مرجع رسمي مقالات لوستر مرجع رسمي مقالات لوستر .

مرجع رسمي مقالات لوستر

گونه هاي آباژور

گونه هاي آباژور:

 

آباژور جديد


آباژور ايستاده: اين دسته آباژور، معمولا در كناره ي مبلمان گزينه به كار گيري قرار مي‌گيرد. هرچند طرز ي قرار گيري اين وسيله تماما ذوق وسليقه اي ميباشد.
آباژور روميزي: همانگونه كه از اسم اين نوع معين ميباشد، روي ميز قرار ميگيرد. اين مدل از آباژورها دارنده اساس ي كوتاهي مي باشند و معمولا بر روي ميز تلويزيون يا اين كه ميز تحرير جاي ميگيرند.
اجزاي تشكيل دهنده ي آباژور:
اجزاي اصلي: چراغ، كلاهك، بدنه و سيم برق
اجزاي فرعي: سرپيچ چراغ، هارپ، قفل هارپ، حاشيه گلداني، گردن بدنه، لوله ناي صورت و شالوده. اين نكته را بايستي افزود كه در آباژورهاي ايستاده، ارتفاع بدنه بلندتر خواهد بود.
نكات مهمي كه هنگام خريد آباژور مي بايست به آن دقت فرمائيد:
ارزش: وقتي كه قصد خريد كالايي دارااست؛ اولي نكته اي كه بايستي مدنظر قرار دهيد، ارزش ميباشد. ارزش آباژور ها هم متنوع ميباشد، از بالا گرفته تا تحت. نادر يا اين كه زياد بودن ارزش هم بستگي به دسته مواد به عمل رفته در ايجاد آباژور دارااست. هرچه در ايجاد اين وسيله، زيبايي و توجه بيشتري به فعاليت رفته باشد، بها هم فراتر مي رود.
نوردهي: در‌حالتي كه ميخواهيد آباژور را براي مطالعه خريداري نمائيد، بهتر ميباشد نوردهي بالايي داشته باشد تا به ديده شما زخم وارد نشود. در شرايطي‌كه هم قصد خريد آباژور ايستاده براي پذيرايي را داريد، معيار نور و روشنايي آن بايستي مطلوب باشد، خير خيلي نادر و خير خيلي زياد.
هماهنگ شدن با صفحه ارايي مبلمان: بدين مضمون‌ كه در‌صورتي‌كه قصد داريد آباژور را كنار مبلمان منزلتان قرار دهيد، عملكرد فرمائيد با مبلتان هماهنگ باشد.
يكنواخت بودن با سبك چينش: چنانچه چينش خانه شما، سبكي امروزي دارااست، تلاش نمائيد آباژوري با طرح و صورت امروزي خريداري نمائيد. چنانچه هم سبك منزلتان سنتي ميباشد، آباژوري كه خريداري مي‌كنيد مي بايست متناسب با اين سبك باشد.
دقت به طول آباژور: در شرايطي‌كه ميخواهيد آباژور ايستاده خريداري نماييد، همت فرماييد خير آباژور خيلي بلند گزينش نمائيد خير خيلي كوتاه. در صورتيكه خيلي بلند باشد يا اين كه خيلي كوتاه، تعادل فضايي در دور و اطراف بر هم ميخورد.
اندازه كلاهك: در كل اندازه كلاهك بايستي از شالوده ي آن بزرگتر باشد. ولي بايستي خاطرنشان كرد اين قضيه ذوق و سليقه اي ميباشد و اندازه ي استاندارد و مشخصي براي كلاهك نيست.
اعتنا به فرآورده كلاهك: كارايي فرماييد جنسي را گزينش فرماييد كه در اثر گرماي چراغ جراحت نبيند.
اعتنا در چراغ مصرفي: پس از خريد آباژور به چراغ مصرفي كه قرار ميباشد بر روي آن نصب شود، دقت فرمائيد، تا بدين وسيله صدمه وارد نشود.
يك سري مثال از اصلي ترين مارك هاي ساخت آباژور:
امروزه برندهاي متنوعي در ايجاد اشكال آباژور موجود است. توليدكنندگان متعددي متناسب با نياز مشتري، به تولي اين وسيله پرداخته اند. چشمه ي فروغ و روشنايي،همتاب، آهسته، رايكا، ديلايت، مجلل، رستاك،باليسا، ايكيا، در ادامه، هومز، هاما، نيك آذين و… از مشهورترين مارك ها در ايجاد آباژور مي باشند.

 


برچسب: آباژور جديد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۱:۵۳ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

لوستر اتاق خواب

آباژور جديد


لوستر اتاق خواب
لوستر با انواع منحصربفرد
به كارگيري از يك لوستر كه از طرح ويژه اي شامل است، مثال اي مطلوب براي به كارگيري در اتاق خواب ميباشد. به عنوان مثال مي شود به يك لوستر كه ظاهري مشابه به مكعب دارااست، اشاره نمود. براي ساخت نمايي زيباتر مي‌توانيد از يك آباژور كه ظاهري شبيه با لوستر داراست نيز به كار گيري نمائيد. اين عمل سبب ساخت انسجام در فضاي اتاق خواب نيز خواهد شد.

اباژورپ

به كارگيري از آباژور
استعمال از آباژور يا اين كه چراغ هاي روميزي از ساير مثال گونه هاي وسايل نور ميباشد كه مي‌توانيد در پباده سازي اتاق خواب از آن به كارگيري فرمائيد. نورپردازي توسط اين آباژورها اضافه جنبه كاربردي داشته و در كنار آن مي بايست از طريق نورپردازي همگاني نيز به كارگيري فرماييد.
لوسترهاي شمعداني تنها براي اتاق هاي سنتي نيستند. گونه امروزي آنان هم مي‌تواند اتاق خواب را پر‌نور نمايد و هم آمبيانس گرم و خوشايندي در اتاق مهيا نمايد، فارغ از آنكه متعددي جلب اعتنا نمايد. لوستر شمعداني مشكي هم تنوع جديد اي از نوع هاي ديرين ميباشد و براي اين اتاق امروزي تماماً مطلوب ميباشد. مغايرت رنگ سپيد برنده اتاق با اين شمعدان پهناور شرايط مدرني به آن داده ميباشد.

 


برچسب: آباژور جديد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۴۵:۳۳ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

لامپ شب بچه

آباژور جديد


لامپ شب بچه

چراغ اتاق بچه لامپ خواب طفل لامپ خواب نوباوه

لامپ خواب چه مي باشد؟
يك لامپ خواب همان طور كه از اسم آن پيداست، چراغيست كه آن را در شب پر‌نور ميگذاريد. يك لامپ خواب پباده سازي گرديده تا فضاي يك اتاق را با نوري ملايم پر‌نور نمايد، به نحوي كه‌اين فروغ و روشنايي بازدارنده خوابيدن شخص نباشد.

مزاياي لامپ خواب چه چيزي است؟
لامپ هاي خواب استعمال كاربردي بخش اعظمي دارا هستند، از گزاره:
سبب وقار كودكاني كه از ظلمت مي ترسند مي‌شوند.
در هنگام شب به پدر و مادر براي ارزيابي كردن نوپا خويش ياري مي‌نمايند.
به فرزند كوچك شما اين قابليت و امكان را ميدهند تا جاي عروسك يا اين كه هر اثاثيه بازي ديگر خويش را در ظلمت به راحتي معين نمايد.
در فيس لزوم، پدر و مادر صرفا با نوروروشنايي اين لامپ مي‌توانند در آخر شب پوشك بچه خويش را سواي برهم زدن ادب وي به خيال و خاطر فروغ و روشنايي زياد، عوض كنند.


برچسب: آباژور جديد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۲:۲۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

اهميت و تأثير اشكال نورپردازي

آباژور جديد

 

 

نورپردازي گرمابه و دستشويي
از گزاره مكان­هايي كه زير تأثير نورپردازي در چيدمان داخلي خانه مي باشند، مي­قدرت از گرمابه، توالت و آشپزخانه اسم پيروزي. نورپردازي در دستشويي بايستي به اندازه كافي وجود داشته باشد كه اثري از افتادن سايه و ظلمت روي صورت شخص نباشد. اشخاص مي بايست بتوانند به راحتي با نوروروشنايي مطلوب به به كار گيري از توالت بپردازند، به عنوان مثال در آينه به وضوح فيس خويش را ببينند. براي برقراري چنين قوانيني در توالت و گرمابه مي بايست از چراغ­هاي با فروغ مطلوب و سپيد استعمال كنيم كه تامين­كننده نور و روشنايي اين دور و بر ها باشد. در دور و بر سرويس بهداشتي و خزينه بهتر ميباشد علاوه بر نصب چراغ­هاي سقفي براي برقراري نوروفروغ بهتر بالاي آينه هم يك چراغ ديواري نصب نماييد.

اهميت و تأثير اشكال نورپردازي در چيدمان داخلي خانه و كاربردهاي آن

 

 


 


برچسب: آباژور جديد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۹:۴۰ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

اباژور

آباژور جديد


ارزش يك آباژور شيك و مختلف يك‌سري ميباشد؟ شايد شما هم قصد داشته باشيد با وصال عيد باستاني بعضي از وسايل منزل تان را تازه نماييد. سفارش ساختني اين ميباشد كه گذشته از رمز زدن به دكان ها خصوصي به بخش هاي متعدد ساختني بزنيد و شيوه توليد وسايل منزل از لوستر و آباژور گرفته تا تخت خواب و ميز را ملاحظه كنيد. شما هم مي‌توانيد وسايل منزل تان را با خودتان با كمترين هزينه بسازيد؛ وسايلي كه معمولي و عادي نيستند و خلاقيت و پباده سازي مختص يكي‌از خصوصيت هاي اصلي آنهاست.

براي ايجاد اين آباژور نياز به وسايل خاصي نداريد
در‌اين ساختني هم نحوه توليد يك آباژور شيك را مي‌آموزيد. فكر مي‌كنيد براي توليد اين آباژور چقدر هزينه شده‌است؟ يكسري شاخه درخت، يك چراغ، يك تكه مقوا و يك‌سري وسيله ديگر. مطلقاً اين وسايل در منزل شما هم پيدا ميگردد و در صورتيكه هم پيدا نشود براحتي مي توانيد آن را با وسايل ديگري جايگزين فرماييد. پس دست بكار گرديد و ايجاد اين آباژور شيك و متعدد را تجربه نمائيد.

وسايل مايحتاج
ابزار مايحتاج براي توليد آباژور
يك تكه مقواي ضخيم (با رنگ دلخواه شما)
قلم، خط كش و تميز كن
چاقوي ليزري
رنگ آكريليك طلايي و خودكار گيسو شماره صفر
چسب حرارتي
طناب كنفي
شاخه درخت
ورق اكريليك يا اين كه طلق (با رنگ دلخواه شما)

قدم اوليه : سايه ها را پباده سازي نمائيد
نخست مقوا را در بعد ها مطلوب ببريد
طرح را روي مقوا بكشيد
با كاتر طرح را ا مقوا غيروابسته فرماييد
بدور طرح يك كناره نازك بكشيد
نخست بايستي برنامه اي كه براي سايه در لحاظ گرفته ايد را معين نماييد و آنگاه مقوا را براي آباژور برش بزنيد. مي‌توانيد از طرح ساختني استعمال فرماييد يا اين كه از طرح هاي مختلفي كه در وب موجود هست به كار گيري فرماييد. در صورتي‌كه هم خودتان يك طرح براي آباژور بزنيد، خيلي بهتر خواهد بود.

زماني طرح را گزينش كرديد و كشيديد، ارتفاع و طول آن را اندازه بگيريد. برنامه اي كه در تصاوير مي‌بينيد، 25.5 سانتيمتر ارتفاع و 15 سانتيمتر پهنا دارااست. در حالتي كه شما هم از همين بعدها استعمال مي‌كنيد، بايستي يك مقواي 25 در 62 سانتيمتري ببريد. درحال حاضر مي بايست مقوا را چهار توشه تا بزنيد؛ هر يك از اين چهار تا 15 سانتيمتري خواهند بود و نيم سانتيمتر هم تحت عنوان كناره چسباندن باقي مي‌ماند.

محل هاي تا شدن مقوا را سفت تا بزنيد تا ردش تماماً مشخص و معلوم شود. هم اكنون طرح تان را روي تمامي يا اين كه هر يك از قسمت هاي مقوا كه مي‌خواهيد، بكشيد.

براي برش دادن طرح ميتوانيد از چاقوي ليزري يا اين كه كاتر استعمال فرماييد.

براي اينكه ظواهر آباژور گيراتر باشد، با رنگ طلايي يك لبه نازك بدور طرح بكشيد.

قدم دوم : طرح را بي نقص نمائيد
پشت طرح را با طلق بپوشانيد
كناره را چسب بزتيد و بدنه اصلي را بسازيد
بدنه اصلي آباژور فراهم ميباشد
با دقت به بعد ها مقواي آباژور، چهار تكه از طلق تان ببريد. ولي ميتوانيد صرفا پشت طرح را با طلق بپوشانيد و لازم وجود ندارد تمام پشت مقوا را با طلق بپوشانيد.

برگه را به پشت برگردانيد. در ميان خطوط طرح را با چسب بپوشانيد و طلق را روي آن بگذاريد و شكيبايي فرمائيد تا كم آب شود.

پس از اينكه هر چهار تكه طلق را چسبانيد، مقوا را تا فرمائيد و كناره نيم سانتي را به حاشيه داخلي مقوا بچسبانيد. بدنه اصلي آباژور مهيا ميباشد.

قدم سوم : مبنا آباژور را بسازيد
كادر اوليه را با اين شيوه بسازيد
يك كادر ديگر هم با همين نحوه بسازيد
چهار شاخه به چهار كناره كادر ببنديد
مي توانيد از چسب هم استعمال فرماييد
نخست مي بايست شاخه هاي مطلوب براي ايجاد مبنا را توده نمائيد. شاخه هاي كم آب را گزينش فرماييد و تك هاي مازاد روي آنها‌را پاك فرماييد. دو شاخه را بصورت موازي كنار هم قرار دهيد. در صورتي‌كه دو شاخه اوليه را بصورت عمودي قرار دهيد بايستي دو شاخه بعدي را بصورت افقي بچسبانيد تا فريم آباژور بدون نقص شود. به همين ترتيب چهار شاخه را بهم بچسبانيد و شكيبايي نماييد تا چسب كم آب شود. اكنون يك كادر ديگر مشابه همين فريم بسازيد.

هم اكنون چهار شاخه مساوي را به چهار كناره يكي‌از كادر ها بچسبانيد. ارتفاع اين شاخه ها مي بايست 6 سانتيمتر بلندتر از بدنه مقوايي آباژور باشد.

براي زيباتر شدن و سفت خيس شدن مبنا آباژور، به دور كناره هاي فريم و شاخه ها را هم با طناب منفي گره بزنيد.

قدم چهارم : چراغ را طولاني تر نمائيد
يك اساس براي قرار دادن چراغ ساخت فرمائيد
دو يا اين كه سه تكه شاخه به كادر بچسبانيد تا يك اساس براي وصل كردن چراغ ساخته شود.

چراغ تان روي شالوده تهيه و تنظيم فرماييد و با به كار گيري از چسب حرارتي يا اين كه چسب قطره اي آن را به اساس بچسبانيد. اندازه چراغ به كاربري كه براي آباژور در لحاظ داريد، بستگي داراست.

قدم پنجم : آباژور را بدون نقص فرمائيد
بدنه مقوايي و كادر بالايي را هم بيش تر فرماييد
بدنه مقوايي را مطابق تصوير به دور شاخه ها قرار دهيد.

فريم دوم را بالاي بدنه مقوايي قرار دهيد و آن را با طناب كنفي به شاخه ها ببنديد. به كارگيري از چسب براي چسباندن فريم دوم ضرورتي ندارد ولي در شرايطي كه در منزل نوباوه كوچك داريد، بهتر ميباشد از چسب هم به كار گيري نمائيد.

آباژور فراهم ميباشد
آباژور كاغذي مهيا ميباشد
كليد چراغ را بزنيد و از آباژور زيبايي كه خودتان ساخته ايد، لذت ببريد.

منشاء
برچسب هاي مقاله
يادگرفتن توليد
توليد آباژور
آباژور
فراگيري ايجاد آباژور
چه‌طور آباژور بسازيم
ايجاد لامپ كاغذي
يادگرفتن ايجاد لامپ روميزي
تلگرام
اينستاگرام
جديدترين هاي ساختني
ساختن يك صندوق نهفته پايين كشو
فراگيري ايجاد:توان حريق يا اين كه وسيله اي براي ساخت بي واسطه جريان برق از حريق!
ديوار با پنل هاي سه بعدي يا اين كه ۳D پنل چه مي باشد؟
يادگرفتن ايجاد : اجاق گاز پيك نيك با قوطي نوشابه
چرا غذاها خوش مزه مي‌باشند؟
گوگل به‌دنبال چه ميباشد ؟ پروژه رباتيك اسرار آميز گوگل


برچسب: آباژور جديد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۰:۴۹ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

اباژور

آباژور جديد

نكات جامع خريد آباژور
موقع خريد آباژور به اين يك سري نكته مختصر نيز دقت نماييد تا بتوانيد از همه لحاظ از خريدتان اطمينان حاصل كنيد. از گزاره اين نكات مي توان به مورد ها پايين اشاره كرد:

1- اعتنا به موقعيت لوستر و چراغ ها

2- اعتنا به كيفيت و سالم بودن آباژور

3- ارتفاع كلاهك آباژور از سطح زمين يا ميز

4- طول و عرض و ابعاد آباژور

5- رخ ظاهري

6- قيمت و بسياري مورد ها ديگر كه حتما در هنگام تهيه آباژور بدون شك بايد آنها‌را مد نظر قرار دهيد.


در هنگام خريد آباژور چه كارهايي را انجام دهيم؟
در موقع خريد آباژور دقيقا بايستي به نكاتي كه تا به اين جاي نوشته‌ي علمي به آن اشاره شد صد رد صد توجه داشته باشد و موقع خريد قطعا از فروشنده بخواهيد يك بار آن را روشن و خاموش كند. شرايط نوردهي آباژور را بررسي فرماييد. قيمت آباژور را از چندين فروشگاه بپرسيد تا از واحد سنجش آن مطمئن شويد. با اعتنا به هدف و كاربرد، آن را در طول خريد مد نظر قرار دهيد. به ابعاد و سايز آن توجه داشته باشيد. جنس مبنا و كلاهك آباژور بسيار مهم مي باشد. در زمان خريد مسلما يك بار آن را از روي زمين بلند نمائيد، چرا‌كه وزن آباژور نيز براي برخي افراد اهميت دارد. از تندرست بودن كامل آباژور اطمينان نتايج نمائيد. و در نهايت بهتر مي باشد كالاي مورد نظر خود را از نمايندگي هاي رسمي و يا فروشگاه هاي اينترنتي معتبر خريداري كنيد و ضمانت هاي لازم را نيز دريافت نمائيد.


برچسب: آباژور جديد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۰:۴۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

اباژور

آباژور جديد

ايجاد-كلاهك-آباژور (31)
نخ و كاموا از وسايلي ميباشد كه اكثري از خانوم هاي منزل دار طريقه عمل با آن را همانند يك مدرس ماهر بلدند. بدين ترتيب چرا از اين مهارت استعمال نكرده و كلاهك چراغ خويش را با بافتني نسازيد؟ صورت پايين يك ايده جذاب براي ايجاد كلاهك لامپ سقفي عادي با كاموا را نشان ميدهد كه بخوبي با چينش هر اتاقي مچ ميگردد. صرفا اسباب مايحتاج براي آغاز فعاليت يك سري حرفه سيم فلزي نازك براي توليد بدنه كلاهك يا اين كه خريد نوع فراهم از خارج و يكسري توپ كاموا با رنگ هاي مختلف ميباشد.


نمد يك كدام از ديگر از وسايل ديدني و خلاقانه براي ايجاد كلاهك آباژور و چراغ سقفي ميباشد. چنين برنامه اي بعد از تكميل براي چيدمان نشيمن يا اين كه اتاق خواب هاي امروزي فوق العاده عالي خواهد بود. بجاي نمد مي قدرت از موكت هاي بي آلايش و خاكستري رنگ هم به كارگيري كرده كه ظاهري امروزي و در عين حالا گرم به چيدمان داخلي خانه ميدهند. فقط وسايلي كه براي توليد نياز داريد خط كش، قيچي، نخ و سوزن، چسب حرارتي و يك كلاهك سيلندري خالي ميباشد.

 


برچسب: آباژور جديد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۵:۵۹ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

استعمال از لامپ‌هاي مبنا كوتاه در دو طرف

آباژور جديد
استعمال از لامپ‌هاي مبنا كوتاه در دو طرف امتداد مسيرها و بدور باغچه‌ها و فضاي سبز محوطه يك كدام از ديگر از گونه هاي شيوه ‌هاي نورپردازي گلشن و باغچه در تراس ويلا و فضاهاي بيروني ميباشد كه هم فروغ دور و بر را تامين مينمايد و هم با توليد سايه پر‌نور در امتداد يك مسير جلوه‌ي بسيار متعددي به محوطه ميبخشد.

 

 استعمال از سنگ‌هاي نوراني خطي به طور برش‌هاي موربي كه در تصوير مي‌‌بينيد هم يكي از ديگر از تكنيك‌هاي به عمل رفته در نورپردازي اين ويلاست كه نورپردازي فضاي داخلي آن را بسيار امروزي و خيره‌كننده نموده است.


در كل مورد‌هاي متفاوت نورپردازي ويلا مشتمل بر گونه هاي نورپردازي استخر، نورپردازي روف گاردن، نورپردازي داخلي ويلا و نورپردازي محوطه‌ي آن هركدام به صورت غيروابسته تاثير انتخاب كننده‌اي بر روي زيبايي و جلوه‌ي بصري آن دارا هستند.

البته حواستان باشد كه‌اين زيبايي‌ها هزينه دارا‌هستند و مي بايست به تاءمل مصرف برقتان هم باشيد. فراموش نكنيد كه تا جاي ممكن در هزينه‌هايتان صرفه‌جويي نمائيد. البته چه گونه؟

كارشناسان نورپردازي ساختمان مي توانند محاسات يك نورپردازي با صرفه ساختمان را برايتان انجام دهند. از اين رو بهتر ميباشد كه پباده سازي، محاسبات و نورپردازي تك تك اين مورد‌ها را به دست متخصصين فن‌اي و كاربلد بسپريد.

 


اشكال نورپردازي: نورپردازي كافي شاپ، يك نورپردازي تماماً احساساتي
شيوه‌هاي مختلفي براي نورپردازي رستوران و كافه موجود هست. در بخش اعظمي از مواقع اشخاص ترجيح مي دهند كه متانت، سكون و احساسي بودن را در فضاي كافه و رستوران آيتم عشق و علاقه‌شان تجربه نمايند.

گونه هاي رنگهاي نورپردازي هر كدام القا كننده‌ي احساس‌هاي متفاوتي مي‌باشند. مجموعه نورپردازي نوران در پباده سازي نورپردازي كافه موزيك از گرماي زرد فايده گرفته ميباشد. همان طور كه در تصوير بالا مي بينيد فروغ آفتابي و نورپردازي ملايم حكم كننده در دور و بر در كنار گرمي رنگ خشت و دكورا سيون چوبي، فضاي بسيار صميمي و آرامي را بوجود آورده ميباشد.

آيا به نورپردازي ذيل كابينت در كناره‌ي تصوير بالا توجه كرديد؟ به نيكي معين ميباشد كه به كارگيري از نورمخفي در نورپردازي كابينت كافه چه تاثير متعددي در عمق دادن به فضاي كافه داراست.

 


در پباده سازي اشكال نورپردازي كافه به سبك امروزي، استعمال از لوسترها و لامپ‌هاي آويز با انواع هندسي به خواسته پباده سازي نورپردازي سقف منزلت ويژه داراست. در پباده سازي اين كافه نيز آنچه به چشم مي خورد تلفيق سبك روستيك در كافه با نورپردازي به سبك امروزي ميباشد.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۷:۳۸ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

چراغ خواب

چه تعداد لامپ خواب نياز ميباشد؟

اباژورجديد

يك ضابطه كلي مي گويد در حالتي‌كه فقط روي تخت مي‌خوابيد مي بايست فقط يك لامپ خواب و چنانچه با همسر خويش مي‌خوابيد بايستي دو لامپ خواب كنار تختتان باشد. در صورتي‌كه اتاق خواب پهناور يا اين كه تخت بزرگي داريد، دو لامپ خواب در دو طرف تخت قادر است تعادل توليد نمايد صرف حيث از اينكه تك نفري مي‌خوابيد يا اين كه دو نفري.

 

حتي در صورتي دو لامپ خواب در دو طرف تختتان داريد، تحت عنوان صرفا منابع نور و روشنايي روي آن ها اكانت نكنيد. درصورتي كه لوستر يا اين كه لامپ سقفي نداريد، دستكم به يك چراغ نور و روشنايي ديگر صحيح روبروي تخت در سمت و سوي ديگر اتاق نياز داريد.

 

سايز مطلوب

قد مطلوب لامپ خواب

گزينش لامپ خواب با قد مطلوب اهميت بخش اعظمي دارااست به خصوص براي اشخاصي كه روي تخت مطالعه مي‌كنند. مطلقا دوست نداريد لامپ بدون واسطه روي رمز شما يا اين كه به چشمان شما بتابد. در لحاظ داشته باشيد كه قد ميز پاتختي بايستي همتراز تشك باشد. لامپ خوابي پيدا فرماييد كه هم قد ميز پاتختي باشد به علاوه ۵ تا ۷ سانتيمتر بيشتر خيس.

 

به عنوان مثال در صورتي‌كه قد ميز پاتختي ۶۰ سانتيمتر باشد، لامپ خواب با قد ۶۷ ميتواند مطلوب باشد.

 

محل قرار به دست آوردن كليد لامپ هم مهم ميباشد. قطعا دوست نداريد براي پر‌نور و خاموش كردن لامپ خواب از تخت بلند گرديد يا اين كه ريسك زخم ديدن كمر را بپذيريد. شايسته ترين جا براي قرار تصاحب كردن كليد لامپ خواب در ارتفاعي صحيح به اندازه دست شماست كه براي بيش تر اشخاص ميان ۵۰ تا ۷۰ سانتيمتر ميباشد. صد رد صد شل‌ترين گونه لامپ خواب، آباژورهاي كنار تخت مي‌باشند كه كليد آنان بر روي سيم درنظرگرفته شده ميباشد.

 

.


برچسب: اباژورجديد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۷:۱۷ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)