مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

روشنایی

آیا نوروروشنایی مانند یک دارو میباشد؟

آباژور جدید

جورج برینارد، عصب شناس پر اسم و رسم داعیه میکند که: “در حالی که فروغ و روشنایی یک دارو وجود ندارد، می‌تواند به خودی خویش تحت عنوان یک دارو کار نماید”.

فروغ و روشنایی تصنعی و مصنوعی، سطح کورتیزول را ارتقا می‌دهد. کورتیزول تحت عنوان هورمون استرس هم شناخته می گردد و برای تن آدم مضر میباشد. کورتیزول میتواند باعث به ساخت التهاب، مقاوت در قبال انسولین، انباشتگی چربی در تن و در غایت بی خوابی و یا این که نادر خوابی در تن شما گردیده که به کج خلقی، عدم تمرکز، و گرسنگی شما در روز باعث می‌شود.

آیا چاره معمولی ای برای ما موجود است؟

به نوعی، موجود هست. خوابیدن در ظلمت ! شما می‌توانید با حذف کردن تمام منابع نوری تصنعی و مصنوعی و پوشاندن آن هایی که نیازتان میباشد (مانند ساعت دیجیتالی زنگدار)، آغاز فرمایید. در‌صورتی‌که در شهری گذران زندگی می کنید که خیابان های لبریز نوری داراست میتوانید برای اتاق خویش پرده های کلفت خریداری نمائید. در صورتی‌که انجام چنین کاری برایتان میسر وجود ندارد، از دیده بند های خواب به کارگیری فرمائید.

اکنون بیایید تا با هم نگاهی به عادت های بشر عصر کهن داشته باشیم. آدم ماقبل مورخ، عادت داشت تا‌هنگامیکه خورشید غروب مینماید به خواب رود و با طلوع خورشید بیدار شود. البته در مقابل، عادات خواب امروزی ما، ریتم طبیعی تن و زمین را نادیده میگیرد و ما به همین خیال می بایست از این تمامی فروغ تصنعی و ارتقاء فایده وری از آن‌ها سپاسگزار باشیم. ما تا دیر وقت بیدار می‌مانیم، با تابش اشعه های نور و روشنایی خورشید به خواب میرویم و زمانی که خورشید غروب می‌نماید، بدنمان را با نورهای تصنعی و مصنوعی خزینه میدهیم. این دستور بسیار دارای اهمیت میباشد که چنین رفتارهایی را در معاش محدود کنیم. مطالعات نشان داده میباشد که؛ قرار تصاحب کردن در معرض فروغ اتاق به تنهایی قبلی از خواب، ایجاد ملاتونین را در تن تا حدود ۹۰ دقیقه در مقایسه با یک اتاق معدود نوروفروغ؛ کاهش می‌دهد. علاوه بر این، قرار به چنگ آوردن در معرض روشنایی اتاق در زمان ساعتها معمول خواب منجر کاهش معیار بیشتراز ۵۰٪ ملاتونین در تن میگردد.

در آخر دوست دارم تا به شما سفارش ای کنم:

خوابیدن در ظلمات را تمرین نمائید. در حالتی‌که فقط بتوانید دو ساعت گذشته از خواب از تکنولوژی مسافت بگیرید، به شما عهدوپیمان می دهم که خواب ریلکس تری خواهید داشت. در زمان این دوساعت میتوانید در ذیل نوروروشنایی شمع کتاب بخوانید، دوش بگیرید و یا این که به انجام هر عمل دیگه ای که به فروغ و روشنایی تصنعی نیاز ندارد، بپردازید.

هم چنین میتوانید از غربال فروغ و روشنایی آبی‌رنگ برای دستگاه گوشی و یا این که کامپیوتر خویش به کار گیری نمایید زیرا این فروغ و روشنایی ادب بخشی بیشتری دارااست.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۸:۵۱ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

لوستر

نکات لوستر

آباژور جدید

رویکرد بی سابقه پاک کردن لوستر کریستال
رویکرد نظافت کردن لوستر کریستالی چه‌طور میباشد؟
. یک نحوه دیگر شستن با آب گرم و یک کاسه کوچک کاسه شویی میباشد.

در‌صورتی‌که لکه ای وجود داشته باشد، با پارچه منزه فرمایید. آبکشی نمائید و آن گاه کم آب نمایید. هر چه آب گرم خیس باشد، تزکیه سهل وآسان خیس می‌شود. همینطور از مواد شیمیایی خیلی حاذق به کارگیری نکنید زیرا می‌توانند به لوستر جراحت برسانند. شما حتی میتوانید از سرکه سپید، آمونیاک یا این که متیلات در آب به کارگیری نمایید.

. وقت تزکیه شالوده لوستر میباشد. اولیه غبار را با یکدست منزه نمائید. شما میتوانید از یک سشوار یا این که دمنده برای فوت کردن غبار استعمال بکنید، البته مراقب حرارت باشید. از منزه کننده شیشه و لوستر و پارچه به کار گیری نمائید. شما میتوانید از یک محلول تمیز کننده خانگی که با آب داغ و سرکه سپید تنظیم می گردد، به کارگیری فرمایید.

. منزه کننده ها را مستقیما روی لوستر اسپری نکنید.

اینکار لوستر را تیره خواهد کرد. در حالی که شالوده لوستر را پاک میکنید، لوستر را بچرخانید تا طرف دیگرش را پاک نمایید! کلیه چیز را اثبات نگه دارید. از نردبان زیر بیایید، آن را جابه جا فرمائید و آن گاه بالا بروید تا بخش جدیدش را منزه فرمائید. لوستر را توده فرمائید و پیچ هایش را حتنا محکم نمائید. بگذار این لوستر برای مدتی پیشین از پر‌نور شدن، کم آب شود.

شیوه بالا قادر است زمان بر باشد و با داشتن بچه در منزل، نگه داشتن قطعات کریستالی که در نزدیکی آن قرار دارا‌هستند ایده خیر وجود ندارد.

 


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۰:۱۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

کفپوش

آباژور جدید

همان گونه کفپوش هایی زیرا پارکت زمین را قشنگ مینمایند، دیوارها نقش مهمی در چیدمان داخلی منزل‌ها دارااست، اما منظورمان برگه دیواری وجود ندارد و طریق‌های مختلفی برای تزیین دیوارها وجود دارا‌هستند که از تازه‌ترین این طرز‌ها به کار گیری از دیوارکوب میباشد. دیوارکوب راهی سریع و سوای دردسر‌های بنایی با هزینه‌ای ایده ال و طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت میباشد. یکی‌از اشکال دیوارکوب‌ها، دیوارکوب پی او سی میباشد که درین مقاله به معرفی آن میپردازیم.

پی او سی چه می‌باشد؟
پلی وینیل کلراید یا این که به عبارتی پی او سی (PVC) نوعی ترموپلاستیک و از ارزشمند‌ترین تولیدها پتروشیمی میباشد. پی او سی در سال‌های اخیر جایگزین مواد ساختمانی مثل چوب، سفال و سیمان شده‌است.

طرح پی او سی روی دیوارطرح پی او سی روی دیوارطرح پی او سی روی دیوار

دیوارکوب چه می باشد؟
دیوار پوش یا این که دیوارکوب تحت عنوان یکی‌از موادسازنده متعدد در پوشاندن دیوارها و جلوه دهی به دکورا سیون داخلی ساختمان‌ها اهمیت داراست. از این جنس هم می‌قدرت در منازل و هم در دور و اطراف‌های تجاری و اداری به کار گرفت.

از دیوارکوب‌ها در منازل به‌رخ یک پارچه به کار گیری نمی کنند و تمام دیوارهای منزل را هیچ‌گاه با دیوارکوب‌ها نمی‌پوشانند چون سبب تصنعی و مصنوعی شدن فضای منزل میشود. برای مثال در اتاق نشیمن یا این که پذیرایی یک دیوار را گزینش می نمایند و دیوارکوب بر روی آن نصب می‌نمایند. به کار گیری از دیوارکوب پی او سی در راهرو یا این که فضای محل ورود منزل جذابیت محیط را یکسری برابر می‌نماید. در آشپزخانه معمولاً از دیوارکوب‌ها در فضای میان کابینت‌ها به کار گیری می‌گردد و در اتاق خواب‌ها بیش تر برای تزیین دیوار بالای تخت خواب به عمل می‌رود.

طرح پی او سی روی دیوار

دیوارکوب‌ها خصوصیاتی ویژه‌ای از گزاره تنوع در طرح و رنگ، ضد آب بودن و امکان شستشو، عایق صدا و حرارت، وزن سبک، مقاومت در قبال ضربه و ساییدگی، قابل شستشو، مقاوم در قبال اشعه خورشید، نصب سریع و دارا بودن قابلیت و امکان فرم دهی، دارا هستند به همین برهان می‌قدرت به راحتی از آن ها در مکان‌های متفاوت مثل مرکزها اداری و تجاری، رستوران‌ها، تالار‌های اکران و دکان‌ها و منازل بهره مند شد.

نصب دیوارکوب

دیوارکوب‌های در اشکال متفاوت وجود دارا هستند. دیوارکوب پی او سی و MDF در پباده سازی چیدمان داخلی ساختمان بسیار اشاعه دارااست. ام دی اف به تخته فیبرهایی با دانسیته میانگین گفته می گردد که به نحوه کم آب ایجاد می گردند و پی او سی نوعی پلیمر ترموپلاستیک میباشد. پی او سی در مقایسه با ام دی اف مقاوم‌خیس بوده و مزایای آن سبب گردیده تا در پباده سازی دکورا سیون داخلی نسبت به MDF کاربرد بیشتری داشته باشد.دیوارکوب پی او سی
دیوارکوب پی او سی یکی‌از المان‌ها نو و قشنگ در چیدمان داخلی میباشد که محیطی بسیار شیک توأم با متانت و دلگرمی در منزل ساخت مینماید. دیوارکوب‌های پی او سی معمولاً در پانل هایی با پهنا فی مابین ۲۰ تا ۲۵ سانتیمتر و ارتفاع ۳ یا این که ۶ متر و ضخامت ۸ میلی‌متری در گونه های متعدد ایجاد میگردند.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۷:۵۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

انواع اباژور

آباژور جدید
منزل و آشپزخانهدکوراتیو

از پاراگراف وسایل تزئینی که امروزه از آن ها برای تزئین و طراحی صفحه فضاهای متعدد خانگی و کاری استعمال می گردد، آباژورها می‌باشند که اتفاقا از جور و رنگ های مختلفی نیز برخوردار هستند. آباژور در واقعیت یک لامپ کلاهدار با قابلیت و امکان جا به جایی سهل وآسان میباشد که شما می‌توانید از آن برای تولید نوروفروغ مطلوبتان در بخش های متعدد منزل و یا این که محله کارتان استعمال نمائید. در‌پی با لیست بیست همپا گردید تا شمارا با نکاتی مهم و دارای اهمیت درخصوص خرید آباژور آشنا نماییم.

مقداری با گونه های آباژورها
همان گونه که گفتیم آباژورها در جور ها و سبک های مختلفی پباده سازی و ساخته میگردند که شما میتوانید با اعتنا به ذوق و بقیه اسباب و اثاث تزئینی خانه و یا این که دور و اطراف کاری خویش مبادرت به خرید یکی آن ها نمائید. با این هم اکنون، این قبیل وسایل نور و روشنایی بطور کلی به دو نوع تحت تقسیم میگردند که عبارتند از:

آباژورهای رومیزی: این گونه از آباژورها اضافه در اتاق خواب گزینه به کار گیری قرار می‌گیرند و از آنها برای ساخت نوری ملایم در اتاق جهت مطالعه و یا این که استراحت بهتری استعمال می‌گردد. بد وجود ندارد بدانید که راجع‌به خرید این جور از آباژورها باید به میزی که در پایین آن‌ها قرار می‌گیرد نیز اعتنا داشته باشید.
آباژورهای ایستاده: آباژورهای ایستاده از ظواهر قانونی تری برخوردار می باشند و به همین خیال و خاطر می اقتدار از آن‌ها در اتاق نشیمن و همینطور دور و اطراف های اداری و قانونی نیز به کار گرفت. برای خرید این جور از لامپ های کلاهدار نیز می بایست به طول و مال مبنا آنان نیز دقت داشته باشید.
نکات مهم هنگام خرید آباژور
رومیزی یا این که ایستاده: او‌لین نکته ای که برای تعیین یک آباژور مطلوب می بایست به آن دقت فرمایید، رومیزی و یا این که ایستاده بودن مال آیتم نظرتان میباشد. همانگونه که در نصیب گذشته به آن اشاره کردیم در اصل از گونه رومیزی این قبیل وسایل فروغ و روشنایی در اتاق خواب ها و از مدل ایستاده آنها نیز در فضا های قانونی و همینطور فضای نشیمن منازل به کار گیری می‌شود که بهتر میباشد در مراحل تصمیم گیری و خریدتان مسلما به‌این مورد ها اعتنا داشته باشید!
سبک پباده سازی: نکته حائض اهمیت دیگری که در هنگام خرید آباژور بایستی به آن دقت نمایید، سبک پباده سازی گردیده برای کالای نوروفروغ گزینه نظرتان میباشد. برای این خواسته اما هیچ قاعده و قانون اساسی کشور نیست جز اینکه بهتر میباشد همواره به تفکر خرید محصولاتی باشید که از هماهنگی ظاهری مطلوبی با دیگر وسایل مو جود در خانه و یا این که دور و اطراف کاریتان برخوردار میباشند؛ برای مثال در شرایطی‌که گوشه و کنار خانگی شما بصورت سنتی طراحی صفحه شده‌است، بهتر میباشد از آباژورهایی چوبی رومیزی و یا این که حتی بلند به کارگیری کنید.
اندازه کلی: با اینکه نمی قدرت برای هیچ یک از آباژورهای رومیزی و ایستاده اندازه مشخص و معلوم و استانداری را معرفی کرد، ولی بطور کلی در دسته های رومیزی اندازه کلاهک می بایست در حدود ۲/۳ (دو سوم) طول مبنا باشد و در نوع های ایستاده این جور از وسایل تزئینی نیز اندازه کلاهک و شالوده آباژور بایستی بگونه ای باشد که خیر صرفا سبب ساز اشغال دور و اطراف و بسته به حیث داخل شدن آن شوند، بلکه سبب ساز تزئین بهتر دور و اطراف آیتم نظرتان نیز گردد و از تناسب قابل قبولی نیز با دیگر وسایل جانور در اتاق برخوردار باشند.
کالا کلاهک: از مهم ترین نکاتی که می بایست بی تردید به هنگام خرید آباژورها به آن اعتنا داشته باشید، مال کلاهک یا این که نصیب بالایی این قبیل کالاها میباشد. امروزه ساخت آباژورها با کلاهک های پارچه ای بسیار رایج شده‌است و شما میتوانید بسته به ذوق و سلیقه و حیث خویش یکی این قبیل لامپ های کلاهدار را خریداری فرمایید. ناگفته نماند که ایجاد کنندگان از شیشه و کریستال با ضخامت های گوناگون نیز برای این دستور استعمال می‌کنند.
رنگ کلاهک: هر جوری که بخواهید اکانت فرمائید، آباژورها از مهم‌ترین وسایل تزئینی و دکوری منزل و یا این که اطراف عمل شما بحساب میایند که توجه در تعیین رنگی مطلوب چه برای نصیب کلاهک و چه برای نصیب مبنا ای آن از اهمیت بسزایی برخوردار‌است.
ارزش آباژور: با پاره ای جست و جو در بازار متوجه خواهید شد که ارزش آباژورها به طور کامل متنوع و متعدد میباشد و کارداران گوناگونی نیز بر روی بها آن ها تاثیر گذار می‌باشند که از گزاره آنها می بایست به: مارک سازنده، متریال مصرفی در تولید متاع، اندازه، کیفیت و غیره اشاره داشت.
تا اینجا با یک‌سری نکته در رابطه تعیین و خرید آباژور مطلوب آشنا شدیم. پیرو لیستی از ۲۵ آباژور ارزان، کیفیت عالی و دوستداشتنی در بازار کشور‌ایران را برای شما فراهم کرده‌ایم. تمامی این آباژورها از کیفیت خوب و ارزش قابل قبولی برخوردار می‌باشند. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا این که دکمه هر مورد، می توانید تصاویر و داده ها بیشتری را در رابطه جنس به دست بیاورید.

 


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۴:۵۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

پاره ای با گونه های آباژورها

آباژور جدید
از گزاره وسایل تزیینی که امروزه از آنها برای تزئین و صفحه ارایی فضاهای گوناگون خانگی و کاری استعمال میشود، آباژورها می باشند که اتفاقا از گونه و رنگ های مختلفی نیز برخوردار هستند. آباژور در واقعیت یک لامپ کلاهدار با قابلیت و امکان جا به جایی سهل وآسان میباشد که شما می‌توانید از آن برای ساخت فروغ و روشنایی مطلوبتان در بخش های متفاوت منزل و یا این که محله کارتان به کار گیری فرمائید. به‌دنبال با لیست بیست هم پا گردید تا شما‌را با نکاتی مهم و دارای اهمیت در امر خرید آباژور آشنا نماییم.

پاره ای با گونه های آباژورها
همانگونه که گفتیم آباژورها در جور ها و سبک های مختلفی پباده سازی و ساخته می‌شوند که شما میتوانید با اعتنا به ذوق و بقیه اسباب تزیینی خانه و یا این که فضا کاری خویش مبادرت به خرید یکی آن‌ها فرمائید. با این اکنون، این قبیل وسایل فروغ بطور کلی به دو گونه ذیل تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

آباژورهای رومیزی: این جور از آباژورها اضافه در اتاق خواب گزینه به کارگیری قرار می‌گیرند و از آن‌ها برای تولید نوری ملایم در اتاق جهت مطالعه و یا این که استراحت بهتری استعمال می گردد. بد وجود ندارد بدانید که راجع به خرید این گونه از آباژورها می بایست به میزی که در پایین آن ها قرار میگیرد نیز دقت داشته باشید.
آباژورهای ایستاده: آباژورهای ایستاده از ظواهر قانونی تری برخوردار می باشند و به همین خیال می قدرت از آن‌ها در اتاق نشیمن و همینطور دور و بر های اداری و قانونی نیز بهره مند شد. برای خرید این جور از لامپ های کلاهدار نیز می بایست به طول و مال شالوده آنها نیز دقت داشته باشید.
نکات مهم هنگام خرید آباژور
رومیزی یا این که ایستاده: او‌لین نکته ای که برای تعیین یک آباژور مطلوب بایستی به آن اعتنا فرمائید، رومیزی و یا این که ایستاده بودن جنس آیتم نظرتان میباشد. همان طور که در نصیب قبلی به آن اشاره کردیم در اصل از گونه رومیزی این قبیل وسایل فروغ و روشنایی در اتاق خواب ها و از گونه ایستاده آنها نیز در فضا های قانونی و همینطور فضای نشیمن منازل به کارگیری می‌شود که بهتر میباشد در روند تصمیم گیری و خریدتان قطعا بدین موردها اعتنا داشته باشید!
سبک پباده سازی: نکته قابل توجه دیگری که در هنگام خرید آباژور بایستی به آن اعتنا فرمائید، سبک پباده سازی گردیده برای کالای نوروفروغ گزینه نظرتان میباشد. برای این مراد ولی هیچ قاعده و قانون اساسی ایران نیست جز اینکه بهتر میباشد همواره به تاءمل خرید محصولاتی باشید که از هماهنگی ظاهری مطلوبی با دیگر وسایل جانور در خانه و یا این که دور و بر کاریتان برخوردار میباشند؛ برای مثال در حالتی که اطراف خانگی شما بصورت سنتی صفحه آرایی شده‌است، بهتر میباشد از آباژورهایی چوبی رومیزی و یا این که حتی بلند به کار گیری کنید.
اندازه کلی: با اینکه نمی قدرت برای هیچ یک از آباژورهای رومیزی و ایستاده اندازه معلوم و استانداری را معرفی کرد، ولی بطور کلی در جور های رومیزی اندازه کلاهک بایستی در حدود ۲/۳ (دو سوم) طول شالوده باشد و در گونه های ایستاده این گونه از وسایل تزئینی نیز اندازه کلاهک و شالوده آباژور می بایست بگونه ای باشد که خیر صرفا منجر اشغال گوشه و کنار و بسته به لحاظ وارد شدن آن شوند، بلکه منجر تزئین بهتر دور و اطراف گزینه نظرتان نیز گردد و از تناسب قابل قبولی نیز با دیگر وسایل مو جود در اتاق برخوردار باشند.
محصول کلاهک: از مهم‌ترین نکاتی که می بایست مطلقا به هنگام خرید آباژورها به آن دقت داشته باشید، محصول کلاهک یا این که نصیب بالایی این قبیل کالاها میباشد. امروزه ایجاد آباژورها با کلاهک های پارچه ای بسیار رایج شده‌است و شما می‌توانید بسته به ذوق وسلیقه و حیث خویش یکی این قبیل لامپ های کلاهدار را خریداری فرمائید. ناگفته نماند که ایجاد کنندگان از شیشه و کریستال با ضخامت های گوناگون نیز برای این دستور به کار گیری مینمایند.
رنگ کلاهک: هر جوری که بخواهید اکانت نمایید، آباژورها از مهم‌ترین وسایل تزیینی و تزیینی منزل و یا این که دور و بر عمل شما بحساب میایند که اعتنا در تعیین رنگی مطلوب چه برای نصیب کلاهک و چه برای نصیب اساس ای آن از اهمیت بسزایی برخوردار‌است.
ارزش آباژور: با یه خرده جست و جو در بازار متوجه خواهید شد که بها آباژورها به طور کامل متنوع و گوناگون میباشد و کارداران گوناگونی نیز بر روی ارزش آنها تاثیر گذار می باشند که از پاراگراف آن‌ها می بایست به: مارک سازنده، متریال مصرفی در تولید فرآورده، اندازه، کیفیت و غیره اشاره داشت.
تا اینجا با چندین نکته در رابطه گزینش و خرید آباژور مطلوب آشنا شدیم. درپی لیستی از ۲۵ آباژور ارزان، کیفیت بالا و دوستداشتنی در بازار کشور‌ایران را برای شما مهیا کرده‌ایم. همگی این آباژورها از کیفیت عالی و ارزش قابل قبولی برخوردار می باشند. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا این که دکمه هر گزینه، می توانید تصاویر و داده ها بیشتری را در رابطه کالا به دست بیاورید.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۳۸ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

آباژورهای رومیزی برای میز کنسول

آباژور جدید


در خرید آباژور بایستی بدانیم تعیین سبک و جور فروغ و روشنایی مطلوب هر آباژوری ، هر یک‌سری ممکن میباشد در نگاه اولیه چندان تاثیر گذار در گوشه و کنار به لحاظ نرسد البته با توجه می‌اقتدار تاثیر غیر قابل انکارش را در زیبایی و دکور روئت کرد.اشخاص بیش‌خیس نور زندگیشان را به طور چلچراغ و لوستر تعیین میکنند و در کنارش از آباژورها اضافه تحت عنوان وسیله‌ای تزئینی فایده میجویند، در حالی که آباژور به زیباتر نشان دادن دور و بر و همینطور آهسته بخشی بر روی اشخاص مستقر در محل یاری متعددی خواهد کرد.

آباژورهای رومیزی برای میز کنسول

 


آباژور رومیزی یک کدام از شایسته ترین مورد‌ها برای تزیین میز کنسول به حساب می آید که می توانید مثال شبیه آن را از آباژورهای گران‌قیمت و والتر تنظیم فرمایید، هم چنین این مال در طرح هایی با اساس هایی از مال چوب کنده کاری گردیده با حباب هایی از مال شیشه با نقوش بسیار قشنگ،هستند این آباژور امروزی بسته به عشق و علاقه‌ی شما قادر است بر روی میز کوچکی قرار گیرد که نوروروشنایی را طولانی تر پخش نماید. دیمر وصل گردیده روی این آباژور این قابلیت را به شما می دهند که ترازو فروغ و روشنایی را با اعتنا به ترازو فروغ و روشنایی گوشه و کنار نادر یا این که زیاد نمائید.

برای زیباتر نشان دادن آباژور می بایست رنگ و فرم آباژور را متناسب با کالا مبلمان و رنگ کردن آن تعیین نمایید. توجه فرمایید که در هر کناره ای از اتاق نشیمن که شم ظلمت و یکنواختی دارید می توانید از یک آباژور مطلوب به کارگیری کرده و بدین ترتیب فضای اتاق نشیمن را وسیع‌خیس نمائید آباژورهای اتاق نشیمن می بایست طوری باشد که هم دکوری باشد وهم فروغ و روشنایی کافی داشته باشد. بایستی طوری باشد که هم در مواقع خاموش بودن و هم در مواقع پر‌نور بودن خوشگل به لحاظ رسد و در هر حالتی زیبایی خودش را محافظت نماید.

 

 


می بایست دانست در صورتی‌که که مبلمان منزل شما امروزی میباشد بهتر میباشد از آباژورهایی با سبک امروزی به کارگیری فرمائید و در‌حالتی که که فضای منزل شما و چینش آن سنتی و کلاسیک میباشد از آباژورهای مخروطی و پارچه ای استعمال نمائید. پس چینش منزلتان را در ذهن بسپارید.چنانچه که دکوراسیون منزلتان به طور سنتی است از آباژورهای رومیزی به کار گیری فرمایید که برای تنظیم آن از چوب مستعمل میباشد.

 

 


در شرایطی که لوستر شما صحیح بالای میز ناهارخوری قرار می گیرد و فضای میز را پر‌نور می‌نماید، میتوانید از یک تا 2 آباژور ایستاده در زاویه‌های اتاق ناهارخوری به کار گیری نمایید تا زیبایی بیشتری به فضای اطراف شما ببخشید.

 

 

 

مثال آباژورهای شالوده فلزی و چوبی چیدمان خانه را میتوانید از مارک والتر و گران‌قیمت تنظیم فرمایید، این گونه آباژور قابل هماهنگ شدن با دکورا سیون‌های تلفیقی و یا این که کلاسیک میباشد و در بعدها و گونه های بسیار متنوعی پباده سازی میگردد؛ براین اساس اضافه به دیده می آید و علاوه بر کارکرد نوروروشنایی، به جهت زیباتر کردن چینش داخلی خانه نیز بیش تر موردپسند قرار می گیرند.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۲:۴۱ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

گونه های قطعات لوستر و آباژور

آباژور جدید
گونه های قطعات لوستر و آباژور
Chandelier & Lampshade Parts
درین مقاله به باز نگری و معرفی قطعات لوستر و آباژور می‎پردازیم ، برای اینکه بتوانید نورپردازی قابل قبولی در خانه یا این که دفتر خویش داشته باشید لازم میباشد منشا روشنایی قابل قبولی تعیین فرمایید و این خویش مستلزم این میباشد که قطعات و اشکال لوسترها و آباژورها را بشناسید.

 

 

 

۱- سرپیچ و چراغ:
چراغ ها را می‎اقتدار به دو مدل کلی چراغ‎های معدود‎مصرف و تنگستنی تقسیم کرد. چراغ‎های تنگستنی به عبارتی چراغ‎های کهن با روشنایی رنگ زرد می‎باشد که با گرم شدن فلز تنگستن باطن چراغ ، نور و روشنایی ایجاد می‎شود ، ولی مضرات آن سبب ساز شد چراغ‎های نو تری وارد بازار شود که به آنان چراغ‎های معدود مصرف گفته می‎شود.


گونه های چراغ

سرپیچ‎ ها برای چراغ لوسترها دونوع سرپیچ پهناور و سرپیچ کوچک داراست به عنوان مثال چراغ شمعی با سرپیچ کوچک و پهناور دو نوع جان دار می‎باشد.

مضرات چراغ‎های تنگستنی : مصرف زیاد انرژی درلامپ‌های حرفه‌ای ، داغ شدن سریع آنان، فساد و سوختن زودرس چراغ .

مزایا : نوروفروغ چراغ های حرفه ای گرم و یکنواخت میباشد و شباهت متعددی به نوروفروغ طبیعی داراست و از این جهت شایسته ترین نوروروشنایی تصنعی و مصنوعی میباشد. همینطور این چراغ ها قابلیت و امکان تهیه نوروفروغ بوسیله دیمر را دارااست که برای آباژورها بسیار پر استفاده میباشد.

چراغ‎های نادر مصرف فیلامنت : نسل نور و روشنایی با چراغ های لبریز مصرف استارت شد البته پس از گرون شدن پول برق کم کم جای خودشو به چراغ های نادر مصرف اعطا کرد. بعداز چراغ های معدود مصرف، چراغ های ال ای دی (LED) تحت عنوان جدیدترین تکنولوژی و منشاء فروغ و روشنایی به جای چراغ های نادر مصرف ظواهر شدند .

تبلیغات:


بها آباژور رومیزی TB051


ارزش آباژور رومیزی TB007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این مدل چراغ یکی‌از نو ترین چراغ های ساخت گردیده در عرصه چراغ است. چراغ های فیلامنت نوعی از چراغ های ال ای دی (LED) می‌باشند با مصرفی شبیه ولی گرمای کمتر. این مدل چراغ مطلوب اشکال گوناگون لوستر هست. مخصوصا لوستر هایی که چراغ آن‌ها چشم میشوند. همینطور برای لوستر های دارنده شید نیز خیلی پیشنهاد می شود چون چراغ ها با حرارت بالا سبب ساز سوزاندن این شید ها می گردند و مطلوب نیستند. این چراغ به دو چهره پاتروم شمعی (E14) و پاتروم وسیع (E27) جانور میباشد در رنگ های آفتابی و مهتابی.

مزایا:

۱- واحد سنجش مصرف انرژی بسیار کمتر از چراغ های نادر مصرف و چراغ های تنگستنی میباشد.

۲- علاوه بر مصرف برق کمتر، ارتفاع قدمت آن‌ها خیلی بیش تر میباشد.

۳-ترازو ساخت گرمای این چراغ‎ها خیلی کمتر از چراغ های فن ای و حتی چراغ های نادر مصرف می‎باشد.

۴- چراغ فیلامنت از دید ظواهر و نور و روشنایی شبیه چراغ های حرفه ای (پرمصرف) می باشند.

معایب:

از دید قیمتی نسبت به سایر ی چراغ ها گران خیس میباشد.

۲- شید یا این که کلاهک آباژور و لوستر (به ترتیب بها):
شیدهای کاغذی : این شیدها ارزان‌خیس می باشند و در گونه های رنگ ها جان دار می‎باشند.

شیدهای پارچه پلیسه یا این که چیندار: این شیدها صورت هندسی مخروطی دارا هستند و از لحاظ بها بسیار مطلوب میباشند.

شیدهای طلق و پارچه :این شیدها می‎توانند صورت‎های هندسی بیضی ،مخروط ،استوانه ،دایره و مستطیل داشته باشند.

شیدهای پارچه‌ای : این شیدها را می‌اقتدار با هر پارچه دلخواه و قابل قبولی تنظیم کرد.شما می‎توانید با گزینش پارچه‌ای مطلوب نقش‌ یک دکوراتیو را به آن بدهید، حتی وقتی که آباژور خاموش میباشد. توجه فرمایید مال، رنگ و طرح پارچه‌ها را مطلوب با سبک دور و اطراف گزینش فرمایید. این شیدها به جهت هزینه دوخت و پارچه‎های کیفیت بالا گرانترین شیدها می باشند.

 

 

شیدها از دید ظواهر فیزیکی تنوع دارا‌هستند. می‎توانند مستطیلی، استوانه‎ای ،مخروطی ،بیضی ،شش کناره یا این که طرح پاگودا و…باشند.

نکته: شیدهای تیره و کدر نوروروشنایی را از بالا و زیر عبور می‎دهند و خیر از دیواره‌ها، به این ترتیب فضایی دراماتیک تولید مینمایند، مخصوصا در صورتیکه مشکی باشند. بدین نکته اعتنا داشته باشید که برای تعیین شیدی مطلوب قطعا هنگام خرید بدنه لوستر را یار و همدم داشته باشید تا با آزمون شیدهای متعدد، مطلوب‌ترین را برگزینید. آباژورها بسته به مدلشان می‎توانند کریستالی باشند یا این که تنها شید داشته باشند و یا این که هر دو.

 

 


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۵:۰۸ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

لایه داخلی آباژور

آباژور جدید

لایه داخلی آباژور با مقوای کلفت (که بهتر میباشد از فرآورده گلاسه باشد) پوشانده می گردد تا کلاهک آباژور به‌خیر صورت بگیرد و صاف بایستد. لازم میباشد بوسیله خط‌کش و خودکار روی این مقوا خطوط عمودی هم ‌اندازه‌ای ساخت نمایید تا آباژور وضعیت پلیسه به خویش بگیرد. به این ترتیب، بعداز این‌که مقوا را به بعدها مایحتاج بریدید، روی پهنا مقوا خطوطی عمودی و موازی به مسافت 2 سانتی متر بکشید و آنگاه به امداد خط کش و پشت یک چاقوی میوه‌خوری، روی خط‌های مدادی شیار ساخت نمایید. بعد از متصل کردن مقوا به پارچه، میتوانید به وضعیت یک بادبزن، مقوا را تا بزنید و به آن معنا پلیسه‌ای بدهید.

مواد ما یحتاج (برای تنظیم آباژوری کوچک به طول 20سانتی‌متر):

- مقوای گلاسه نسبتاً کلفت به بعد ها 20× 120 سانتی‌متر
- لایی چسبان پارچه‌ای دو طرفه، به مقدار 25× 120 سانتی‌متر
- پارچه به اندازه 30× 120 سانتی‌متر
- رینگ فلزی به قطر 30 سانتی‌متر
- فریم فلزی منحصر کلاهک آباژور کوچک
- نوار اریب با رنگ همسان یا این که ضد‌و‌نقیض پارچه
- چسب بازدارنده منحصر به فرد پارچه
- دستگاه ترک کن (پانچ) برگه

مواد ما یحتاج (برای تهیه و تنظیم آباژوری پهناور به طول 25سانتی‌متر):

- مقوای گلاسه نسبتاً قطور به بعد ها 25× 150 سانتی‌متر
- لایی چسبان پارچه‌ای دو طرفه، به مقدار 30× 150 سانتی‌متر
- پارچه به اندازه 35× 150 سانتی‌متر
- رینگ‌ فلزی به قطر 35 سانتی‌متر
- کادر فلزی منحصربه‌فرد کلاهک آباژور وسیع
- نوار اریب با رنگ همسان یا این که ضد و نقیض پارچه
- چسب مایع اختصاصی پارچه
- دستگاه ترک‌کن (پانچ) ورقه

روند تولید:1- پارچه را از طرف پشت برروی یک سطح صاف و مطلوب (مانند میز اتو) پهن نمایید. روی اصلی پارچه بایستی به سمت زیر باشد. پارچه را با حرارت ملایم اتو بکشید.

2- لایی چسبان را روی پارچه قرار داده، آنگاه مقوایی را که پیش از اینً روی آن شیار و خط انداخته‌اید، روی لایی چسبان بگذارید.

3- به یاری اتوی داغ، پارچه، لایی و مقوا را به یکدیگر متصل فرمائید. این نکته بسیار مهم میباشد که نخست از اواسط به تحت اتو کرده، آن‌گاه به طرف بالا اتو بزنید.

4- مقدار مازاد پارچه و لایی چسبان را بر حسب اندازه مقوایی که روی آنها قرار گرفته، قیچی فرمائید. برای آن‌که کارتان ریلکس‌خیس باشد، پارچه و مقوا را لوله فرمایید.

5- مجدد با توجه بیش‌تری از طرف روی نقش‌دار پارچه، آن را به طرف ذیل و آن‌گاه به بالا اتو فرمایید. حرارت اتو بایستی زیاد باشد تا هر سه لایه خوب به یکدیگر بچسبند.برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۵:۵۹ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

برو به بالاتمیز کردن لوسترها، کی و چه هنگامی؟

آباژور جدید
روزی که لوسترهای منزل تان را خریدید به حافظه بیاورید؛ لوسترهایی براق و درخشان… ولی با گذر عصر گرد و خاک روی لوسترهای منزل می نشینند و به این ترتیب لوسترها درخشندگی قبلشان را از دست میدهند. نظافت کردن لوسترها عمل معمولی ای میباشد و با مقداری دوره میتوانید درخشندگی را به لوسترهای منزل بازگردانید.

برو به بالاتمیز کردن لوسترها، کی و چه هنگامی؟
دستکم یک توشه در سال بایستی برای پاک کردن لوسترها وقت بگذارید. هر عصر که شم کردید کریستالهای لوستر کدر گردیده اند و یا این که گرد و خاک رویشان نشسته و لکه دار گردیده اند، کلیه اینها نماد هایی میباشد تا بدانید که وقت منزه کردنشان فرا رسیده میباشد.

اما برای لوسترهایی مثل لوستر آشپزخانه که اضافه در معرض چربی میباشند، می بایست مراحل تمیزکاری را زودتر انجام اعطا کرد.

 

برو به بالابرنامه ریزی قبلی از پاک کردن لوسترها
ساختار بعضا لوسترهای کریستالی یا این که شیشه ای، پیچیده خیس از آن میباشد که به راحتی بتوانید قطعات لوستر را غیروابسته کرده و آن‌ها‌را پاک فرمائید. پس پیشین از گشودن قطعات، تصمیم بگیرید که قصد دارید قطعات لوستر را همانجا و سرجایشان منزه نمائید یا این که می‌خواهید آن‌ها را گشوده فرمائید. در صورتیکه تمایل به گشودن تکه های لوستر گرفتید، به طرز چفت و بست شدن آنان اعتنا نمایید. حتی شاید لازم باشد که طرح اتصال قطعات آن را برای خودتان بکشید یا این که با دوربین عکاسی موبایلتان از روش اتصالات عکس بگیرید.

ایده دیگر هم این میباشد که لوستر را در محل اتصال به سقف وسر جایش و بخش بخش منزه فرمائید.

برو به بالامواد مایحتاج برای نظافت کردن لوسترها
پیشین از هر چیز به یک نردبان نیاز دارید. قطعا ذیل نرده بان، یک تکه پارچه پهناور پهن فرمائید تا گرد و خاک نتیجه ها از پاک کردن لوسترها، کف منزل یا این که فرش شمارا آلوده نکند. همینطور در صورتی‌که تکه ای کریستال روی زمین پرت شد، به این ترتیب بازدارنده از شکستن آن تکه خواهید شد.

بهتر میباشد دستکشهای لطیف و ظرافت هم بپوشید تا پوست دستتان جراحت نبیند و در عین هم اکنون رد انگشتانتان روی کریستال ها باقی نماند


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۲:۴۰ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

وزن یک لامپ طب سنگ نمک

آباژور جدید
وزن یک لامپ طب سنگ نمک میتواند آرم خیر و خوبی از ترازو تاثیر آن در پاک کردن هوا باشد هرچقدر آباژور طب سنگ نمک بزرگتر و سنگین خیس باشد فواید درمانی بیشتری داراست. بهتر میباشد مورد ها پایین را درنظر داشته باشید:

• برای به کار گیری در کنار فضای کاری خویش، بر روی یک میز، یک چراغ کوچکتر طب سنگ نمک حدود 1 تا 2 کیلوگرم خوب میباشد، هر یکسری که می بایست تماما در حدود شما باشد. در صورتیکه این قابلیت و امکان نیست؛ اندازه بزرگتر را گزینش فرمایید.

• برای اتاق خواب کوچک، یک آباژور طب سنگ نمک کوچکتر که دربین 1 تا 3 کیلوگرم وزن داشته باشد، مطلوب میباشد.

• برای یک اتاق خواب بزرگتر، آشپزخانه و یا این که تالار کوچک ، یک چراغ نمک دربین 3 تا 6 کیلوگرم مطلوب میباشد.

• برای فضاهای بزرگتر و دور و بر های اداری، که امواج الکترومغناطیسی در آن بیش تر موجود است، بهتر میباشد یک آباژور طب سنگ نمک پهناور، تهیه و تنظیم نمایید و ترجیحا یک لامپ طب سنگ نمک بسیار وسیع مانند این آباژور ظرف ای وسیع نمکی را خریداری نمایید.

صورت

صورت آباژور طب سنگ نمک تاثیری در پاک کردن هوا و یا این که ایجاد یون های منفی ندارد. صرفا سطح تماس این چراغ ها با فضا حریم می‌تواند تحت عنوان یک دلیل مهم و تاثیر گذار در واحد سنجش تاثیر این چراغ ها در لحاظ گرفته شود.

از دید ظاهری چرغ های طب سنگ نمک ای که درخشش بیشتری دارا هستند (مانند این هرم خارق العاده) ،جذابیت بیشتری دارا هستند. استعمال از یک چراغ نمکی پهناور ، میتواند تاثیرات اثر گذار بسیار متعددی را برای شما آماده نماید. برای فضاهای کوچکتر و ساخت چینش جذابتر می‌توانید میباشد از آباژور و شمعدان های طب سنگ نمک دوکاربره مانند آباژور شمعدان استوانه یا این که آباژور شمعدان مکعب به کارگیری فرمائید.

لامپ های نمک طبیعی و آباژور های طب سنگ نمک علاوه بر زیبایی بخشیدن به اطراف معاش در پاک کردن هوا از مواد حساسیت زا و هم چنین تولید یون های منفی برای ارتقاء سالمی تن تاثیر بسیار متعددی دارا‌هستند.

برای یک باز نگری با جزییات بیشتر راجع‌به شایسته ترین آباژور های طب سنگ نمک مو جود در دکان اینترنتی طب سنگ نمک میتوانید به این لینک و پیوند مراجعه‌کنید.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۴:۵۱ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)