بقیه تزئینات و رنگ خونه گشوده میذاره.
خب اما مهم ترین موضوعی که برای اکثری از اشخاص پیش میاد، ارزش آباژور میباشد. این وسیله دکوری به خیال قرار به چنگ آوردن در مقام اجناس گران‌قیمت، ارزش های نسبتا بالایی داره. ضمن اینکه استعمال از آباژور در قالب وسیله دکوری و یا این که وسیله فروغ و روشنایی خونه، هنوز تو خیلی از خونه های اهل ایران چشم نمیشه! به همین استدلال صرف مبالغ زیاد برای این وسیله ممکنه برای خیلی از خانواده ها یه فعالیت غیرضروری محسوب بشه.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۹:۲۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

منازل، آباژورها

آباژور جدید
نورپردازی یکی مهم ترین ارکان پباده سازی چیدمان داخلی به حساب میآید. به ‌طوری ‌که شاید سی درصد از هر پروژه‌ی پباده سازی چیدمان صرف نورپردازی شود. شاید شما هم تجربه کرده باشید که به اتاق یا این که منزل‌ای گام بگذارید و در به عبارتی در آغاز جذب دکورا سیون نفس‌گیر و بی‌نقص آن گردید؟ و این در حالی باشد که خویش مکان چندان جالب و قشنگ نبوده میباشد. ولی نورپردازی درست دکورا سیون خانه جلوه‌ی منزل را دیدنی‌خیس کرده و آن را بسیار فوق‌العاده نشان داده میباشد. این مسئله هنگامی معین‌خیس می‌گردد که شما صبح هنگام و وقتی که هیچ چراغی پر‌نور نباشد، به به عبارتی اتاق و یا این که منزل بروید. آنجاست که متوجه میشوید هیچ شیء یا این که فضای خاصی در آنجا نیست و صرفا نورپردازی قشنگ و به‌جا بوده میباشد که تمامی‌چیز را قشنگ و بی‌نقص نشان می‌داده. به همین برهان میباشد که حتی چنانچه شما در منزلتان اثاثیه و اشیای خاصی هم نداشته باشید، می توانید با یک نورپردازی درست به عبارتی چیزهای معمولی و عادی را پررنگ و جلوه دار اکران دهید.

هومینگ، جامع ترین اینترنت‌تارنما املاک مملکت

توان نورپردازی در چیدمان خانه آن‌قدر زیاد میباشد که قادر است به عبارتی‌طور که یک اتاق را بی‌نظیر و بی‌نقص جلوه میدهد، بلعکس به عبارتی‌قدر هم آن را نازیبا و نامناسب جلوه دهد. مثلا نبودن نوروروشنایی کافی در اتاق، چشم انداز را کسل‌کننده، کوچک و نا مطلوب نشان خواهد بخشید. همینطور فروغ و روشنایی زیاد هم ضررهای منحصر به خویش را داراست، مثلا فروغ و روشنایی زیاد می تواند رنگ زیبای دیوارهای اتاق را سبُک و احمقانه نشان بدهد و حسی غمگین و وحشیانه در دکورا سیون اتاق به وجود بیاورد. البته مهمترین نکته در نورپردازی این میباشد که هر اتاقی نورپردازی اختصاصی به خویش را نیاز دارااست.
درنهایت شما بایستی این نکته را در حیث داشته باشید که زمانی‌که چیدمان منزلتان به اتمام رسید، برای نورپردازی تصمیم بگیرید. نورپردازی در منازل بوسیله ابزار متعدد رخ میگیرد. به ‌تیتر‌ نمونه لوستر می تواند روشنایی محیطی لازم را برای تالار ناهارخوری، نشیمن، آشپزخانه و اتاق‌ها تولید نماید. ولی مطمئناً این نوروروشنایی برای یک نورپردازی اصولی و صحیح کفاف نمیدهد. هالوژن‌ها و دیوارکوب‌ها هم بایستی در کنار لوسترها در اتاق‌های منزل قرار بگیرند تا نوروفروغ تکمیلی جهت نورپردازی تأمین شود.

یک کدام از ابزارهای نورپردازی در منازل، آباژورها می باشند که نوروفروغ را از پائین به سمت بالا یا این که حریم پخش مینمایند. آباژورها درواقع کامل کننده‌های لامپ‌های سقفی مانند لوسترها میباشند و سبب ساز تولید تعادل در نورپردازی میگردند.

درواقع لوسترها و دیوارکوب‌ها فضای سقف و حریم منزل را منور می‌نمایند. ولی آباژورها اجزای زمینی را نورانی کرده و به آن ها جلوه میبخشند. گزینش آباژور در دکورا سیون اتاق، کاری مشغول‌کننده میباشد، تنوع جنس هم در این باره زیاد میباشد. ولی با گزینش طرح‌های متنوع، بی‌نظمی متعددی در محیط تولید میگردد. درواقع شما بایستی آباژورها را با اعتنا به چیدمان هر اتاق و سبک آن تعیین نمایید تا از بی‌نظمی و ناهماهنگی خودداری شود. آباژورها اشکال مختلفی دارا‌هستند که هر مورد از آنها برای یک سبک و یا این که یک فضای یگانه مطلوب میباشند.
درین نوشته‌علمی قصد داریم تا گونه های متفاوت آباژور را معرفی کرده و بدین مسئله بپردازیم که هر آباژور مطلوب چه دسته دکوراسیونی میباشد و در هر اتاقی می بایست از چه مدل آباژوری مصرف شود.

گونه های آباژور

معرفی آباژور ایستاده

آباژور ایستاده
یکی‌از پرکاربردترین و مهمترین اشکال آباژور، آباژور ایستاده میباشد که مبنا‌ی آن بر روی زمین قرار میگیرد. این دسته آباژورها خویش گونه های بسیار مختلفی دارا‌هستند و برخلاف تصور عموم که‌این دسته آباژورها صرفا در طرح‌های استوانه‌ای ساخت میگردند، آباژورهای ایستاده از نوع‌های فوق امروزی گرفته تا گونه‌های مملو‌از جزئیات و تزئینی، در بازار حضور دارا‌هستند.
نکته‌ی مهم در مورداستفاده از آباژورهای ایستاده این میباشد که درصورتی که طولانی تر جنبه خود نمایی و زیبایی آباژور مدنظرتان میباشد، بایستی سراغ دسته‌های کلاسیک بروید و در حالتی‌که تنها تلاش آن برایتان اهمیت داراست، دسته‌های امروزی و فوق امروزی مطلوب شما خواهند بود.

 


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۰:۰۳ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

خرید بک لینک به سبک شیک رنک

ر

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۹:۳۱ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۹:۱۶ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

آباژورهای فانتزی: آباژور تلسکوپی، تلفیقی از مدرنیته و سنت های دیرین!


آباژورهای فانتزی: آباژور تلسکوپی، تلفیقی از مدرنیته و سنت های دیرین!
این روز ها در پباده سازی منزل های امروزی از تعدادی دسته های آباژورهای فانتزی استعمال می‌کنند که سبب تلفیق مدرنیته و سنت های سابق میشود. شاید بپرسید که‌این کلام یعنی چه؟ خب ما به شما می گوئیم منظورمان چه می باشد! خواسته از تلفیق مدرنیته و سنت های کهن را به راحتی می اقتدار با نگاه کردن به عکس تحت فهمید. آیا این آباژور تلسکوپی شما‌را به حافظه عکاسخانه های کهن نمی اندازد؟ در تصویر ذیل مشاهده میکنید که چطور مبلمان امروزی در مخلوط با کوسن های طرح سنتی و این آباژور تلسکوپی ظاهری عجیب به‌این دکورا سیون بخشیده اند. اکنون خواسته ما از تلفیق مدرنیته با سنت های سابق را متوجه شدید؟ بی‌شک شما نیز مانند هر شخص دیگری شیفته این دکور خواهید شد… اینطور وجود ندارد؟

آباژور جدید


آباژور تلسکوپی، تلفیقی از مدرنیته و سنت های سابق!
آباژورهای فانتزی: آباژور چوبی رومیزی، مظهر گرما و متانت در منزل!
یک کدام از دیگر از نوع های آباژورهای فانتزی، چراغ های نور چوبی می‌باشند که ظواهر بسیار مختلف و خارق العاده ای دارا هستند. این آباژورهای چوبی دو مبنا دارا هستند که اساسا یک کدام از این مبنا ها به عبارتی کلاهک آباژور میباشد. این آباژورهای چوبی رومیزی میباشند و میتوانید آنان روی عسلی های کنار مبل خویش قرار دهید و علاوه بر فروغ و روشنایی آرامشبخش آن‌ها، از زیبایی خارق العاده شان نیز غایت لذت را ببرید. چوب خویش مظهر ادب و زیبایی میباشد! اکنون در صورتی ظواهر قشنگ و چوبی این لامپ های فروغ و روشنایی با چراغ هایی که دارنده نورهایی ملایم و آرامشبخش می باشند، ادغام شود… چه اتفاقی چهره خواهد بخشید؟ به تصویر تحت نگاه نمائید… آیا شما نیز عشق و علاقه مند این زیبایی عجیب شدید؟

بیش تر مطالعه فرمائید
چه طور پباده سازی اتاق پذیرایی امروزی خویش را انجام دهیم

آباژور چوبی رومیزی، مظهر گرما و ادب در منزل!
آباژورهای فانتزی: آباژورهای معلق از سقف، برنامه ای نوین و عجیب!
مدلی دیگر از خانواده پهناور آباژورهای فانتزی، آباژورهای معلق از سقف می باشند که علاوه بر فروغ و روشنایی پردازی اتاق، سبب زیبایی دو چندان اتاق شما نیز می گردند. از این لامپ های نور و روشنایی طولانی تر در اتاق خواب ها استعمال می‌کنند. این آباژورها نیز گونه های مختلفی دارا‌هستند، مثلا ممکن میباشد سیم آباژورهای معلق از سقف بلند باشد و تا کنار تخت شما پائین بیاید،‌ یا این که ممکن میباشد سیم آن‌ها کوتاه بوده و همانجا رو سقف بمانند. به تصویر پایین نگاه فرمایید، این آباژورها ظواهر خارق العاده ای دارا هستند و می‌توانند دکوراسیونی به طور کامل مختلف و مختص برای اتاق خواب شما به ارمغان بیاورند.


آباژورهای معلق از سقف، برنامه ای نوین و تعجب آور!
آباژورهای فانتزی: آباژورهای ایستاده به صورت آدم، برنامه ای امروزی برای منزل شما!
نوعی دیگر از آباژورهای فانتزی در بازار وجود دارا‌هستند که حیث اشخاص بسیار متعددی را به خویش جلب می‌کنند. این چراغ های نور به صورت بشر پباده سازی گردیده اند و میتوانند ظاهری به طور کامل مختلف و اختصاصی را به دکورا سیون شما کادو دهند. شما میتوانید این آباژورهای چوبی را در اتاق خواب خویش قرار دهید، یا این که از زیبایی مختص آباژورهای ایستاده به صورت بشر در اتاق نشیمن و کنار مبلمان خویش فایده ببرید. به تصویر این لامپ های نوروفروغ نگاه فرمائید، بدون‌شک شما نیز وقتی چشمتان به‌این آباژورها می افتد، دلتان میخواهد برای تعدادی ثانیه هم که گردیده به آنان خیره گردید و از پباده سازی مخصوص آنان لذت ببرید. همان گونه که گفتیم فرآورده آباژورهای ایستاده به صورت آدم از چوب میباشد پس می‌توانند گرمای آرامشبخشی را نیز به خانه شما کادو نمایند.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۹:۳۴ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

اندازه مطلوب آباژور ایستاده

آباژور جدید


اندازه مطلوب آباژور ایستاده
یک سری نکته از لهجه LIGHTSTORY به شما امداد می کند تعیین بهتری داشته باشید.
* ارتفاع سیم می بایست به اندازه ای باشد که بتوان آن را به کلید برق متصل کرد.
* کابل برق و کلید پر‌نور و خاموش کردن آباژور ایستاده نباید در هوا آویزان بمانند. پباده سازی آباژور می بایست به طوری باشد که آن‌ها را پوشش دهد.
* بعد ها کلاهک با اعتنا به ارتفاع اساس پباده سازی می‌گردد و معمولا یک چهارم ارتفاع کل آباژور میباشد.
* حاشیه پایینی کلاهک می بایست چراغ را بپوشاند. همینطور در حالتی که کلید پر‌نور و خاموش در نصیب بالایی آباژور قراردارد، بهتر میباشد کلید از حیث نهفته گردیده باشد.
* در هر منزل ای، دقت به ایمنی حق تقدم داراست. در یک آباژور مطلوب برای داشتن ثبات کافی، نصیب پایینی شالوده از نصیب بالایی پهن خیس و سنگین خیس میباشد.
امداد به خرید و انتخابی کیفیت عالی و رضایتبخش از هدف ها اصلی لایت استوری میباشد. همچنان با شوق واشتیاق نظراتتان را میشنویم و می خوانیم. غالب باشید.

شید آباژور
آباژورها از دو بخش اساس و شید ساخته شده اند و به همین خیال کیفیت آنان به کالا و صورت این دو بخش بستگی دارااست. ولی بهتر میباشد بدانید که شید هایی که اینک در بازار وجود دارد، دارنده دو محصول پارچه ای و کاغذی می‌باشند.

تفاوت شید های پارچه ای با شید های کاغذی آباژور

شیدهای کاغذی ارزان خیس از شیدهای پارچه ای هستند. ولی جذاب میباشد بدانید که در‌صورتی‌که از شیدهای کاغذی رنگی مانند کرم، شکلاتی و … به کارگیری فرمائید، سبب ساز می‌گردد تا به محیط گرمای بیشتری را انتقال دهند و این درحالی میباشد که شیدهای کاغذی سپید رنگ سبب می‌شود تا روحی امروزی و ولی سردتر در گوشه و کنار تولید شود.

بهتر میباشد بدانید که شیدهای پارچه ای نشر دهنده نوری گرم خیس و براق خیس می‌باشند و به راحتی می‌توانید با هر مدل پارچه ای آنها‌را تنظیم فرمایید. یادتان نرود که در صورتی پارچه قابل قبولی را تحت عنوان شید برای آباژور تعیین فرمایید، منجر می‌شود تا نقش های دکوراتیو را به نیکی در اطراف القا نماید، حتی در حالتی‌که آباژور خاموش باشد.

نکته مهمی که درباره با شیدهای پارچه ای می بایست به آن دقت نمایید، گزینش پارچه ای مطلوب با سبک دکورا سیون خانه است. مثلا آباژوی که دارنده شید ابریشمی میباشد، مطلوب فضایی کلاسیک و سنتی خواهد بود.

نکاتی در رابطه شید های اباژور

برای اینکه در فضای منزل خویش فضایی احساسی را تولید فرمائید، میتوانید از آباژورهایی با شیدهای تیره و کدر به کارگیری نمایید. این دسته آباژور ها، مخصوصا در صورتیکه با رنگ مشکی باشند، فروغ و روشنایی را از بالا و تحت و خیر از دیوارها عبور داده و سبب رفتار فضایی احساسی می‌شوند.

در طول گزینش آباژور اعتنا داشته باشید که طول شید به اندازه دو سوم طول شالوده باشد و حتی پوشش آن به اندازه ای باشد که بخشی از بالای اساس را هم دربرگیرنده شود یا این که قطر دهانه گشوده شید معادل طول مبنا باشد.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۲:۵۶ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

گونه آباژور ایستاده را در دکورا سیون


چیزی که گونه آباژور ایستاده را در دکورا سیون از باقی اثاثیه منزل جداگانه میکند، همت و زیبایی تاثیر گذار آنهاست. طرح های امروزی و کلاسیک آباژور ایستاده فضای خیلی یه خرده اشغال می‌کنند البته در حین شبانه روز بارها و بارها گزینه به کار گیری قرار خواهند گرفت. جای تاسف میباشد که چرا ما چنین وسیله شیک و سودمندی را فراموش می‌کنیم و در دکورا سیون اتاق نشیمن یا این که اتاق خوابی که با توجه پباده سازی گردیدیکی دیگر از ویژگی های قابل توجه آباژورها، امکان ردوبدل و به کار گیری از کلاهک های متنوع است. براین اساس هماهنگی آباژور با سبکِ دکوراسیون سهل و آسان تر خواهد شد.

آباژور جدید

لوستر ستامنس
آباژورِ ایستاده، کلاسیک یا مدرن؟
علاوه بر متریال، آباژور ایستاده در طراحی های متفاوت هم ارائه می‌گردد؛ از کلاسیک گرفته تا مدرن. بدین صورت که استعمال از آباژورهایی با کلاهکِ معمولی و عاری از هرگونه طرح و نقش در کنارِ مبنا های معمولی مناسب سبک مدرن و مینمال است. برای دکوراسیون های کلاسیک، کلاهک هایی با نقوش بیش تر و اساس های هماهنگ با آن انتخاب بهتری می باشد.

 


لوستر ستامنس
کاربردهای آباژور ایستاده
یکی‌از نکاتی که لوستر ستامنس راجع‌به خرید آباژورِ ایستاده مطرح میکند، در نظر خریداری کردن متراژ خانه و نوروفروغ موردنیاز می باشد. بدین ترتیب با توجه به معیارِ نوری که باید تأمین شود و مدت زمانِ استفاده از آن، بعد ها آباژور و کلاهکِ آن، در سود شدتِ تابیدن و متمرکز شدنِ نور را مشخص خواهید کرد.

ابعاد آباژورِ ایستاده
یک نکتۀ مهمِ دیگر در گزینش آباژور ایستادۀ کنار مبلی، اعتنا به ارتفاعِ سقف است. مثلا استفاده از آباژورهای بلند و یا آباژورهایی با ابعاد بزرگتر قادر است به راحتی گوشه های خالی نشیمن و اتاق را پر کند.

 


لوستر ستامنس
آباژورِ ایستاده، از نشیمن تا اتاق خواب
کارآیی آباژور ایستاده یکی از‌از سایر از مواردی می باشد که لوستر ستامنس به آن اشاره می کند. این سیرتکامل از آباژورها را می قدرت کنارِ مبل و یا کنارِ تختِ خواب جای‌دارد. استعمال از آباژورهایی با پایۀ بلند، همیشه آیتم اعتنا طراحانِ داخلی بوده و در دکوراسیونِ داخلی حضوری پر رنگ داشته اند؛ به ویژه در دکورا سیون های مدرن.

ه، قرارشان نمی دهیم، اینها ابزاری بسیار کارآمد و اثر گذار در پباده سازی های خیره کننده منازل میباشند که شاید برای بعضی خیلی مهم نباشند ولی برای بعضا به شدت مهم و دوست داشتنی میباشند.

آباژورها در کناره ای پشت مبل یا این که کنار میز و تخت خواب قرار می‌گیرند و نوری لطیف چه در موقع مطالعه و چه در موقع مشاجره و گفتگو در چنگ ما قرار می‌دهند.

آباژور ایستادۀ کنار مبلی، هماهنگ با انواع چینش ها
گونه: پباده سازی چینش اسباب و وسایل فروغ و روشنایی وچراغ های دکوری

سال هاست که آباژورها به محبوب ترین ابزارهای تأمین نوروروشنایی منزل ها تبدیل گردیده اند. آباژورها در سبک های متفاوت و مطلوب با اشکال چیدمان ها در بازار جانور می‌باشند که آباژورهای ایستادۀ کنار مبلی را می توان یکی‌از پرکاربردترین آنها دانست. لوستر ستامنس در این نوشته‌علمی با چیدانه یار و همدم گردیده تا به نقش آباژور ایستادۀ کنار مبلی در دکوراسیون اشاره نماید.
آباژور امروزی یا این که به عبارتی آباژور ایستاده امروزی نوعی پوشش برای لامپ و مانند آن میباشد که نوروروشنایی را به زیر می افکند. آباژور امروزی ( آباژور ایستاده امروزی ) معمولا از یک اساس و یک کلاهک تشکیل میشود بطوریکه چراغ به مبنا وصل گردیده و کلاهک حریم چراغ را می پوشاند تا بازدارنده از معلوم شدن چراغ شود. اضافه روشنایی آباژور آباژور امروزی ( آباژور ایستاده امروزی )از بالا و زیر کلاهک بیرون میشود. آباژور امروزی به دو رخ رومیزی و ایستاده در بازار وجود دارد.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۴:۱۸ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


برچسب: KAD80A104،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۸:۱۶ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)