مرجع رسمی مقالات لوستر مرجع رسمی مقالات لوستر .

مرجع رسمی مقالات لوستر

اباژور

آباژور جدید

نکات جامع خرید آباژور
موقع خرید آباژور به این یک سری نکته مختصر نیز دقت نمایید تا بتوانید از همه لحاظ از خریدتان اطمینان حاصل کنید. از گزاره این نکات می توان به مورد ها پایین اشاره کرد:

1- اعتنا به موقعیت لوستر و چراغ ها

2- اعتنا به کیفیت و سالم بودن آباژور

3- ارتفاع کلاهک آباژور از سطح زمین یا میز

4- طول و عرض و ابعاد آباژور

5- رخ ظاهری

6- قیمت و بسیاری مورد ها دیگر که حتما در هنگام تهیه آباژور بدون شک باید آنها‌را مد نظر قرار دهید.


در هنگام خرید آباژور چه کارهایی را انجام دهیم؟
در موقع خرید آباژور دقیقا بایستی به نکاتی که تا به این جای نوشته‌ی علمی به آن اشاره شد صد رد صد توجه داشته باشد و موقع خرید قطعا از فروشنده بخواهید یک بار آن را روشن و خاموش کند. شرایط نوردهی آباژور را بررسی فرمایید. قیمت آباژور را از چندین فروشگاه بپرسید تا از واحد سنجش آن مطمئن شوید. با اعتنا به هدف و کاربرد، آن را در طول خرید مد نظر قرار دهید. به ابعاد و سایز آن توجه داشته باشید. جنس مبنا و کلاهک آباژور بسیار مهم می باشد. در زمان خرید مسلما یک بار آن را از روی زمین بلند نمائید، چرا‌که وزن آباژور نیز برای برخی افراد اهمیت دارد. از تندرست بودن کامل آباژور اطمینان نتایج نمائید. و در نهایت بهتر می باشد کالای مورد نظر خود را از نمایندگی های رسمی و یا فروشگاه های اینترنتی معتبر خریداری کنید و ضمانت های لازم را نیز دریافت نمائید.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۰:۴۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

اباژور

آباژور جدید

ایجاد-کلاهک-آباژور (31)
نخ و کاموا از وسایلی میباشد که اکثری از خانوم های منزل دار طریقه عمل با آن را همانند یک مدرس ماهر بلدند. بدین ترتیب چرا از این مهارت استعمال نکرده و کلاهک چراغ خویش را با بافتنی نسازید؟ صورت پایین یک ایده جذاب برای ایجاد کلاهک لامپ سقفی عادی با کاموا را نشان میدهد که بخوبی با چینش هر اتاقی مچ میگردد. صرفا اسباب مایحتاج برای آغاز فعالیت یک سری حرفه سیم فلزی نازک برای تولید بدنه کلاهک یا این که خرید نوع فراهم از خارج و یکسری توپ کاموا با رنگ های مختلف میباشد.


نمد یک کدام از دیگر از وسایل دیدنی و خلاقانه برای ایجاد کلاهک آباژور و چراغ سقفی میباشد. چنین برنامه ای بعد از تکمیل برای چیدمان نشیمن یا این که اتاق خواب های امروزی فوق العاده عالی خواهد بود. بجای نمد می قدرت از موکت های بی آلایش و خاکستری رنگ هم به کارگیری کرده که ظاهری امروزی و در عین حالا گرم به چیدمان داخلی خانه میدهند. فقط وسایلی که برای تولید نیاز دارید خط کش، قیچی، نخ و سوزن، چسب حرارتی و یک کلاهک سیلندری خالی میباشد.

 


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۵:۵۹ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

استعمال از لامپ‌های مبنا کوتاه در دو طرف

آباژور جدید
استعمال از لامپ‌های مبنا کوتاه در دو طرف امتداد مسیرها و بدور باغچه‌ها و فضای سبز محوطه یک کدام از دیگر از گونه های شیوه ‌های نورپردازی گلشن و باغچه در تراس ویلا و فضاهای بیرونی میباشد که هم فروغ دور و بر را تامین مینماید و هم با تولید سایه پر‌نور در امتداد یک مسیر جلوه‌ی بسیار متعددی به محوطه میبخشد.

 

 استعمال از سنگ‌های نورانی خطی به طور برش‌های موربی که در تصویر می‌‌بینید هم یکی از دیگر از تکنیک‌های به عمل رفته در نورپردازی این ویلاست که نورپردازی فضای داخلی آن را بسیار امروزی و خیره‌کننده نموده است.


در کل مورد‌های متفاوت نورپردازی ویلا مشتمل بر گونه های نورپردازی استخر، نورپردازی روف گاردن، نورپردازی داخلی ویلا و نورپردازی محوطه‌ی آن هرکدام به صورت غیروابسته تاثیر انتخاب کننده‌ای بر روی زیبایی و جلوه‌ی بصری آن دارا هستند.

البته حواستان باشد که‌این زیبایی‌ها هزینه دارا‌هستند و می بایست به تاءمل مصرف برقتان هم باشید. فراموش نکنید که تا جای ممکن در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی نمائید. البته چه گونه؟

کارشناسان نورپردازی ساختمان می توانند محاسات یک نورپردازی با صرفه ساختمان را برایتان انجام دهند. از این رو بهتر میباشد که پباده سازی، محاسبات و نورپردازی تک تک این مورد‌ها را به دست متخصصین فن‌ای و کاربلد بسپرید.

 


اشکال نورپردازی: نورپردازی کافی شاپ، یک نورپردازی تماماً احساساتی
شیوه‌های مختلفی برای نورپردازی رستوران و کافه موجود هست. در بخش اعظمی از مواقع اشخاص ترجیح می دهند که متانت، سکون و احساسی بودن را در فضای کافه و رستوران آیتم عشق و علاقه‌شان تجربه نمایند.

گونه های رنگهای نورپردازی هر کدام القا کننده‌ی احساس‌های متفاوتی می‌باشند. مجموعه نورپردازی نوران در پباده سازی نورپردازی کافه موزیک از گرمای زرد فایده گرفته میباشد. همان طور که در تصویر بالا می بینید فروغ آفتابی و نورپردازی ملایم حکم کننده در دور و بر در کنار گرمی رنگ خشت و دکورا سیون چوبی، فضای بسیار صمیمی و آرامی را بوجود آورده میباشد.

آیا به نورپردازی ذیل کابینت در کناره‌ی تصویر بالا توجه کردید؟ به نیکی معین میباشد که به کارگیری از نورمخفی در نورپردازی کابینت کافه چه تاثیر متعددی در عمق دادن به فضای کافه داراست.

 


در پباده سازی اشکال نورپردازی کافه به سبک امروزی، استعمال از لوسترها و لامپ‌های آویز با انواع هندسی به خواسته پباده سازی نورپردازی سقف منزلت ویژه داراست. در پباده سازی این کافه نیز آنچه به چشم می خورد تلفیق سبک روستیک در کافه با نورپردازی به سبک امروزی میباشد.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۷:۳۸ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

چراغ خواب

چه تعداد لامپ خواب نیاز میباشد؟

اباژورجدید

یک ضابطه کلی می گوید در حالتی‌که فقط روی تخت می‌خوابید می بایست فقط یک لامپ خواب و چنانچه با همسر خویش می‌خوابید بایستی دو لامپ خواب کنار تختتان باشد. در صورتی‌که اتاق خواب پهناور یا این که تخت بزرگی دارید، دو لامپ خواب در دو طرف تخت قادر است تعادل تولید نماید صرف حیث از اینکه تک نفری می‌خوابید یا این که دو نفری.

 

حتی در صورتی دو لامپ خواب در دو طرف تختتان دارید، تحت عنوان صرفا منابع نور و روشنایی روی آن ها اکانت نکنید. درصورتی که لوستر یا این که لامپ سقفی ندارید، دستکم به یک چراغ نور و روشنایی دیگر صحیح روبروی تخت در سمت و سوی دیگر اتاق نیاز دارید.

 

سایز مطلوب

قد مطلوب لامپ خواب

گزینش لامپ خواب با قد مطلوب اهمیت بخش اعظمی دارااست به خصوص برای اشخاصی که روی تخت مطالعه می‌کنند. مطلقا دوست ندارید لامپ بدون واسطه روی رمز شما یا این که به چشمان شما بتابد. در لحاظ داشته باشید که قد میز پاتختی بایستی همتراز تشک باشد. لامپ خوابی پیدا فرمایید که هم قد میز پاتختی باشد به علاوه ۵ تا ۷ سانتیمتر بیشتر خیس.

 

به عنوان مثال در صورتی‌که قد میز پاتختی ۶۰ سانتیمتر باشد، لامپ خواب با قد ۶۷ میتواند مطلوب باشد.

 

محل قرار به دست آوردن کلید لامپ هم مهم میباشد. قطعا دوست ندارید برای پر‌نور و خاموش کردن لامپ خواب از تخت بلند گردید یا این که ریسک زخم دیدن کمر را بپذیرید. شایسته ترین جا برای قرار تصاحب کردن کلید لامپ خواب در ارتفاعی صحیح به اندازه دست شماست که برای بیش تر اشخاص میان ۵۰ تا ۷۰ سانتیمتر میباشد. صد رد صد شل‌ترین گونه لامپ خواب، آباژورهای کنار تخت می‌باشند که کلید آنان بر روی سیم درنظرگرفته شده میباشد.

 

.


برچسب: اباژورجدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۷:۱۷ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

ساخت یون منفی به وسیله لامپ‌های دیانا

ساخت یون منفی به وسیله لامپ‌های دیانا:

آباژور جدید

در روستاها و یا این که کشورهائی که هوای آن تمیز میباشد، در هر سانتی‌متر مکعب هوا تا چهار هزار یون منفی و در حاشیه دریا تا قریه هزار یون منفی موجود است. در محل‌هائی که آبشار موجود هست، یون‌های منفی به صد هزار در سانتی‌متر مکعب میرسد، شاید به همین علت میباشد که مردم وقتی که استحمام میکنند حس بهتری دارا هستند. البته در شهرهای به هم ریخته و لبریز ترافیک مثل توکیو، نیویورک و تهران و….. تعداد یون‌های منفی در سانتی‌متر مکعب به صد می رسد که‌این کمبود برای تن درستی بشر حقیقتاً مضر میباشد.

محققین دانش گاه بریکلی Brackly در کالیفرنیا یافتند که ترازو مشخصی یون منفی میتواند باکتری‌های مضر در هوا را از فی مابین پیروزشود و از بروز بیماری‌های عفونی پیشگیری نماید براین اساس برای خودداری از خطرها مو جود بایستی مقدار یون منفی در دور و اطراف را بالا پیروزی.

به کارگیری از لامپ‌های نمک دیانا در صدر بردن مقدار یون‌های منفی در فضای تنفسی میتواند بسیار مؤثر باشد.

ساخت یون منفی به وسیله لامپ‌های نمک دیانا در گوشه و کنار، معاش را انباشته از انرژی کرده و مخاطرات ناشی از بالا بودن یون‌های مثبت در‌حد بسیار بالا را از میان می برد.

کریستال نمک سبب ساز آزاد شدن یون‌های منفی و در سود تهیه ضربان قلب، غدد فوق کلیوی و تیروئید و... می شود.

از این رو می‌اقتدار اعلام کرد سنگ نمک سازنده ویتامین هوا (یون منفی) میباشد. ما در دنیائی معاش میکنیم که سوای وسایل رفاهی الکترونیکی مثل مایکروویو، تلویزیون، گوشی، کامپیوتر و نظایر آن‌ها معاش کردن برایمان اختلال و حتی گهگاه نا ممکن میباشد اما تمامی این وسایل رفاهی با امکاناتی که برای ما ساخت می نماید، ایرادات و خسارت‌های غیر قابل جبرانی را به همپا دارااست، چون این وسایل یون‌های مثبت در فضا به وجود می آورد که برای آدم بسیار خطرناک میباشد.

لامپ نمک در سالمی آدم تأثیر شگرفی دارااست. مهم ترین تأثیرات آن، این میباشد که قادر است نمک مایحتاج تن را تأمین نماید. و میل شمارا به تناول کردن نمک کاهش دهد. میل کردن نمک سبب ساز بروز نارسایی هایی از پاراگراف ارتقاء فشار خون در تن میشود، درصورتی که که‌این لامپ ها از روش ایجاد یون، نمک تن را تا حدودی تأمین کرده، و میل به تناول کردن نمک را ذیل میاورد در سود سبب ساز می شود که نارسایی ها ساخت نشود و فرد از مضرات تناول کردن نمک در امان بماند، به همین علت برای عزیزانی که دچار به فشار خون میباشند، پیشنهاد می گردد. پر‌نور بودن این لامپ در معاش روزانه برای ما بسیار مؤثر میباشد، به‌طوری که به کار گیری از آن وقار خاصی به آدم میدهد و منجر میشود، شخص خیلی ریلکس خواب برود و صبح با نشاط بیشتری بیدار شود.

 

 


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۴۰ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

روشنایی

آیا نوروروشنایی مانند یک دارو میباشد؟

آباژور جدید

جورج برینارد، عصب شناس پر اسم و رسم داعیه میکند که: “در حالی که فروغ و روشنایی یک دارو وجود ندارد، می‌تواند به خودی خویش تحت عنوان یک دارو کار نماید”.

فروغ و روشنایی تصنعی و مصنوعی، سطح کورتیزول را ارتقا می‌دهد. کورتیزول تحت عنوان هورمون استرس هم شناخته می گردد و برای تن آدم مضر میباشد. کورتیزول میتواند باعث به ساخت التهاب، مقاوت در قبال انسولین، انباشتگی چربی در تن و در غایت بی خوابی و یا این که نادر خوابی در تن شما گردیده که به کج خلقی، عدم تمرکز، و گرسنگی شما در روز باعث می‌شود.

آیا چاره معمولی ای برای ما موجود است؟

به نوعی، موجود هست. خوابیدن در ظلمت ! شما می‌توانید با حذف کردن تمام منابع نوری تصنعی و مصنوعی و پوشاندن آن هایی که نیازتان میباشد (مانند ساعت دیجیتالی زنگدار)، آغاز فرمایید. در‌صورتی‌که در شهری گذران زندگی می کنید که خیابان های لبریز نوری داراست میتوانید برای اتاق خویش پرده های کلفت خریداری نمائید. در صورتی‌که انجام چنین کاری برایتان میسر وجود ندارد، از دیده بند های خواب به کارگیری فرمائید.

اکنون بیایید تا با هم نگاهی به عادت های بشر عصر کهن داشته باشیم. آدم ماقبل مورخ، عادت داشت تا‌هنگامیکه خورشید غروب مینماید به خواب رود و با طلوع خورشید بیدار شود. البته در مقابل، عادات خواب امروزی ما، ریتم طبیعی تن و زمین را نادیده میگیرد و ما به همین خیال می بایست از این تمامی فروغ تصنعی و ارتقاء فایده وری از آن‌ها سپاسگزار باشیم. ما تا دیر وقت بیدار می‌مانیم، با تابش اشعه های نور و روشنایی خورشید به خواب میرویم و زمانی که خورشید غروب می‌نماید، بدنمان را با نورهای تصنعی و مصنوعی خزینه میدهیم. این دستور بسیار دارای اهمیت میباشد که چنین رفتارهایی را در معاش محدود کنیم. مطالعات نشان داده میباشد که؛ قرار تصاحب کردن در معرض فروغ اتاق به تنهایی قبلی از خواب، ایجاد ملاتونین را در تن تا حدود ۹۰ دقیقه در مقایسه با یک اتاق معدود نوروفروغ؛ کاهش می‌دهد. علاوه بر این، قرار به چنگ آوردن در معرض روشنایی اتاق در زمان ساعتها معمول خواب منجر کاهش معیار بیشتراز ۵۰٪ ملاتونین در تن میگردد.

در آخر دوست دارم تا به شما سفارش ای کنم:

خوابیدن در ظلمات را تمرین نمائید. در حالتی‌که فقط بتوانید دو ساعت گذشته از خواب از تکنولوژی مسافت بگیرید، به شما عهدوپیمان می دهم که خواب ریلکس تری خواهید داشت. در زمان این دوساعت میتوانید در ذیل نوروروشنایی شمع کتاب بخوانید، دوش بگیرید و یا این که به انجام هر عمل دیگه ای که به فروغ و روشنایی تصنعی نیاز ندارد، بپردازید.

هم چنین میتوانید از غربال فروغ و روشنایی آبی‌رنگ برای دستگاه گوشی و یا این که کامپیوتر خویش به کار گیری نمایید زیرا این فروغ و روشنایی ادب بخشی بیشتری دارااست.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۸:۵۱ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

لوستر

نکات لوستر

آباژور جدید

رویکرد بی سابقه پاک کردن لوستر کریستال
رویکرد نظافت کردن لوستر کریستالی چه‌طور میباشد؟
. یک نحوه دیگر شستن با آب گرم و یک کاسه کوچک کاسه شویی میباشد.

در‌صورتی‌که لکه ای وجود داشته باشد، با پارچه منزه فرمایید. آبکشی نمائید و آن گاه کم آب نمایید. هر چه آب گرم خیس باشد، تزکیه سهل وآسان خیس می‌شود. همینطور از مواد شیمیایی خیلی حاذق به کارگیری نکنید زیرا می‌توانند به لوستر جراحت برسانند. شما حتی میتوانید از سرکه سپید، آمونیاک یا این که متیلات در آب به کارگیری نمایید.

. وقت تزکیه شالوده لوستر میباشد. اولیه غبار را با یکدست منزه نمائید. شما میتوانید از یک سشوار یا این که دمنده برای فوت کردن غبار استعمال بکنید، البته مراقب حرارت باشید. از منزه کننده شیشه و لوستر و پارچه به کار گیری نمائید. شما میتوانید از یک محلول تمیز کننده خانگی که با آب داغ و سرکه سپید تنظیم می گردد، به کارگیری فرمایید.

. منزه کننده ها را مستقیما روی لوستر اسپری نکنید.

اینکار لوستر را تیره خواهد کرد. در حالی که شالوده لوستر را پاک میکنید، لوستر را بچرخانید تا طرف دیگرش را پاک نمایید! کلیه چیز را اثبات نگه دارید. از نردبان زیر بیایید، آن را جابه جا فرمائید و آن گاه بالا بروید تا بخش جدیدش را منزه فرمائید. لوستر را توده فرمائید و پیچ هایش را حتنا محکم نمائید. بگذار این لوستر برای مدتی پیشین از پر‌نور شدن، کم آب شود.

شیوه بالا قادر است زمان بر باشد و با داشتن بچه در منزل، نگه داشتن قطعات کریستالی که در نزدیکی آن قرار دارا‌هستند ایده خیر وجود ندارد.

 


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۰:۱۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

کفپوش

آباژور جدید

همان گونه کفپوش هایی زیرا پارکت زمین را قشنگ مینمایند، دیوارها نقش مهمی در چیدمان داخلی منزل‌ها دارااست، اما منظورمان برگه دیواری وجود ندارد و طریق‌های مختلفی برای تزیین دیوارها وجود دارا‌هستند که از تازه‌ترین این طرز‌ها به کار گیری از دیوارکوب میباشد. دیوارکوب راهی سریع و سوای دردسر‌های بنایی با هزینه‌ای ایده ال و طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت میباشد. یکی‌از اشکال دیوارکوب‌ها، دیوارکوب پی او سی میباشد که درین مقاله به معرفی آن میپردازیم.

پی او سی چه می‌باشد؟
پلی وینیل کلراید یا این که به عبارتی پی او سی (PVC) نوعی ترموپلاستیک و از ارزشمند‌ترین تولیدها پتروشیمی میباشد. پی او سی در سال‌های اخیر جایگزین مواد ساختمانی مثل چوب، سفال و سیمان شده‌است.

طرح پی او سی روی دیوارطرح پی او سی روی دیوارطرح پی او سی روی دیوار

دیوارکوب چه می باشد؟
دیوار پوش یا این که دیوارکوب تحت عنوان یکی‌از موادسازنده متعدد در پوشاندن دیوارها و جلوه دهی به دکورا سیون داخلی ساختمان‌ها اهمیت داراست. از این جنس هم می‌قدرت در منازل و هم در دور و اطراف‌های تجاری و اداری به کار گرفت.

از دیوارکوب‌ها در منازل به‌رخ یک پارچه به کار گیری نمی کنند و تمام دیوارهای منزل را هیچ‌گاه با دیوارکوب‌ها نمی‌پوشانند چون سبب تصنعی و مصنوعی شدن فضای منزل میشود. برای مثال در اتاق نشیمن یا این که پذیرایی یک دیوار را گزینش می نمایند و دیوارکوب بر روی آن نصب می‌نمایند. به کار گیری از دیوارکوب پی او سی در راهرو یا این که فضای محل ورود منزل جذابیت محیط را یکسری برابر می‌نماید. در آشپزخانه معمولاً از دیوارکوب‌ها در فضای میان کابینت‌ها به کار گیری می‌گردد و در اتاق خواب‌ها بیش تر برای تزیین دیوار بالای تخت خواب به عمل می‌رود.

طرح پی او سی روی دیوار

دیوارکوب‌ها خصوصیاتی ویژه‌ای از گزاره تنوع در طرح و رنگ، ضد آب بودن و امکان شستشو، عایق صدا و حرارت، وزن سبک، مقاومت در قبال ضربه و ساییدگی، قابل شستشو، مقاوم در قبال اشعه خورشید، نصب سریع و دارا بودن قابلیت و امکان فرم دهی، دارا هستند به همین برهان می‌قدرت به راحتی از آن ها در مکان‌های متفاوت مثل مرکزها اداری و تجاری، رستوران‌ها، تالار‌های اکران و دکان‌ها و منازل بهره مند شد.

نصب دیوارکوب

دیوارکوب‌های در اشکال متفاوت وجود دارا هستند. دیوارکوب پی او سی و MDF در پباده سازی چیدمان داخلی ساختمان بسیار اشاعه دارااست. ام دی اف به تخته فیبرهایی با دانسیته میانگین گفته می گردد که به نحوه کم آب ایجاد می گردند و پی او سی نوعی پلیمر ترموپلاستیک میباشد. پی او سی در مقایسه با ام دی اف مقاوم‌خیس بوده و مزایای آن سبب گردیده تا در پباده سازی دکورا سیون داخلی نسبت به MDF کاربرد بیشتری داشته باشد.دیوارکوب پی او سی
دیوارکوب پی او سی یکی‌از المان‌ها نو و قشنگ در چیدمان داخلی میباشد که محیطی بسیار شیک توأم با متانت و دلگرمی در منزل ساخت مینماید. دیوارکوب‌های پی او سی معمولاً در پانل هایی با پهنا فی مابین ۲۰ تا ۲۵ سانتیمتر و ارتفاع ۳ یا این که ۶ متر و ضخامت ۸ میلی‌متری در گونه های متعدد ایجاد میگردند.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۷:۵۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

انواع اباژور

آباژور جدید
منزل و آشپزخانهدکوراتیو

از پاراگراف وسایل تزئینی که امروزه از آن ها برای تزئین و طراحی صفحه فضاهای متعدد خانگی و کاری استعمال می گردد، آباژورها می‌باشند که اتفاقا از جور و رنگ های مختلفی نیز برخوردار هستند. آباژور در واقعیت یک لامپ کلاهدار با قابلیت و امکان جا به جایی سهل وآسان میباشد که شما می‌توانید از آن برای تولید نوروفروغ مطلوبتان در بخش های متعدد منزل و یا این که محله کارتان استعمال نمائید. در‌پی با لیست بیست همپا گردید تا شمارا با نکاتی مهم و دارای اهمیت درخصوص خرید آباژور آشنا نماییم.

مقداری با گونه های آباژورها
همان گونه که گفتیم آباژورها در جور ها و سبک های مختلفی پباده سازی و ساخته میگردند که شما میتوانید با اعتنا به ذوق و بقیه اسباب و اثاث تزئینی خانه و یا این که دور و اطراف کاری خویش مبادرت به خرید یکی آن ها نمائید. با این هم اکنون، این قبیل وسایل نور و روشنایی بطور کلی به دو نوع تحت تقسیم میگردند که عبارتند از:

آباژورهای رومیزی: این گونه از آباژورها اضافه در اتاق خواب گزینه به کار گیری قرار می‌گیرند و از آنها برای ساخت نوری ملایم در اتاق جهت مطالعه و یا این که استراحت بهتری استعمال می‌گردد. بد وجود ندارد بدانید که راجع‌به خرید این جور از آباژورها باید به میزی که در پایین آن‌ها قرار می‌گیرد نیز اعتنا داشته باشید.
آباژورهای ایستاده: آباژورهای ایستاده از ظواهر قانونی تری برخوردار می باشند و به همین خیال و خاطر می اقتدار از آن‌ها در اتاق نشیمن و همینطور دور و اطراف های اداری و قانونی نیز به کار گرفت. برای خرید این جور از لامپ های کلاهدار نیز می بایست به طول و مال مبنا آنان نیز دقت داشته باشید.
نکات مهم هنگام خرید آباژور
رومیزی یا این که ایستاده: او‌لین نکته ای که برای تعیین یک آباژور مطلوب می بایست به آن دقت فرمایید، رومیزی و یا این که ایستاده بودن مال آیتم نظرتان میباشد. همانگونه که در نصیب گذشته به آن اشاره کردیم در اصل از گونه رومیزی این قبیل وسایل فروغ و روشنایی در اتاق خواب ها و از مدل ایستاده آنها نیز در فضا های قانونی و همینطور فضای نشیمن منازل به کار گیری می‌شود که بهتر میباشد در مراحل تصمیم گیری و خریدتان مسلما به‌این مورد ها اعتنا داشته باشید!
سبک پباده سازی: نکته حائض اهمیت دیگری که در هنگام خرید آباژور بایستی به آن دقت نمایید، سبک پباده سازی گردیده برای کالای نوروفروغ گزینه نظرتان میباشد. برای این خواسته اما هیچ قاعده و قانون اساسی کشور نیست جز اینکه بهتر میباشد همواره به تفکر خرید محصولاتی باشید که از هماهنگی ظاهری مطلوبی با دیگر وسایل مو جود در خانه و یا این که دور و اطراف کاریتان برخوردار میباشند؛ برای مثال در شرایطی‌که گوشه و کنار خانگی شما بصورت سنتی طراحی صفحه شده‌است، بهتر میباشد از آباژورهایی چوبی رومیزی و یا این که حتی بلند به کارگیری کنید.
اندازه کلی: با اینکه نمی قدرت برای هیچ یک از آباژورهای رومیزی و ایستاده اندازه مشخص و معلوم و استانداری را معرفی کرد، ولی بطور کلی در دسته های رومیزی اندازه کلاهک می بایست در حدود ۲/۳ (دو سوم) طول مبنا باشد و در نوع های ایستاده این جور از وسایل تزئینی نیز اندازه کلاهک و شالوده آباژور بایستی بگونه ای باشد که خیر صرفا سبب ساز اشغال دور و اطراف و بسته به حیث داخل شدن آن شوند، بلکه سبب ساز تزئین بهتر دور و اطراف آیتم نظرتان نیز گردد و از تناسب قابل قبولی نیز با دیگر وسایل جانور در اتاق برخوردار باشند.
کالا کلاهک: از مهم ترین نکاتی که می بایست بی تردید به هنگام خرید آباژورها به آن اعتنا داشته باشید، مال کلاهک یا این که نصیب بالایی این قبیل کالاها میباشد. امروزه ساخت آباژورها با کلاهک های پارچه ای بسیار رایج شده‌است و شما میتوانید بسته به ذوق و سلیقه و حیث خویش یکی این قبیل لامپ های کلاهدار را خریداری فرمایید. ناگفته نماند که ایجاد کنندگان از شیشه و کریستال با ضخامت های گوناگون نیز برای این دستور استعمال می‌کنند.
رنگ کلاهک: هر جوری که بخواهید اکانت فرمائید، آباژورها از مهم‌ترین وسایل تزئینی و دکوری منزل و یا این که اطراف عمل شما بحساب میایند که توجه در تعیین رنگی مطلوب چه برای نصیب کلاهک و چه برای نصیب مبنا ای آن از اهمیت بسزایی برخوردار‌است.
ارزش آباژور: با پاره ای جست و جو در بازار متوجه خواهید شد که ارزش آباژورها به طور کامل متنوع و متعدد میباشد و کارداران گوناگونی نیز بر روی بها آن ها تاثیر گذار می‌باشند که از گزاره آنها می بایست به: مارک سازنده، متریال مصرفی در تولید متاع، اندازه، کیفیت و غیره اشاره داشت.
تا اینجا با یک‌سری نکته در رابطه تعیین و خرید آباژور مطلوب آشنا شدیم. پیرو لیستی از ۲۵ آباژور ارزان، کیفیت عالی و دوستداشتنی در بازار کشور‌ایران را برای شما فراهم کرده‌ایم. تمامی این آباژورها از کیفیت خوب و ارزش قابل قبولی برخوردار می‌باشند. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا این که دکمه هر مورد، می توانید تصاویر و داده ها بیشتری را در رابطه جنس به دست بیاورید.

 


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۴:۵۲ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)

پاره ای با گونه های آباژورها

آباژور جدید
از گزاره وسایل تزیینی که امروزه از آنها برای تزئین و صفحه ارایی فضاهای گوناگون خانگی و کاری استعمال میشود، آباژورها می باشند که اتفاقا از گونه و رنگ های مختلفی نیز برخوردار هستند. آباژور در واقعیت یک لامپ کلاهدار با قابلیت و امکان جا به جایی سهل وآسان میباشد که شما می‌توانید از آن برای ساخت فروغ و روشنایی مطلوبتان در بخش های متفاوت منزل و یا این که محله کارتان به کار گیری فرمائید. به‌دنبال با لیست بیست هم پا گردید تا شما‌را با نکاتی مهم و دارای اهمیت در امر خرید آباژور آشنا نماییم.

پاره ای با گونه های آباژورها
همانگونه که گفتیم آباژورها در جور ها و سبک های مختلفی پباده سازی و ساخته می‌شوند که شما میتوانید با اعتنا به ذوق و بقیه اسباب تزیینی خانه و یا این که فضا کاری خویش مبادرت به خرید یکی آن‌ها فرمائید. با این اکنون، این قبیل وسایل فروغ بطور کلی به دو گونه ذیل تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

آباژورهای رومیزی: این جور از آباژورها اضافه در اتاق خواب گزینه به کارگیری قرار می‌گیرند و از آن‌ها برای تولید نوری ملایم در اتاق جهت مطالعه و یا این که استراحت بهتری استعمال می گردد. بد وجود ندارد بدانید که راجع به خرید این گونه از آباژورها می بایست به میزی که در پایین آن ها قرار میگیرد نیز دقت داشته باشید.
آباژورهای ایستاده: آباژورهای ایستاده از ظواهر قانونی تری برخوردار می باشند و به همین خیال می قدرت از آن‌ها در اتاق نشیمن و همینطور دور و بر های اداری و قانونی نیز بهره مند شد. برای خرید این جور از لامپ های کلاهدار نیز می بایست به طول و مال شالوده آنها نیز دقت داشته باشید.
نکات مهم هنگام خرید آباژور
رومیزی یا این که ایستاده: او‌لین نکته ای که برای تعیین یک آباژور مطلوب بایستی به آن اعتنا فرمائید، رومیزی و یا این که ایستاده بودن جنس آیتم نظرتان میباشد. همان طور که در نصیب قبلی به آن اشاره کردیم در اصل از گونه رومیزی این قبیل وسایل فروغ و روشنایی در اتاق خواب ها و از گونه ایستاده آنها نیز در فضا های قانونی و همینطور فضای نشیمن منازل به کارگیری می‌شود که بهتر میباشد در روند تصمیم گیری و خریدتان قطعا بدین موردها اعتنا داشته باشید!
سبک پباده سازی: نکته قابل توجه دیگری که در هنگام خرید آباژور بایستی به آن اعتنا فرمائید، سبک پباده سازی گردیده برای کالای نوروفروغ گزینه نظرتان میباشد. برای این مراد ولی هیچ قاعده و قانون اساسی ایران نیست جز اینکه بهتر میباشد همواره به تاءمل خرید محصولاتی باشید که از هماهنگی ظاهری مطلوبی با دیگر وسایل جانور در خانه و یا این که دور و بر کاریتان برخوردار میباشند؛ برای مثال در حالتی که اطراف خانگی شما بصورت سنتی صفحه آرایی شده‌است، بهتر میباشد از آباژورهایی چوبی رومیزی و یا این که حتی بلند به کار گیری کنید.
اندازه کلی: با اینکه نمی قدرت برای هیچ یک از آباژورهای رومیزی و ایستاده اندازه معلوم و استانداری را معرفی کرد، ولی بطور کلی در جور های رومیزی اندازه کلاهک بایستی در حدود ۲/۳ (دو سوم) طول شالوده باشد و در گونه های ایستاده این گونه از وسایل تزئینی نیز اندازه کلاهک و شالوده آباژور می بایست بگونه ای باشد که خیر صرفا منجر اشغال گوشه و کنار و بسته به لحاظ وارد شدن آن شوند، بلکه منجر تزئین بهتر دور و اطراف گزینه نظرتان نیز گردد و از تناسب قابل قبولی نیز با دیگر وسایل مو جود در اتاق برخوردار باشند.
محصول کلاهک: از مهم‌ترین نکاتی که می بایست مطلقا به هنگام خرید آباژورها به آن دقت داشته باشید، محصول کلاهک یا این که نصیب بالایی این قبیل کالاها میباشد. امروزه ایجاد آباژورها با کلاهک های پارچه ای بسیار رایج شده‌است و شما می‌توانید بسته به ذوق وسلیقه و حیث خویش یکی این قبیل لامپ های کلاهدار را خریداری فرمائید. ناگفته نماند که ایجاد کنندگان از شیشه و کریستال با ضخامت های گوناگون نیز برای این دستور به کار گیری مینمایند.
رنگ کلاهک: هر جوری که بخواهید اکانت نمایید، آباژورها از مهم‌ترین وسایل تزیینی و تزیینی منزل و یا این که دور و بر عمل شما بحساب میایند که اعتنا در تعیین رنگی مطلوب چه برای نصیب کلاهک و چه برای نصیب اساس ای آن از اهمیت بسزایی برخوردار‌است.
ارزش آباژور: با یه خرده جست و جو در بازار متوجه خواهید شد که بها آباژورها به طور کامل متنوع و گوناگون میباشد و کارداران گوناگونی نیز بر روی ارزش آنها تاثیر گذار می باشند که از پاراگراف آن‌ها می بایست به: مارک سازنده، متریال مصرفی در تولید فرآورده، اندازه، کیفیت و غیره اشاره داشت.
تا اینجا با چندین نکته در رابطه گزینش و خرید آباژور مطلوب آشنا شدیم. درپی لیستی از ۲۵ آباژور ارزان، کیفیت بالا و دوستداشتنی در بازار کشور‌ایران را برای شما مهیا کرده‌ایم. همگی این آباژورها از کیفیت عالی و ارزش قابل قبولی برخوردار می باشند. فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا این که دکمه هر گزینه، می توانید تصاویر و داده ها بیشتری را در رابطه کالا به دست بیاورید.


برچسب: آباژور جدید،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۳۸ توسط:rock001 موضوع: نظرات (0)